Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
1. apr 2009

joj,to mi nedošlo 😀 aspon upracú

eva7780
1. apr 2009

ale asi by som skolabovala ,keby som tak nasla izbu a bez deti 😒

mamartinka
1. apr 2009

babyyyyyyyyyyyyy kto je ten mamickin ctitel?ja som nekuk bo manzel kuka fudbal.zachvilku si kuknem archiv.teraz idem do vane.baby napiste mi to.je to Pastier ci ten stary Fodrasz?

eva7780
1. apr 2009

ja som tiež nekukala cele 😒

zuzitka
1. apr 2009

vobec neukazali ani nepovedali, kto je ten mamickin ....

bzuco
1. apr 2009

inak...neviem čo ivana ešte robí v tej práci... 😝 😝 😝

claudinka
1. apr 2009

tiez nechapem, co tym.chce koza dokazat

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
honey023
1. apr 2009

Ja som si myslela, že Bajzovcov vykradli, ale potom si hovorím, že by im zobrali aj posteľ? 😀 ... no nakoniec 1. apríl a Emilko bol aký zlatý, tak sa tešil, keď dostal Janku, tým telefonátom 😀 ...no podľa mňa to nebude Fodrász, ale bola by to haluz. Kubko sa nezdá, opäť sa mu podarilo vytočiť Ivanu a on si pekne jedol chipsy 😀

mamartinka
1. apr 2009

no tak som si to kuk.pukajda dnes bola.Emilko s Kordiakom boli v bare dobry.ako ukazali Albertovi ze 1.obidvaja.no Vierka z Mamickou tiez dobre.a na mamickynho ctitela bude asi Fodrasz.ved aj agate povedal ze aj ona ju pozna.ale nepovedal onej.a zajtra az mamicku privezie ku Kubkovi.a ta Ivana tiez som zvedava.a este ten Emilko s tym telefonom ze Albert vola bol super.radoval sa ako decko.a Janka ze tapusky,tapusky nanho 😀

egyptanka
1. apr 2009

Janka mi leze na nervy.
Kubko sa mi paci coraz viac.
Ivanka je p... , ja uz by som si z prace zbalila svojich 5 svestiek a isla do prdele keby som mala takeho sefa alebo by som uz ho nahlasila na policii zo sexualneho obtazovania.

leva
2. apr 2009

myslim ze Ivana nieco na sefa nasije 😉 niaky odposluch,alebo tak.No uznajte ta kordiakova sestra,hotova katastrofa.Mamickin priatel stary Fodrasz,si neviem ani predstavit.Myslite ze pukacka zvedie Michala?

mamartinka
2. apr 2009

tak 15.04 uvidime v bare Imrovho otca.Zuzana nezvladne moderovanie.Ivanka poda na riaditela trestne oznamenie.Kubo bude zhrozeny.a baby v utorok 07.04 sa mozeme tesit.Zuzana bude mat vazny problem.bude sa obavat vysledku tehotenskeho testu.potvrdi sa jej tehotenstvo?tolko z mojich tajnych zdrojov.

mamartinka
2. apr 2009

to tu este panelacky nik nieje?baby tak co myslite s tym mamickinym priatelom?je to Fodrasz?ja myslim ze bol.a dnes u mna jednoznacne bodovali Blicharovci.a som zvedava co bude ked uz sef Ivankin vie ze nekoji.Zuzana bude zajtra mat riadne zlu naladu.

honey023
2. apr 2009

jo, jo bolí dobrí 😀 ... no mne sa to na Fodrásza nepodobalo, ale darí sa im ho tajiť 🙂 ...inak Sára vlastne teraz bonzla Ivanu, lebo mne to tak pripadalo akokeby bu na záver povedala, že nech neverí všetkému, však je apríl.

zuzitka
3. apr 2009

no sara to povedala tak, ze nech direktor ivanke vsetko neveri .... ked mu tvrdila, ze az prestane kojit, pritom uz nekoji... dobre zuril pan dirtektor 😠 blbecek jeden

pukacka pobozkala michala? 😕

matullienka
3. apr 2009

ano pobozkala.
baby myslite ze ta ivana sa direktorovi nakoniec podvoli??

egyptanka
3. apr 2009

matulienka, ja si myslim ze nie ... to uz by serial stratil akukolkvek moralku.

horallka
3. apr 2009

vieteč o - mne už ten Panelák začína liezť na nervy. Situácie sa nevyvíjajú tak, ako by som si ja predstavovala. Je tam veľa takých nereálnych a nadnesených scénok.
A tá plamate Mináriková- tá sa ešte kde nevopchá?Načo ju tam naťahli?
Najviac ma baví Švehlová-Kubo a a mamička a Emilko s Jankou. Vidno- to sú páni herci tí dvaja. A ešte Diana Mórová

egyptanka
3. apr 2009

horallka, no ja uz mam Panelak vzdy zapnuty ako podmaz ked vecer konikujem. 🙂

mikalove
3. apr 2009

myslíte že mamička s fodrasom? ked ich tak ukazovali čakala som že ukažu kuba ,že ich sleduje s kym mamička chodí 😀 no neviem,čo ivana s tym direktorom,ked už sára vyzradila,že nekojí,teraz bude ešte dotieravejší 😠 mlady fodras asi chce skončiť zase v base a ťahá do toho aj somara Karola,ktory vždy naletí ☹

eva7780
3. apr 2009

kukáte?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
3. apr 2009

no tak agatinej sestry Talian uz aj k Agate prisiel.a ta Ivana co myslite?bude nieco z direktorom?no uz sa tesim na pondelok.

mamartinka
3. apr 2009

Zuzana aka nervna.a Angelika aka vyfintena prisla.a este Bajza z Ivankou bol dobry.ale kde Bajzovci maju Misku?akosi sa stratila z obrazu.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leva
3. apr 2009

Inak ta dada ma co vraviet Zuzane o postave po 3 detoch,ved ona ma uz teraz ritisko,co potom po dietati.Som myslela ze Zuza pokasle to velke moderovanie,no nastastie nie.Dnes nebola pukacka tusim na obraze,vsak?

mamartinka
3. apr 2009

nie nebola dnes pukajda.Zuzana bola s tymi Richardmi este dobra. 😀

mirela
3. apr 2009

a zase Zuzana vyhodila chalanov od jedla, hoci sa spravali ako prasata 😝, ale mohla im dat sancu na napravu, pani Janka ako "preziva" Evicku, no a Angelicka aka kocka bola 😅

leva
3. apr 2009

myslim ze zuzana bola dnes podrazdena z roboty,tak sa vyburila na chalanoch aj na chudakovi Imrovi,inak Imro stym jeho pohladom mi niekedy pripomina zlaknutu vevericku 😀