Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
2. feb 2010

No zevraj ma Lucia od Denisi dostat aj akisi prsten.No nemohli ich dat radsej z Borisom dokopy?Som necakala ze az takto lesbicky to zamotaju.

eva7780
2. feb 2010

no veru neviem,či to pochopí Lucka 🤐 zdá sa mi,že Denisu moc nemusí

susika
2. feb 2010

ja som si to pozrela dnes poobede na webe...no ale tá Ivana. stáel rovnaka a Kubo.....čo ej slepí? o chvilku mu azkaže aj dýchať a on śa tomu podvolí a oan sa vychrape s polovicou panelaka 😀
Imro, ako vždy super. a Bajza alkoholik? no a barmanka lesbička...to už mohli inak spracovať....uvidíme, čo z toho bude dalej.

popelka
2. feb 2010

trosku som prekvapena,z toho panelaka,,,,neviem preco dali tam studenkovu ja ju nemusim,,,,myslim,ze to nebol dobry napad,,,,,,,uz sa tesim co bude dnes ,,,papik

majina.b
2. feb 2010

m.landl s príčeskom - mu sekne, mohol by si dať nastreliť korienky vlasov

chudáčik boris 🙂 takéto prekvapenie 😀

mikalove
2. feb 2010

super koniec, som zvedava na zajtra, hlavne čo chce zuza.. 😝

vesi
2. feb 2010

podľa mňa mu Zuzana dá Mišku... 🙂

honey023
2. feb 2010

Dnes to bolo opäť fajn, aj na konci tie zápletky 🙂 ...mnohí riešia ešte stále Studenkovú 😀 , ale však vážne tam bola v jednej krátkej scénke asi jednu minútu, tak už by sa to nemuselo riešiť, lebo sa mi o nej bude snívať 😀

mamartinka
2. feb 2010

Bajza dostane Misku do opatery.Bo Zuzana aj z dvojickami maju odist niekde do zahranicia.Som to kdesi citala.Uz tam hrat tyto traja nebudu a Miska bude z Michalom.Ta tam hrat bude este.

vladkaz1
2. feb 2010

Dnes bola pohoa ,ale ta reklama ma ubija .... hroozne dlha
Ta Denisa je nechutna ,nepasuje mi tam ..
A to fakt ze mu da Misku??? 😕

mamartinka
2. feb 2010

To fakt ze mu da Misku 🙂 No dnes to bolo dobre.Ivana ako Marfuska Bajzom 😀 A Kubko.Zober si fotku mamicku 😀 A uz sa aj Karol zjavil.Som zvedava co pani Janka na mamicku.

mirela
3. feb 2010

och joooj, aj z Niky zacinaju robit riadnu mrchu, ze chce Jakuba otiahnut o kseftiky, on je voci nej seriozny, ako celkovo aspon Jakub ta ma charakter 😖

bzuco
3. feb 2010

to sa ani mne nepáči - z neviniatka Niky idú hned spraviť mrchu prvej triedy 😨

no a denisa...ja neviem prečo sa s ňou lucia zaplietla ked ešte v minulej sérii jej dávala jasne na javo, že nie je na ženy 😝 ...a zrazu toto....

no a imro s ujom emilom ...tí sú 100bodový 😀 😀 😀

lucia78lucia
3. feb 2010

Neviete náhodou, kde sa dajú zisťovať pesničky z Paneláka (alebo všeobecne zo seriálov)?

mamartinka
3. feb 2010

No pan Emil a vcerajsia vaza s prakom pre Davidka nemali chybu. 😀

mirela
3. feb 2010

a este ma zarazilo, ze Angien otec vravel, ze uz je po rozvode, to som ostala dost prekvapena ... bud Angie klamala aby mohla byvat u Milana, alebo to ma velmi rychlo za sebou, ved rozvod zacala riesit az v decembri, tak rychlovka 😕 ... no a ak je rozvedena, tak uz teda co Karol ide riesit 😝 ? viem, ze to musi mat zapletku, ale tiez ma ta Lucia prekvapila, ze sa zlesbila ... ale novy uces a celkovo image maju herecky lepsie
😉

salonka77
3. feb 2010

Mne sa tiez nepaci ze Lucia a Denisa sa maju v laske, Boris by sa k nej omnoho viac hodil, taky sympatak a aj mala Lucka ho zboznuje... Dobre bolo, ked zazvonil Karol u Milana, to bude zaujimave, tesim tesim, ako sa Angie zatvari... 🙄 A s Imrom je stale sranda, ten herec tam vyborne pasuje, take humorne osviezenie serialu 😀 😎

honey023
3. feb 2010

http://panelak.blogspot.com/2010/02/vcerajsi-jo... mirela: ale Lucia bola na lyžovačke s Denisou, čo sme mi nevideli a možno jej s ňou tam bolo dobre 😉 tak to chce skúsiť, sama včera Borisovi hovorila, že sa teraz hľadá a možno zistí, že je to celé zle. Čo aj podľa mňa zistí 😀 lebo Slovensko nie je podľa mňa pripravené na takéto veci v seriáloch i keď ich vzťah je zobrazený veľmi decentne.

mirela
3. feb 2010

honey023, myslim si, ze som tolerantna a nevadia mi vôbec taketo vztahy, ale pred vianocami dala Lucia naozaj jasne najavo Denise, ze nie je na zeny, tak ako to napisala aj Bzuco ... no a pre tu malu Lucku to fakt nie je idealne, to vie aj Lucia, urcite aj Denisa

lussy23
3. feb 2010

Piata séria zatiaľ v pohode, ale nepáči sa mi, že mojim dvom obľúbeným herečkám pohoršili. 😉 Aspoňže Imro je stále taký istý.

duska1122
3. feb 2010

mne sa nepaci ako velmi sa lucia podriaduje malej, jasne ze na nu musi brat ohlad a tak ale lucka je na moj vkus trochu rozmaznana. a karol ako co chce riesit? mozno sa vrati k agate ked je viky tehotna niekoho jej musia dat ako partnera a nik iny mi nenapada. 😀

lucia78lucia
3. feb 2010

Dnes to nemalo chybu 😀

vladkaz1
3. feb 2010

Dnes bola bohovska cast teda 🙂

mukky
3. feb 2010

i tak še da,i ta še da 😀 ,vcerajšia hláška pána Emila 😀 😎

mirela
4. feb 2010

pani Janka a Jarmilka boli perfektne, super scenka 😀 a celkovo perfektna cast

veronkaj
4. feb 2010

duska 1122 a viki je tehotná??? nevšimla som si ,že by to mala byť ona,???

mamartinka
4. feb 2010

http://panelak.blogspot.com/2010/02/jojka-vcera... veronikaj ano Viki je tehulka. 😉