Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lenka3007
3. sep 2012

@weja tak vies, teraz budu vsetci v smutku, lebo Milanko im zdrhne, minimalne 10 casti sa bude tocit okolo toho, ako Angie strasne smuti, zufa, tak roboši to trochu podvihnu... Ale paci sa mi, ze Dudko sa nezmenil, ten ma perfektne hlasky 😀 😀 😀
@januarova urcite skonci u Maslaka ved kto by ju potom dotoval? ved na seky a topanky mina 4200 € 😀 😀 😀 😀

mamartinka
3. sep 2012

Baby ja dnes nemozem z Panelaka.Domova dochodnicka a bublatnica ci ako to bolo 😀 😀 😀 Cinege nema chybu 😀

lenocka23
3. sep 2012

@mamartinka bublatanka... 😉

erni
4. sep 2012

Ja som teraz dlhsie nekukala,a nejako som si odvykla, niektore tie dialogy mi pridu trapne, asponze Dudko a Cinege zostali rovnaki, a Maslak si nevie zatiahnut zaluzie alebo zavesy,ked mu tam cumia a som zvedava,kt.normalna zena by sa ukazala robosom ako Nataly...fakt niektore sceny netreba riesit 😕

sari24
4. sep 2012

No ale Dudko včera jednoznačne bodoval najmä s hláškou "Láska moja kde siiii zakefujeme siii" 😀 😀 ..to som počula ešte aj susedu ako sa smeje 😀

lussy23
4. sep 2012

Bublatanka:- D ale už otrepaný fór zo Susedov.

mamartinka
4. sep 2012

@sari24 😀 😀 😀 😀 a opakuju Panelak z Pondelka na joj teraz.

mamartinka
4. sep 2012
monika15
4. sep 2012

@mamartinka Dobre Dobre 🙂))))

micak
5. sep 2012

Koceny, co myslite, prizna sa Dudko? alebo to zase nejak uhra..? super ma ten koniec navnadil na dnesnu cast 🙂

mamartinka
5. sep 2012

@micak dalsia cast az zajtra.Uz stredy chodit nebude ale piatok 😉 Takze sa zbytocne tesis na dnes.

micak
5. sep 2012

@mamartinka do slaka, minuly tyzden som nebola doma stredu/stvrtok, tak som ani nevedela..na neeervy! 🙂

radkatalajkova
5. sep 2012

jáj, jak tak kukám asi 5x reprízu , tak sa mi normálne znechutila tá Zuza 😉 taká aj nesympatická, ja neviem, a si myslím, že tá Soňa im dobre povedala

bodka13
5. sep 2012

@radkatalajkova no Soňa sa hlavne mladému príliš montuje do života 😉 ...keby mu tú Zuzku toľko nezakazovala,tak s ňou už možno dávno nie je ...ale zakázané ovocie chutí predsa najviac 🙂

radkatalajkova
5. sep 2012

@bodka13 hej, to ma mohlo napadnúť, že spraví presný opak 🙂 ale tak vôbec mi tam už nepasuje ani bajza, by tam nemusel byť. Som zvedavá, čo bude zasa vymýšľať Jakub, aby dostal Ivanu 😀

mamartinka
5. sep 2012

Zuzka da Patovi ale kopacky tak uvidime ci tam potom este bude.

mamartinka
5. sep 2012
lenka3007
5. sep 2012

@mamartinka 🙂 tak aj na jasona stathmana sa da pozerat, nie? 🙂 🙂

mamartinka
5. sep 2012

@lenka3007 To je co?

lucka1987
5. sep 2012

@lenka3007 na jasona ? hmmmm 😵 da da da 😀 😀 😀

lucka1987
5. sep 2012

@mamartinka a gambana ? ta co ostane na ocot ? 😕 😅

mamartinka
5. sep 2012

@lucka1987 To zatial neviem.Snad sa uz niekto najde kto ju bude chciet. 😀