Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
7. máj 2011

No mne tam ani chybat nebudu.A maju odist do Rakuska tak sa uz ani asi nevratia.A to vlastne tam je aj pisane.

mamartinka
7. máj 2011

A mimochdom do deja sa vrati Ria.

mamartinka
7. máj 2011

Obsah casti na tyzden.Pondelok 09.05(Obrucky) Klárika oznamuje Tiborovi, kto bude krstným otcom Hermiony. Noro schováva svoje obrúčky u kamaráta. Utorok 10.05(Cerviky) Dušan má z odberu spermií nepríjemný zážitok. Imro má vážny problém. Balkón u Blichárovcov je plný červíkov. Streda 11.05(Zlodej) Vavro dáva Maslákovi do úschovy dôležité papiere. Oxana by sa rada bližšie zoznámila s Jakubovou mamou. Milan má zase výpadok pamäti. Stvrtok 12.05(Priznanie) Jana je presvedčená, že červíky sa k nim dostali od susedov. Imro ako esbeeskár skončil. Janka sa dozvedá pravdu o červíkoch. Piatok 13.05(Svadba) Milan bol na vyšetrení u neurochirurga. Dozvie sa pravdu o zdravotnom stave. Denisa nahovára Angie na obnovenie vzťahu s Milanom. Agáta sa vydáva.

mamartinka
7. máj 2011

Obsah na dalsi tyzden Pondelok 16.05(Zahoracka Kuchyna) Michal chce dať dokopy vrchnú sestru s Alicou. Silvinka rieši Milanov zdravotný stav. Budúci otecko chce pre svoju ženu k pôrodu Roba Opatovského, baby z agentúry vybavujú spevákovu účasť. Zdenka zvádza majiteľa kliniky Líšku. Imro chystá „Týždeň záhoráckej kuchyne“. Utorok 17.05(Svadobna Depka) Maslák rieši detaily svadby s Dominikou. Silvinka má výčitky pred Kordiakom. Klárika žiarli na novú zdravotnú sestru. Angie má depku z Maslákovej svadby. Streda 18.05(Tabletky) V nemocnici sa pomotali skúmavky. Monika našla doma ukryté tabletky a myslí si, že to sú drogy. Emil rieši nových nájomníkov v paneláku. Dominika chce, aby bol Maslák nezamestnaný. Stvrtok 19.05(Bezvedomie) Vrchná sestra preruší Ivane a Michalovi romantickú atmosféru. Oxana zistí, že malá Miška sa hrala s jej mobilom. Kordiak odpadol a nereaguje na Silvinkinu snahu prebrať ho, Dominika ho ide zachraňovať. Fedor nachytá Dušana v posteli s Monikou. Piatok 20.05(Zlodejka) Ria sa prizná, že Kordiak by mohol byť otcom jej dieťaťa. Oxana chce, aby Kubo nenápadne zobral z firmy peniaze. Prípravy na Maslákovu svadbu sú v plnom prúde. Ria poradí Silvii, aby sa vykašľala na Milana.



mamartinka
7. máj 2011

@lussy23 tak nakoniec ta Monika bude Sonickina sestra.Fedor ich z Dudkom nacapa v posteli 😉 🙂

lussy23
7. máj 2011

@mamartinka - zaujímavý obsah. teda Dušan podvedie Soňu s jej sestrou! to je sila 🙂

eva7780
8. máj 2011

nebude tá Monika náhodou nová susedka/podnájomnička/???neviem si predstaviť ako Maslák chodí na úrad práce 😀 😀

mamartinka
8. máj 2011

@eva7780 Sonina sestra to bude.Fedor ich nacapa v posteli z Dudkom.

eva7780
8. máj 2011

@mamartinka to už som zvedava ako na to zareaguje Sona 😨 snad nebude tolerovať aj to 😕

lussy23
8. máj 2011

No teda, čo ten kraus ešte nevymyslí 😨 😉 😀 Inak dúfam, že tam ten jakub a spol už budú, lebo minule ich spomínali a neboli tam 🙂 A je to aj o deň posunuté, lebo v piatok šiel akýsi český film.

dm1
8. máj 2011

@eva7780 podla mna mu to odpusti lebo Dusko sa bude vyhovarat ze si ich pomylil a myslel si ze je to ona 😀 . V panelaku by ma veru uz nic neprekvapilo 😒

lussy23
8. máj 2011

@dm1 😀 😀 😀 😀 Zas až také dvojičky nie su 😀 😀

mamartinka
8. máj 2011

A neviem ci zajtra nepojde piatkova cast.Nakolko v piatok panelak nesiel.Ci to nebude teraz poprehadzovane.

dm1
8. máj 2011

@lussy23 sak ja viem ale v panelaku z nej robia taku blbu ze by som sa ani necudovala

lussy23
9. máj 2011

@dm1 veď ani ja.

mamartinka
9. máj 2011

Takze zmena.Dnes ide tento diel z piatka.Nakolko v piatok panelak nesiel koli hokeju.Zajtra pojde diel z dneska. http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/panelak-a...

mamartinka
9. máj 2011

Takze dnesna cast z piatka 06.05(Svedomie) Milan sa správa veľmi čudne. Miloš si chce zobrať Betku za ženu. Ďusi sa prišiel rozlúčiť so Soňou.

mamartinka
9. máj 2011

Dokonca v stredu idu 2 casti panelaka.

mamartinka
9. máj 2011

Chudak Dudko 😀 😀

eva7780
10. máj 2011

@mamartinka to hej,ale sám si za to može,ked má výhradu svedomia 😅 asi čakal inú pomoc 😀 😀 ,aj ked toto bolo desivé 😕 a neverím,že druhý raz na to pojde 🤐

zuzkat1
10. máj 2011

@eva7780
@mamartinka ale ved akoze co cakal...ved bolo uplne jasne co ho caka ked tam zacal saskovat🙂 ved nemohol cakat inu pomoc nez takuto...

mamartinka
10. máj 2011

Maslakovi prestane bit srdce.Som zvedava co to zas bude.A do deja sa vrati Ria aj.

eva7780
10. máj 2011

už to riadne zamotavajú 🤐 aj vztah Klariky a Fabryho,ved ked už sú tak zadobre,prečo sa nestretávajú niekde v meste al.na prechádzke s malou,stale len na klinke 😕
a tých reklám.............. 😠

katy2
10. máj 2011

Ja mam uz sklz 2 tyzdne a vobec sa mi to nechce dopozerat ani v archive.... Akosi mi ten Panelak uplne prestal chybat.... Uz ma vobec nebavi....

stardust
10. máj 2011

@katy2 po kolkaty diel si sa dopracovala, resp, kolkaty uz bezi v telke 🙂 ? Mna to bavilo kukat na zaciatku, ale viac som sa nemohla pozerat na tu, co mala otvarat butik v Bratislave a namiesto toho stale riesila nejakeho chlapajza.