Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mikalove
14. mar 2009

nechapem,čo zuzana stale sa vypituje michala či niekoho má a tak,ved jej to môže byť jedno,keby mm podal žiadosť o rozvod a nechá ma s tromi deckami určite by som sa ho hned vo dverach pýtala,či sa da jesť a či s chlebom al. rožkom.

egyptanka
14. mar 2009

no Karol sa mi vcera pozdaval a Zuzana by sa mohla preplieskat.

abetka
14. mar 2009

karol bol 1

mikalove
14. mar 2009

a videli ste upútavku ako vierka sadá na jakuba? asi na neho niečo chystaju s ivanou,sama by to asi nerobila,možno ivana chce vedieť ako bude reagovať

mamartinka
14. mar 2009

vcera som o tom pisala.ze uz sa tesim na pondelok.a som zvedava ako Vierka s Kubkom dopadnu.

mikalove
14. mar 2009

som nevidela,idem čítať,dík

eva7780
16. mar 2009

kukáte,kukáte??????????

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
egyptanka
16. mar 2009

kukame, zatial nic moc.

eva7780
16. mar 2009

asi nema taky vztah k malemu,ked s nim nebola odzačiatku,aspon sa mi zda
emilko riadny žiarlivec 😀

eva7780
16. mar 2009

dajak sa im tam tá svokra stále mieša 😠

mamartinka
16. mar 2009

no dnes nic moc.az na toho Kubka a Vierku.inak suche. 😉 kdeze bol dnes Imro?a este Zuzana bola dobra ako zaskakovala Dadku.ze ju zatkla na zachode 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
egyptanka
16. mar 2009

no Imro mi chybal. Ten tomu vzdy da stavu.
Janka si zacne asi mysliet, ze Emilko ma vztah s Marienkou. 🙂

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzitka
16. mar 2009

ja by som vam napisala cely obsah zase, ale nekukala som 🤐

leninka75
17. mar 2009

zuzana dobre zatĺkala, že si šmykla s mladým fodrászom!!! 😎 ..........kubko má fajné obočie, také brežnevovské 😅 😅 .... angie je absolútna koza 😠 😠

veronikahel
17. mar 2009

všimli ste si tie tulipány?? najskôr boli 4 potom 5 neskôr 6 a nakoniec 5 a uplne naaranzovane, nie len tak pololzene do vazy...
dobra bola zuzana, ked povedala, "ak sa vám zdá, že Dana brutálne opeknela..." 😀

veronikahel
17. mar 2009

a ivanka dostala nakoniec fakt od directora kyticu ruží a ona prisla domov a povedala jakubkovi, že tá sa jej páči už viac 😀 keď jej priniesol tulipány, tak povedala, že má radšej ruže.... a kubko nechapal 😀

zuzitka
17. mar 2009

kukam reprizu na nete 🙂

fiiiha, angie drzi maleho na rukach 😵 😵 konecne 😉

zuzana moderovala spravy?? dobreeeeeeeee 😀

mamartinka
17. mar 2009

dnes ide panelak az 21.55.

mirela
17. mar 2009

aj v uputavke na dnesny diel bolo, ze direktor jej dal tu kyticu ... no Angie ma vazne vrely vztah k malemu 😒, reci ma ako keby uz bola na 2-3 materskej za sebou 😢... chyba tam Imrich, dlho nebola Angelicka 😕

mikalove
17. mar 2009

angie je fakt hrozna mama 😠

honey023
17. mar 2009

jo, jo pozerala som v programe. Dnes JOJka pripravila špeciálne DeFacto s prezidentskými kandidátmi (Gašparovič, Radičová, Martináková, Mikloško), ktorí majú najväčšie šance uspieť v prezidentských voľbách, takže Panelák pôjde o 22:00 hod.

honey023
17. mar 2009

Mikalove, bolo to aj v dnešných PROMI Novinách.

mamartinka
17. mar 2009

panelak23.03.-Pondelok(Patranie).Kordiak usilovne patra po cloveku,ktory vynasa informacie z baru.Hlavnym podozrivym je Imro.Zuzana posilnuje svoje sebavedomie. Utorok-24.03(Moderatorky).Zuzanine a Dadkine problemy zacina riesit sef.Na ciu stranu sa postavi?Jarmila zacina realizovat svoj plan. Streda-25.03(Kordiakovci).Kordiakov rozhovor z Angelikou nedopadol podla jeho predstav.Razne zakroci Imro.Jana zacina Emila nelutostne provokovat. Stvrtok-26.03(Milionarka).Emil sa prestava ovladat.Ako zareaguje Jana?Mazikovci potrebuju krstnu mamu pre Lukaska.Padne meno,pri ktorom Karola zamrazi. Piatok-27.03(Provokaterka).Peter ma svoje plany s Kordiakom.Spolocnemu podnikaniu sa pokusi zabranit Agata.Emil sa usilovne uchadza o priazen svojej manzelky.

mamartinka
17. mar 2009

Pondelok-30.03(Dohadzovac).Agata prijima Milanovo pozvanie do kina.Jarmila nadalej kuje svoj tajny plan.Emil usilovne zhana partnerku pre Alberta. Utorok 31.03(Zneuzitie).Ako vysvetli Eva surodencom svoj prichod?Zuzana tusi,kto je autor hanliveho napisu na dverach.Karol dostava pracovnu ponuku od Petra. Streda 01.04.(Vymena nazorov).Z Vierky a Jarmili sa stavaju priatelky.Jakub sa zacina citit v ich spolocnosti mimoriadne dobre.Jarmilu odprevadza domov priatel. Stvrtok 02.04(Chudak).Peter si chce pozicat peniaze od Kordiaka.Uspeje?Jana je Evinym prichodom zaskocena.Ako zareaguje Albert? Piatok 03.04(Obvinena).Angie sa snazi odhovorit Karola od kseftu s Petrom.Zuzana sa dozvie,kto je autorom napisu na dverach.Ma v tom prsty Dada?tolko na pocitanie. 😉

egyptanka
17. mar 2009

http://www.topky.sk/cl/15/421798/VIDEO-Popleten...

Utorok 31.03(Zneuzitie).Ako vysvetli Eva surodencom svoj prichod ... kto je Eva pls.?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz