Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
17. okt 2011

no ked je Dudko tak super architekt ako tvrdí Iveta,tak nechapem čo stále sedí doma,však za celý čas urobil len projekt na aquapark ,aj to na kuchynskom stole 😀 😀 😀

majina.b
17. okt 2011

ešte k hercom v reklame, Denisa /karnasova/ , celý vikend umývala na ČT s jarom riad 😀

moonlightka
17. okt 2011

No Karci je teda riadny dilino 😀 😀 😀

moonlightka
17. okt 2011

Nuz a Lubka a Kordiak...to uz bude nieco 😀 Ta Iveta je tava 😝 😝 😝 Chuderka Sonicka...a uz by sa mohlo nieco udiat so Sarou a Kubkom...co su taki o nicom 😝

barushkaaam
17. okt 2011

Ahojte 🙂 mozem sa k vam pridat? panelak som zacala kukat len toto leto, zijem v CR, takze som to zbezne registrovala, ze nieco take bezi 😀 prave kukam dnesnu cas....to akoze mysli vazne Angie, ze si mysli, ze jej mama by si zacala s jej frajerom??? tak mama jej pravidelne strazi maleho a ona si vymysla svoje fantasmagorie???bohatstvo, ja mat taku dceru tak jej asi jednu vlepim, aby sa spamatala!!

majina.b
18. okt 2011

@barushkaaam angi už nepomäže nič 😀 😀

vitaj 😵

anelehka
18. okt 2011

ahojky,podla mna nema Iveta chrbtovu kost 😠 co je ona za sestru,boze od nas by letela,zastavila by sa az v Holandsku 😀 inak,pani Janke sadla ta rola dovernicky ako rit na serbel 😵 a maly Luki,urcite pocarbal nejake dokumenty,ze???Neviem,ci to bolo niekde,lebo som odbehovala,tak som stratila nit...

eva7780
18. okt 2011

@anelehka aj mne sa zda,kedže Milan na konci hladal dáke papiere 😉 .Inak začína my liezť na nervy Švehlovka,ako vyžaduje aby Michal silou mocou žiarlil na masera.... ,a Karol škoda slov?Mirka nech ide radšej do Nitry za Vašom

trdielko149
18. okt 2011

ahojte tak ja vcerajsiu cas len teraz o 13h idem na joj pluske sledovat ... dcerka mi je chora tak som nemohla vecer sledovat ...

yennn
18. okt 2011

čaute baby , ja som včera po dlhšej dobe zapla panelák, a kukám Imro hovorí Denise šéfka? Čo sa stalo s oxanou?

barushkaaam
18. okt 2011

@yennn oxanu zrazilo auto...najskor bol podozrivy Kordiak, ale potom sa ukazalo, ze to bol dakto iny....

yennn
18. okt 2011

@barushkaaam zrazilo - myslis ze "navzdy" zrazilo?

barushkaaam
18. okt 2011

@yennn hej, hej navzdy. Uz bol aj jej pohreb a dost vela ludi z panelaku tam doslo.

yennn
18. okt 2011

@barushkaaam hm... no chúďa... Ale zase, som rada že táto postavička zmizla. Tiež som predtým chvíľku nepozerala panelák (prisahám, len pár dielov 😝 ) a zrazu CHUPS - z Jakubovej sekretárko-milenky sa stala mafiánova chránenka, a navyše kordiakova ex ... tak to fakt neviem kedy sa udialo. A teraz, keď už jej niet, tak o jednu dalsiu postavu menej, co liezla na nervy 😉

barushkaaam
18. okt 2011

@yennn mne prisla Oxana strasne afektovana, ja si nepomozem....taka typicka zlatokopka. Aj ked Kordiakov vyber partneriek....no radsej pomlcim...najskor afektovana Oxana a teraz vecne oduta Angie..boze kam ale ten chlapec rozum dal...asi ho ma v gatiach no 😀 😀 😀

moonlightka
18. okt 2011

@barushkaaam podla mna najlepsia pertnerka pre kordiaka bude Lubka-mama angie 😀 😀 😀

barushkaaam
18. okt 2011

@moonlightka jeeeezis to by bola Angie oduta zase 😀 ..by jej ta gambana asi nadocista odpadla 😀

adelaida33
18. okt 2011

no dnes som zvedavá, ako sa to vyvinie s tými papiermi, čo "zmizli" kordiakovi, určite sa spýta angie, kedže jej včera na konci volal, či ich náhodou "nevidela" a ona sa urazí a vyšpúli "peričky" - pozerajte 😀 😀 😀 . potom som zvedavá, či tá svinská iveta sa už dnes vyspí s dudkom, či "atraktívny" paťo bude zasa s macou alebo s miou, či už dajú konečne soničke bruško, či ivana už prestane trapošiť alebo ju už bajza podvedie a bude mať vystarané o problémy a či už dominika dôjde domov, aby praskla maslákova "nevera" 😕

barushkaaam
18. okt 2011

@adelaida33 sa stavim, ze tie dolezite papiere pre Kordiaka su tie iste na ktore si vcera Lukasko kreslil 😀

yennn
18. okt 2011

@barushkaaam jasnacka ze to su tie na ktore Lukino kreslil, taka priehladna zapletka 😀
Inac niektore tie Kordiakove baby predtym mali fakt ovela vacsi styl... ale teraz je aj on nejaky furt nabručaný

lenka3007
18. okt 2011

Baby, ja neviem, ci som taka nevsimava, ale mam pocit, ze som este Terezku nevidela sa usmievat, Lukas sa stale smeje, Miska sa smeje a Terezka je taka vyhukana stale... Mi je aj luto tej malinkej 😒 😒 😒

adelaida33
18. okt 2011

@lenka3007 presne aj ja som na to včera myslela. také chúďatko tam je 😒

lenka3007
18. okt 2011

@adelaida33 ale nie len vcera, ona v kazdej casti je ticho, len pozera, ziadne gesta... Ja nevim, ja by som tam dieta takto na silu nedavala...

adelaida33
18. okt 2011

@lenka3007 ja som nemyslela, že ona bola chúdatko len včera, ale že ja som na to isté, čo ty, myslela práve včera 😉

lenka3007
18. okt 2011

@adelaida33 ahaaa.... no vidis, myslime rovnako... 🙂 🙂 🙂

lussy23
18. okt 2011

@lenka3007 @adelaida33 tento pocit mám aj ja už dlhšie. terazka je tam celý čas ticho, ani nablaboce nič =( Aj včera. Lukáško s Miškou sa tam bavili a terezka tam len sedela =( Mali by s tým niečo robiť. Takto vyzerá, ako keby mala nejakú chorobu. =( Je mi jej ľúto.
Inak nebolo Terezky v sobotu??? Tak prečo pondelok ráno, vravela Ivana, že Terazka mala meniny včera?

tibinka22
18. okt 2011

@lussy23 To je tak nedomyslenééé s tým, že mala meniny "včera" .... No je taká vyplašená Terezka ale ona tam hrá od narodenia asi ju nechcú meniť už....

majina.b
18. okt 2011

@tibinka22 maš pravdu , ale nechcu ju meniť

ak si zoberiete iba teoreticky, že lukáš i terezka su narodení v jednom mesiaci, herecky - obsadenie postav to nezvladli,

tinika
18. okt 2011

inac kočky, ten kordiak je somar, keby mal pracovnu, zavrie tam dvere a nikto mu tie papiere nezoberie, ja s tym robim a mam male dieta, tak viem ako to chodi :D

claudica
19. okt 2011

No už teraz aspoň viem, po kom je Angie taká pripečená... Už som chytala nervy, keď je trikrát opakoval, aby zavolala matke... Potom matka päťkrát povie, že nič nevyhodila.........pritom tie faktúry boli v žltom obale, to naozaj nepozerala, čo má v ruke a čo vyhadzuje??? No ja by som svokru za toto roztrhala 😀 😀 Dúfam, že Milanko to šťabajzni zráta 😀 A je pravda, že by mohol mať pracovňu. Mohol vedieť, čo si sťahuje domov...
A gambaňa aká je háklivá na Milankove bývalky... pritom sa kľudne nasťahuje do bytu, ktorý patrí tiež jeho bývalej... Hrúza! A Karol? Nemám slov. Utekala by som od neho...
Konečne ukážu Angeličku...som zvedavá aká barmanka z nej bude 😀