Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

babonr
19. máj 2010

Odpadnem,ze tu je aj takato tema 😀

iwa1
19. máj 2010

ta Zdena je taka ludra, ze to slusne nie je 😀 😀 ale existuju aj take 😒

murinka
19. máj 2010

ja na mieste angie by som dala nike kluce od bytu 😒 ale urcite bysa tam dotrepala zdena bleee 😝

sharlotta
19. máj 2010

Ten Michal je taky debil... 😠

ciefulik
19. máj 2010

to jaká téma, ja odpadnem 😀 😀 😀

zuzitka
19. máj 2010

babonr, cief ... a vy kde ste boli doteraz? 😀 😀 😀

heleniatko
19. máj 2010

co Zdenka, ta je fajn, ja skor nemusim falosnu Ivanu, aj ked miestami ju chapem, ale co sa ona lutuje, ine to maju horsie... a Angie aka dolezita, pani casnicka... bez Milana a rodicov by kde bola? ozaj, odkial je ten novy vyraz LUDRA? ja som si najprv myslela, ze lutra, to je take zvieratko... 😀 😀 😀

salma22
20. máj 2010

no a uvidime dnes ako sa bude hrat na dolezitu Svehlova aka...hm si mysli ze je to za 1den prejde som videla ukazku ha ha aka vtierka k jeho mamicke.......pekne 😔 aj angelika takeho polepetka ma a tiez ho zhadzuje sa mi to aaaabsolutne nepaci ale dnes jej bude asi dobry..... 🙄

mamartinka
20. máj 2010

Baby neviete mi niekto poradit melodiu do telefonu hudbu co ma Angie v telefone?Dakujem.Sa mi paci.

mamartinka
20. máj 2010

Dobry bol Jakub ke prisiel za Michalom do prace ze taku by som ti jednu pridrbal 😀 A to uz aj knazi chodia na kliniku?Sodom komora 😀 Som zvedava ako ta Pani Janka dopadne.Ci to nebude ako ked bola Alica na koze 😀 3 Ju tam kontrolovali 😀 A Jarus no koment.Na luke svadba.

lussy23
20. máj 2010

Mamrtinka - to bol asi taký zámer, aby sa tá mladá priznala 🙂 Dobrý nápad.
Inak tá Jarmila sa v utorok chovala naozaj ako mamička ☹ (myslím to v úvodzovkách) Tak vtrhne do bytu a začne mlieť o svadbe a to, že je jej synček smutný ju nezaujíma ☹

labelo
20. máj 2010

ludia x dielov cakam /a dufam,ze nie len ja/ 🙂 ,ze sa to s Ivanou prevali a nic 😒 ten jakub je vazne strasny debil, on akoze nic sa nestalo,len sa trocha tvari,ja by som s nou spravila taky poriadok a vykopla z bytu,ze by sa nestacila cudovat a Ivanka je zasa na koni a bude robit z neho vola dalej...
uz by sa mal pan scenarista nad jakubovou postavou zamysliet 😠

mamartinka
20. máj 2010

Neviete baby tu melodiu co ma Angie v telefone ako zvonenie?

lenka3007
20. máj 2010

mamartinka mám pocit že to zvoneie je orginál medzi melodiami v Nokii... ak máš nokiu skús pozrieť...

mamartinka
20. máj 2010

Nokiu nemam.Ale dakujem.Ja som myslela ci to nieje aj na neakej stranke.Paci sa mi.No nic.O chvilu zaciname.

lenka3007
20. máj 2010

celkom som nepochopila prečo je tá Norova žena psychopat???

eva7780
20. máj 2010

jaaaaaaaaaaaaj,ten Kubo 🤐 zase s toho vyjde ako on ten najhorší 😲

monkula
20. máj 2010

ja neznášam, keď sa Angie hrá s Lukáškom a robí tie infantilné zvuky, že ťuup, greee, blaaa 😝

lenka3007
20. máj 2010

prečo milankov ocko nenávidí Angie, ved Daniela bola väčšia štetina...

eva7780
20. máj 2010

ja byť na mieste Angie (hlavne,ked ma svoj byt),tak neostanem ani minutu v Kordiakovom byte

eva7780
20. máj 2010

@lenka3007 Kordiakov otec si mysli,že Angie bola s Milanom len pre prachy

egyptanka
20. máj 2010

maslovy chlieb s vegetou???? ... fuuuuuuj 😖

lenka3007
20. máj 2010

a Daniela nebola??

zuzitka
20. máj 2010

viac imra, viac fun 😀 😀 😀

bolo super, jak imro vysvetloval tej janette, že sa má od neho držať dalej na honimún 😀 😀 😀 😀

mamartinka
20. máj 2010

Inak neviem ako sa to pise ale Ceniger bol dobry z tym vtipom o tej blondinke 😀 😀 A Janco nemal chybu ked jedli to Sonickine jedlo.Ako to Patovi chutilo.Pato chuti ti na mozes aj moje ziest 😀 A ako to potom hodil po Soni 😀 A Imrisko ako pises zuzit bomba.A Angelika s kabelkou.Ved vnej nic nemam,hlavne ze sa Imro pobil.A naco ju potom mas?Lebo mi ide k obleceniu.Som zvedava co Angie ked sa pitala Maslaka musis uz ist?Nie.Tak zostan.Co zasa s toho bude.

zuzitka
20. máj 2010

cinege 🙂
nie?

zuzitka
20. máj 2010

a tá ivana jak sa chová?
mala by čušať a trochu sa aspoň hanbiť alebo tak niečo ... a ona furt vyštekáva po kubovi