Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

erzebet2
12. jan 2012

@labelo ja viem ako to dadka myslela,ale ked to tu vidim tak neprecitas to uz? 😀

@lussy23 batola je dieta od 1-3 rokov nie?ta mala ma podla mna takych 8 mesiacov a inak sa mi zdalo,ze natom jednom zabere chuda male spalo a oni tam iba pustili rev....ale Angie tie gamby vykrucala 😀
ozaj a ta mala miska to je dcera tej jednej herecky-jaj len si neviem spomenut ako sa vola,taka pekna dlhovlasa,co jej zavreli toho frajera, neviete? lebo ona raz hovorila,ze jej dcera hra v panelaku a Terezka to nie je..

erzebet2
12. jan 2012

@dadka212 vsak ja som to pochopila,ale to sa neda 😀

ciusinka
12. jan 2012

@erzebet2 Ak myslis Karin Haydu, tak Miska nie je jej dcera, jej dcera je ta, ktora hrala najprv Kordiakovu dceru (uz neviem, ako sa volala v Panelaku), o ktorej sa nakoniec zistilo, ze je vlastne Maslakova..ved aj Karin Haydu tam hrala Milanovu exmanzelku..A v Panelaku hra inac aj dcera toho jej frajera, ktoreho zavreli, teda resp. hrala - Sofiu, Norovu dceru..

majina.b
12. jan 2012

Nový seriál 🙂 Pod povrchom 🙂 štartuje na Joj vo februári
Joj avizuje ďalší seriál Andyho Krausa, tentokrát o vzťahu dvoch manželov.

et35
12. jan 2012

@majina.b tak nakoniec sa to vola pod povrchom?ok,tak v každom časopise pišu inak...

et35
12. jan 2012

@lubenka131 ved ja netvrdim,.žev ju vymenia ja som to uviedla ako priklad,lebo preto vymenili dieťa,ktore hralo mišku predtým,že nechcela rozpravať...čo sa týka Zlatka(Martin Kusenda,tak neviem,či mysliš ,že je gay jeho postava,alebo samotný herec,lebo ak mysliš herca,tak ja som poznám z divadla Jozefa,Gregora Tajovskeho vo Zvolene kde hraval a mne ako gay nepride 🙂

lubenka131
12. jan 2012

@et35 neviem mne ako gay príde celkovo 😵 aj mňa to napadlo že laura určite nemá 6 mesiacov veď samotná ria hovorila vtedy ked tam bola že má 7 mesiacov a ona porodila ešte ked som bola ja tehotná a môj malý má 6 mesiacov

ma77
12. jan 2012

Mne sa tiež včera pačilo jak Bajza hral ožrateho nasmiala som sa z neho 😀 😀 😀 a Ivana bola dobra že čo sa tu Ivankuješ 😀 😀 😀 a rano jak hral pokorneho po opici 😀 😀 😀

erzebet2
12. jan 2012

@ciusinka ano,tu som myslela, aha takze Miska to nie je, ktovie koho to je dcera?
@ma77 my sme sa tiez nasmiali, aj moj maly sa rehotal..ze ujo vypil vela piva a je opity 😀
@majina.b podla ukazok by ten serial mohol byt zaujimavy

ciusinka
12. jan 2012

@erzebet2 Tuto som nasla clanok o detskych hercoch a hereckach v Panelaku, je uz sice skoro rok stary, ale nevadi: http://panelak.blogspot.com/2011/03/skolka-v-pa...

majina.b
12. jan 2012

@erzebet2
dr,Fabry - Marko Igonda v hlavnej ulohe, a nový image 😕

erzebet2
12. jan 2012

@ciusinka nejako mi ta stranka nejde, jedine co som si precitala,ze Terezka sa vola v skutocnosti Miska,tak teraz uz rozumiem,ze ich ma na haku a nerozprava 😀 nechapem preco jej nenechali vlastne meno,ked tam hrala od malicka,ved to musela byt dobre zmatena,ked ju oslavuju stale Terezka..kym panelak skonci tak si nasetri aj na sukromnu skolu 😀
@majina.b image by usiel,ale to co je za meno, to je Bulhar ? ako vcera v Kostiach,zo zubu zistli kde unesene dievca predtym byvalo..take haluze
😝

ciusinka
12. jan 2012

@erzebet2 Mne tiez potom ta stranka nejako zblbla, ale stihla som si precitat, ze Miska sa vola v skutocnosti Miska Javorcekova, tak neviem, koho to moze byt dcera 🙂

majina.b
12. jan 2012

marko Igonda, že Bulhar 😀, to ťa ako napadlo?
http://www.csfd.cz/tvurce/31495-marko-igonda/

@erzebet2

majina.b
12. jan 2012

@ciusinka dcera svojich rodičov
http://sk-sk.facebook.com/pages/Miška-Javorčeko...
to je miška bajzová, alebo terezka švehlová? maám v tom už hokej

ciusinka
12. jan 2012

@majina.b Je to Miska Bajzova..A s tymi rodicmi som narazala na to, co erzebet2 pisala, ze koho to moze byt v skutocnosti dcera, ci nejakeho herca z Panelaku, takze nechapem tu poznamku..

majina.b
12. jan 2012

@ciusinka mala Miška nie je nikoho z osadenstva dcera, prišla z nejakej reklamy na nie čie odporučanie

atinka22
12. jan 2012

Baby, kam tipujete, že pôjde Ivana? Ku kočenám alebo ku Kubovi? No ja by som nešla nikam, ale by som poslala preč Bajzu, nech si ide ku Betke aj s Miškou, som zvedavá ako by to Betka zvládla, či by aj po mesiaci takého žitia bola taká zamilovaná 😖 . Najhoršie na tom bude aj tak malá Miška. 😢
Ináč nechápem ako mohol Kubo vymeniť takú peknú a milú babu ako je Sára za tú otrasnú Silvinku, nesiaha jej ani po členky.

monika237
12. jan 2012

atinka22 Ja tipujem, že pojde asi k Alici....ale len na chvíľu a potom sa isto vráti a bude všetko v pohode...len už sa neviem dočkať, kedy Ivana príde Michalovi na neveru a vykopne ho, až sa za ním zapráši 🙂 Aj tak nakoniec skončí zasa Ivana s Jakubom. No ale to je len moj odhad 🙂 Toho Kuba priťahujú asi len také malé beštie a milé ho moc nerajcujú 😀

mamartinka
12. jan 2012

Ivana bude s Terezkou u Alice par dni a potom sa vrati naspet k Michalovi.

labelo
12. jan 2012

z toho Jakuba najprv urobili trtka a teraz alkoholika 😀 uz by sa mal chlapec usadit

labelo
12. jan 2012

atinka22
vidiš a sme u toho,keby tu mamartinka hodila obsah na dva týždne dopredu,už by si sa nemusela pýtať kam pojde Ivana 😀
inak baby nestvite ma s tym obsahom, ja ked si ho nechcem citat, tak jednoducho ale uplne jednoducho ten prispevok ignorujem 😎

labelo
12. jan 2012

atinka
nasla som to pojde k Alici 🙂
inak baby pripravte sa na pani Janku doteraz riesila mrazak a teraz bude az do konca mesiaca riešiť kameru,uf 😖
a Dominiku chcu tuším vyšachovať zo serialu,lebo odchádza do Číny 🙂

ma77
12. jan 2012

@labelo Mne tiež strašne vadi že z neho robia alkoholika ved on je taka dobra duša zaslužil by si nejaku dobru ženu ako napr.Sara ona bola pre neho jak stvorena ale on tutko furt vymyšla 😀 😀 😀

mamartinka
12. jan 2012

A este nieco.Neviem ci ste si vcera vsimly ako Kordiak povedal Lukaskovi ze co bude robit cez prazdniny ci tak neako.Ake ma prazdniny ked Miska isla do skoly a Terezka do skolky.

labelo
12. jan 2012

ta gambana aka protivna a ziarliva nedajboze, ked sa Kordiak venuje niekomu inemu už aj na dieťa žiarli,inak všimli ste si ked sa hadali a ukazovali ju z boku ake mala ty gamby? 😀 jak kacer donald

mona333
12. jan 2012

@mamartinka ja si myslim ze prazdniny myslel to, ze lukasko mohol ostat doma v ten den

lussy23
12. jan 2012

@erzebet2 Ja som tiež nad tým rozmýšľala. Aj Lukáško sa vola v skutočnosti Adamko. A Terezka sa volá Miška.. Ale to by tam boli dve Mišky a to by sa plietlo
Inak tá Laura je zlatučká a koľko má vláskov. 🙂

erzebet2
12. jan 2012

@lussy23 no by mi prislo logickejsie,ze ked tam Terezka hra od babatka tak ju budu oslovovat jej pravym menom-Miska, a Misku,kedze bola vacsia tak jej mali dat ine meno,ona by to uz pochopila,ze je to kvoli natacaniu..takto ich Terezka ignoruje a nerozprava 😀
a Ivana,keby videla,ze Michal ju podvadza a ma kam ist,tak urcite neodide..som zvedava ako sa bude tvarit,ked to praskne 😕
ja by som Kubka prijala,on je ako taky maly pritulny psik 😀

lolitka25
12. jan 2012

@mamartinka prosim ta hadz tu obsah stale, ja sa stale tesim,kedy si ho tu od teba precitam... ved kto nechce nech tuto pasaz preskoci. vdaka 🙂