Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzitka
16. feb 2009

tak kordiak neni vivienin tata? 😕

egyptanka
16. feb 2009

"muj tata ze neni muj tata?" 🙂

... bajza so sestrickou opat v ambulancii, no uz som nedufala, ze to dnes bude inak.

egyptanka
16. feb 2009

a kedy sa konecne Ivanka prestane spravat ako lacna stetka? ... uz mi lezie fakt na city, kde berie tolko energie.

zuzitka
16. feb 2009

ze? doteraz nic, ale ked bola na kontrole po sestonedeli, tak taka zmena 😎 asi prepla nejaky gombik 😀

egyptanka
16. feb 2009

zuzitka, ja este nemam dieta, caka ma to o par tyzdnov, ale predpokladam ze budem cely den vyflusnuta natolko, ze na nejaky sex nebudem mat cas a toboz nie chut.

zuzitka
16. feb 2009

no tak zase nebudes az taka vyflusnuta 😀 neboj 🙂

ale ivanka to trochu prehana s tou chutou .... trochu moc

egyptanka
16. feb 2009

zuzitka, diky za podporu.

zuzitka
16. feb 2009

vidis, sak ivanka nema byt z coho vyflusnuta, sak ma au-pairku 😎

o com bolo dnes vlastne? 😕 sak ma nic nenapada....

egyptanka
16. feb 2009

ani mne, ale ten Karol ma ser.e ... tvari sa ako mucenik a pritom je obycajny sebec.

asitka
16. feb 2009

a mňa nejak serie ten seriál celý....hm.... 😠

egyptanka
16. feb 2009

a tak sme sa tesili ☹

asitka
16. feb 2009

egypťanka...veru....nejak ma už tak neláka...ale ani ordinácia ma už tak nechytá...neviem...či sa mi to zunovalo...či čo...ako zo zvedavosti občas kuknem...ale už nie som taká zažratá...do toho... 😕

hasleerka
17. feb 2009

mne tá Ivanka lezie na nervy už od začiatku, ale šak ludia sme všelijaký ... no ja si neviem predstaviť odísť tak skoro od dieťaťa 😠 ... inak celý ten seriál je postavený na hlavu, ale šak čoby sme zase po večeroch robili a čo by sme potom preberali

mamartinka
17. feb 2009

takze panelacky tu su dalsie casti.Pondelok23.02(NAVRAT).Milan Kordiak ma vysledky genetickych testov.hovorila Daniela pravdu?Agata chce opet pracovat. Utorok24.02(NAPADNIK).Imro sa snazi pomoct Emilovi Blicharovi.podari sa mu to?Angie ma konecne dobru spravu.stretava sa s manazerom. Streda25.02(IMRO V AKCII).Angie chce nastupit do prace.odide z baru Imro alebo Zuzana?Betka opet zamiesa karty u Mazikovcov. Stvrtok26.02(ZUBNA KEFKA).Ivana ma problem zosuladit domacnost s karierou.Vierka si dava podmienku.Angie a Karol sa nedohodnu. Piatok27.02(OTEC).Dozvie sa Milan konecne,kto je otcom malej Vivien?Zuzana sa stretava so svojim otcom po osmich rokoch.tak tolko zasa s panelaka.

elize
17. feb 2009

tiez sa pridavam k panelakovym priaznivcom, aj muza som na to nalakala. Bez neho ani nejdeme spat 😀
Ale teraz vazne, nejak sa to "zopsulo" uz dlho stoji dej bez pohnutia a zacina ma to nudit. Mali by pani scenaristi prist s nejakou bombou, lebo zacneme s muzikom travit vecere inak 😀 😀 😀

mikalove
17. feb 2009

elize 😀
ja som zvedavá čo spraví karol,ked sa vrati angie...ide mi na nervy kubo ako sa drží tej mamičkinej sukne 😅

eva7780
17. feb 2009

keby som mala doma takého ako kubo,tak si to možem rovno hodiť 😀
elize,mužík by bol určite rád 😉

hasleerka
17. feb 2009

mamartinka to máš odkial také info ...

elize, my postihame posledovat aj panelak aj krasny vecer si ešte urobit ... ten kubo to úzasne hrá ako sa drzi mamickinej sukne, neviem si predstavit v takej ulohe kordiaka ... ale hlavne si neviem predstavit byvat tolke roky so svokrou, preco už dávno nebývajú sami

mamartinka
17. feb 2009

tajne zdroje hasleerka. 😀

hasleerka
17. feb 2009

takže to je fakt, alebo len sranda 😉

honey023
17. feb 2009

Daniela (teda Karin Hajdu) tú mrchu veľmi dobre hrá. Totálne presvedčivo...
Imro a Angelika 😀 ešte aj pri požiadaní o ruku spravia komédiu 😀 Inak mladý Fodrász je čím ďalej tým lepší 😉 a Bajza niečo posral, hm... to nevyzeralo dobre!

A najkrajší záber bol keď pri Zuzka Bajzovie sedela Miška - veľmi milé!!!

mamartinka
17. feb 2009

Bajza bol pri neakom porode a zomrelo tam dieta.asi aj on odrodil.

hasleerka
18. feb 2009

jej tá Miška je veľmi milá ako iba sedí, to ten môj čertík by tak nevydržal 😀

leninka75
18. feb 2009

no ale švehlovci to už preháňajú!!!!! ..... teda neviem , ale ja som po šetonedelí určite nemala až také chúťky!!!!.... a kubko sa zachoval ako tipický chlap.... terezka zaplakala a on zdrhol do roboty... 😀 😀

hasleerka
18. feb 2009

no ja sa priznám že po prvej dcére som veru chuť nemala, ale po druhej už áno, už som čakala kedy skončí obdobie a môžem, ale až takto ako ona som to veru neprehánala ... ale ivanka je jedna arogantná ženská, ja mať tak prvé vytúžené dieťa, tak sa do žiadnej roboty netrepem a užívam si dieťatko

minkak
18. feb 2009

no a podla vsetkeho sa do prace bude hrnut aj Angie....co uz vobec nechapem 😕

lekno
18. feb 2009

To je pravda minkak, lebo má nastúpiť do baru. Ale nejako to zamotali, veď keď je po pôrode a ešte ako dlho bola v kóme, či v umelom spánku, či čo to bola. Tak je divné, že tak rýchlo ju dajú do práce 😕

leninka75
18. feb 2009

angie chápem, potrebuje prachy lebo karol je neschopák.... len priťahuje problémy a tuším nevie poriadne čo vlastne chce

mikalove
18. feb 2009

betka s tym maslakom...aj sa hodia k sebe