Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

veroninna1
13. nov 2012

viete co zistia Ivane? myslim, z tych vysledkov u gyn.

zuzkatko
13. nov 2012

@veroninna1 myslim že bude neplodna ale neni som si istá zdá sa mi že niekde som to čítala

veroninna1
13. nov 2012

@zuzkatko dakujem, ano mas pravdu, bude neplodna. neskor som si precitala tu vyssie prispevky od mamartinka.

zuzkatko
13. nov 2012

@veroninna1 neviem čo čakala korčula jedna :D

erni
13. nov 2012

@mamartinka taketo detailne fotky z Jankom tu nedavaj,lebo skolabujem 😀
inak Dudko mal vcera perfektnu capicu v tom parku,ked sliedil

mamartinka
13. nov 2012
mamartinka
13. nov 2012

@erni Dobra capica ze.Aj mne sa pacila.

zuzkatko
13. nov 2012

@mamartinka konečne sa bude strielať mne ten Jurij ide na nervy !taký malý šašo a strašneho mafiana robi so seba

veroninna1
14. nov 2012

ked som bola mala, mojim oblubenym serialom bol Otecko sa mi nepaci. A teraz som zistila, ze toho vlasateho zarasteneho herca hral Liska (dusan szabo) 🙂

micak
14. nov 2012

@veroninna1 vážne? on ho hral? tiež som mala rada ten seriál 🙂

veroninna1
14. nov 2012

@micak ano ano. teraz ako som ten serial pustala dcerke, tak mi bol povedomi ten hlas. a podla mena som tiez nevedela, ze sa jedna o Lisku. tak som si vygooglila, ze ako vyzera dnes ten dusan sabo a zistila, ze je to on.

mamartinka
15. nov 2012
luciferkax
15. nov 2012

@mamartinka jeeeeeeeeeejo, to je fešaaaaaaaaak 🙂

mamartinka
16. nov 2012
sendy182
16. nov 2012

@veroninna1 .........ja že kde sa stratil ten herec............fakt zmena......nespoznala by som ho.........

mamartinka
17. nov 2012

Pondelok 19.11(Kolja) Maslák sa musí týždeň starať o malého Kolju, kým jeho otecka Jurija na Ukrajine fiktívne pochovajú. S Koljom mu doma pomáha účtovníčka Kristína , z čoho si Nataly vyvodí chybné zábery, že Marcel má novú frajerku. Michalovi volajú zo školy, že Miška vybila spolužiakovi zub. Zjavne si vzala k srdcu Hoffinu radu, aby si nenechala brnkať po nose. Hoffa tlačí Jakuba do spálne a konečne sa chystá splniť jeho vrúcne želanie. Patrik sa vracia domov z výletu a má pre ocka pikosku.Uz vie,kto je Erik. Utorok 20.11(Ruky hore!) Jakubov hlučný sex s Hoffou v noci počul celý panelák a na druhý deň sa o inom ani nehovorí. Malý Kolja náhodou objaví skutočnú pištoľ a mieri ňou na Masláka. Padne výstrel. Chlapček je rodený mafián! Nataly považuje účtovníčku Kristínu Malevič za Maslákovu novú frajerku, ktorá ju nahradila v posteli. Patrik zistil, kto je záhadný Erik, ktorý stále vyvoláva mamičke. Dušan žiarli, že Soňa si užíva s mladým atraktívnym študentom. Imro sa bojí bývať so svokrou Viktoriou pod jednou strechou,kedze zdedila obrovsky majetok po mafianovi.Uz im niekto dokonca rozbijal okna na dome!Imro ziada kolegyne o ochranu a skryva sa v bare. Stvrtok 22.11(Na divokom zapade) Malý Kolja nezaprie svojho otca Jurija, je to rodený mafián! Vyšťúral Maslákovu pištoľ a postrelil ho rovno do nohy. Pani Janka počula streľbu a cíti sa ako na divokom západe. Imro má strach, že pre svokrino dedičstvo im niekto ide po krku a žiada Denisu o azyl. Mirka mu ponúkne dom, kde predtým bývala. Dušan je stále presvedčený, že mu manželka zahýba, čo Soňu poriadne naštve. Sebastiánova biologická matka ide za Patrikom a prosí ho o pomoc. Chce, aby u rodicov,zariadil,aby sa mohla stretavat so synom.Vybity zub zaucinkoval a Miska ma v skole konecne pokoj od sprosteho spoluziaka.Len Jakub musi cosi vysvetlovat jeho oteckovi. Piatok 23.11(Všetko je inak) Nezávislé lekárske kapacity striedavo potvrdzujú aj odvolávajú ortieľ, že Ivana može mať ešte deti. Niekoľkokrát za sebou je všetko inak. Krívajúci Maslák k sebe dotiahol Jakuba aj proti jeho vôli, a oznamuje mu, že odstupuje od zmluvy s podkrovím. Egonovi sa príliš nepáči, keby byt kúpil Jakub. Nič by na tom nezarobil. Maslák ponúka Angie na predaj svoj podiel v bare. Cinege sa teší, lebo jeden zo svadobných darov boli kukučkové hodiny, po akých vždy túžil. Dušan zrealizoval svoj prelomovy napad,ako zabranit hromadeniu spinaveho riadu v kuchyni.Mirka preziva same soky-jej byvaly frajer Dano ju prisiel poprosit o odpustenie s kyticou v ruke a jej psy roztrhali Denisinu macicku.

mamartinka
17. nov 2012

Pondelok 26.11(Koniec mafie) Mirkine psy skántrili Denisinu mačičku Mafiu. Malý Kolja , ktorý už stihol postreliť Masláka, tentoraz našiel zaľúbenie v pani Janke. Túli sa k nej a volá ju bábuška. Domová doverníčka je dojatá... Maslák chce predať svoj podiel v bare Angie, ktorá nechápe, prečo to robí. Ivana musí ísť na ďalšie gynekologické vyšetrenie k profesorovi. Miška chce oslavovať dňa vďakyvzdania s poriadnym moriakom. Michal pokazí Ivane pekný večer, keď jej navrhne, aby sa aj s deťmi prestahovali do byvaleho Jakubovho bytu.Ivana v tom vidi Michalovo sprisahanie s Jakubom.Sviecky sa predali,Monca a Fedor sa nabalili a je cas na novy biznis.Monca chce predavat pyrotechniku.Cinegeho navstivi jeho byvala manzelka Zora a gratuluje mu k svadbe.Zorka je male tornado a vsetkym lezie na nervy.Dusan sa vracia premrznuty z dlhej prechadzky a vsetkym oznamuje,ze odchadza od rodiny. Utorok 27.11(Dudkov utek) Dušan všetkých šokuje, že chce ujsť od rodiny - aspoň na týždeňovú dovolenku. Michal návrh, aby sa deťmi presťahovali do bývalého Jakubovho bytu, Ivanu rozhnevá a vidí v ňom sprisahanie. Emil vymenil Jankinu fotku za obrázok Moniky Belucci a chce si ju nechať, kým pani Jana nezruší Belmonda, ktorého dostala od Vránu. Nataly žiarli na Janulku a dáva to patrične na javo. Dotlač Alicinej knihy sa celkom dobre nevydarila, autorka je na fotke mierne zohavená. Svojím vykonom pri tyci Inci zrejme ziskala noveho napadnika.Uz dvakrat jej nechal za nohavickami celu stovku.Hoffa u Dusana dotahuje zmeny v navrhu podkrovia,do ktoreho sa budu s Jakubom stahovat a Dusko jej navrhuje protihlukove steny,aby pri sexe nerusili susedov.Dusan nechce vziat Patrika do Tatier.Liska chce radikalne znizit stav sestier na klinike.Opity Fedor oznamuje,ze zarobene peniaze do banky nedoniesol a zrejme mu ich po ceste ukradli. Stvrtok 29.11(Vypadok) Ráno v paneláku vypadne prúd a vinník stojí pred rozvodnou skriňou s naježenými vlasmi na hlave. Opitý Fedor oznamuje Monči, že zarobené peniaze do banky nedoniesol a zrejme mu ich cestou ukradli. Kam sa vlastne podel rodinný zisk z kšeftu so žiarovkami? Vrchná sestra je nervózna z plánovaného prepúšťania. Ktoré sestry si ponechá a ktoré nie? Liška upresní, že vrchná buď odíde, alebo ostane ako jedna z dvoch sestier, ktoré si ponechá. Inči, umelkyňa pri tyči, nevie, či ju prenasleduje ctitel alebo uchylak.Dusan dostal skvely napad.Ak by sa uvolnil byt na ich poschodi,odkupi ho a oba byty prepoji. Piatok 30.11(Terapia sokom) Alica ma spisovatelsky blok a neuvolni ho ani vydatny sex.Pomohla by snad terapia sokom?Co by sa stalo,keby Alica necakane pristihla Egona v posteli s Janulkou?Alebo daco este skandaloznejsie?Egon chce zinscenovat sokujuce situacie pre Alicu,aby precitla a mohla sa vratit k pisaniu.Vrchna je zufala,pretoze si moze nechat len jednu sestricku a ostatne budu prepustene.Emil chce kupit manzelke hydromasaznu vanu za peniaze od syna v Australii.Mirka ma problem.Imro sa v jej byvalom dome pekne usalasil a je jasne,ze tak skoro ho neopusti.Julka sa odhodla priznat Ivane,ze chodi so Zdenkom.Maslak ma necakanu navstevu.Prichadza za nim slecna,v ktorej spoznava svoju sestru Anicku.

monika15
18. nov 2012

@mamartinka SUper SUper 🙂)

lucka1987
18. nov 2012

@zuzkatko mne sa praveze Jurij pacil celkom.. obvykle najvacsi " mafiani" nemavaju vyholene hlavy a velke svaly, ale su to ludia, na ktorych by si to vobec nepovedala, teda co sa tyka vyzoru 😀 😀 😀 😀 😀

mamartinka
18. nov 2012

Len foto z facbooku Betky a dcerky

monika15
19. nov 2012

@mamartinka to akoze fakt MAZIKOVA BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

luna22
19. nov 2012

O koľko častí je posunuté opakovanie?

mamartinka
19. nov 2012

@monika15 no uz je to tak.Bude Mazikova.

mamartinka
19. nov 2012

@luna22 myslim ze o tyzden.

mamartinka
19. nov 2012