Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

trdielko149
30. okt 2011

noo @majina.b vzdy pre mna lepsie ze vymyslia novy vztah Betka-Matus ako zase bajza..Rita sa na ake decko nalepi ked matkomaniacka??
a pevne verim ze ked uz dominika dotiahla maslaka pred katolicky oltar ostanu spolu v dobrom aj v zlom ako si to prisahali ...

majina.b
30. okt 2011

@trdielko149 keby D+M žili podľa božieho písma, tak to by už nebol panelák

trdielko149
30. okt 2011

@majina.b ale aspon jeden par by tam fakt mohol byt okrem pani janky a emila normalny..no normalny ako normalny kedze mafianik ... jasne ze potom mladi ludia ked pozeraju panelak neveria na manzelstvo a vztah po cely zivot ked vidia toto ... ale nebavi ma taktiez sa pozerat na same rozvraty a rozvody ...

adelaida33
31. okt 2011

dievčatá - dnes pokračujeme!!! 😉 😉 😉

andrea.m
31. okt 2011

no ty vole.práve pozerám reprízu štvrtkoveho paneláku ale že ja by som tu angie tak natrieskala po papuli. gambaňa jedna rozmaznana 😠 ešte že sa do toho pustila denisa.......

no a karol je tiež fajny tupaň

barushkaaam
31. okt 2011

@andrea.m Denisa je super...Angie dava dobre "kapky", ale tak niekdo jej konecne musi otvorit oci, ako sa blbo chova 😠

adelaida33
31. okt 2011

@andrea.m aj ja som kukla dnes rano znovu 😉 , no ale ten karol je poriadny pako! a masláčisko vcelku velmi dobre hrá, normálne mu všetko verím a ešte sa naňho aj dobre kuká 😀

andrea.m
31. okt 2011

som zvedava čo bude večer

eva7780
31. okt 2011

@andrea.m mne to prišlo riadne trapne,ako Angina mama musela podpisovať dohodu a tá krava gambatá jej diktovala čo može a čo nie,ako dakomu cudziemu.......... .Karol,Kubo to ani nekomentujem,ale Cinege s vrchnou sú ozaj zlatý 😵

andrea.m
31. okt 2011

no veru ten kubo je ako malý chlapec

majina.b
2. nov 2011

no neviem, neviem, ak by Ivana a Michal nemali za suseda Dutka, to deti rieši sociálka? Veď všetke voľnočasové aktivity majú z Dutkom.

lenka3007
2. nov 2011

@majina.b No ved v poslednych castiach ich pchaju dudkovi...

Inak ma napadlo, že prečo nešla aj Ivana zapalit Zuzane sviecku? ved sa poznali a ona teraz vychovava jej dceru, podla mna by sa patrilo...

mamartinka
2. nov 2011

Baby vsimly ste si niekto vcera Sonu z bruskom?No necudovala by som sa keby do vianoc aj porodila.Tak minuly tyzden este nic neviem ako v pondelok ale vcera uz mala brusko.A to ani na kontroly ani nic nemusi chodit?

claudica
2. nov 2011

@mamartinka Niečo sa aj mne marilo s bruškom, len som nevedela odhadnúť, či mala iba tak voľnú blúzku, alebo tam už dali nejaký vankúšik 😅
Na kontrole bola minule, bol s ňou ale Paťo, lebo s Duškom vtedy nekomunikovala... 😉

monline
2. nov 2011

@mamartinka Soňa by už mala byť v treťom mesiaci, nie? v auguste hneď na začiatku série bola na tom umelom oplodnení..ak sa nemýlim..

nelicefo
2. nov 2011

cavte panelakove maniacky. mozem sa k vam pridat??? 🙂

lubenka131
2. nov 2011

Čaute ja som si až teraz všimla túto tému 😀 skoro čo? 😀 aj ja som maniačka 😉

lubenka131
2. nov 2011

Baby a ten "náš " koleník je fakt buzerant???☹

moonlightka
2. nov 2011

caute koceny, kludne sa pridajte 😉

moonlightka
2. nov 2011

Dnes pozeram z archivu tak potom napisem dojmy...aj ja som pocula ze je, je to fakt pravda???

monline
2. nov 2011

@lubenka131 @moonlightka tuším sme to počuli všetky, tak niečo na tom bude..no škoda 🙂

moonlightka
2. nov 2011

@monline 😕 😕 😕 skoda preskoda

monline
2. nov 2011

@moonlightka a možno ani nie..my už polovičky máme a čo nás po iných ženách? takto spraví šťastným nejakého iného sexi chlapa 😀

moonlightka
2. nov 2011

@monline 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubenka131
2. nov 2011

@moonlightka
@monline no to je teda fakt veľká škoda.a ja som počula aj že aj Kostelný,Pyco,Bruchala,Hospodárová sú homo 😲

moonlightka
2. nov 2011

@lubenka131 presne o tychto som aj ja pocula...ale o Kolenikovi som nevedela...nuz som prekvapena

egyptanka
2. nov 2011

@lubenka131 Nie Kolenik nie je buzerant, on je homosexual alebo gay. 😠

erni
2. nov 2011

@lubenka131 preco u tychto mi to nie je vobec luto,ale Kolenik ma mrzel 😀

andrea.m
2. nov 2011

@lubenka131 takže každý kto sa v showbiznise nevyda alebo neožení je teply.....podľa nášho bulváru...ale radšej nech budu single ako striedať partnerov ako ponožky.

andrea.m
2. nov 2011

michal bol bohovsky s tou šatkou 🙂