Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lucka1987
6. dec 2011

@zabka88 ked som rodla bola som na izbe s jednou povobne z BA a chodila na akusi tanecnu skolu, kde chodil aj Kolenik ( maslak) a ucitelka na tej skole im odprisahavala ze kolenik je na muzov. 😕 zije s lubosom kostelnym co hra v profesionaloch Boborovskeho....
ale teda ja som vzdy nazoru, neuverim kym neuvidim 😀
http://www.birdz.sk/forum/kolenik-a-kostelny/70... napr. tu je o tom diskusia , ale nie je moc vecna.

majina.b
6. dec 2011

veď kordiak nevedel že je otcom, silvinka mu to nepovedala ??? alebo ???

sari24
6. dec 2011

Ja tiež netuším, či Kordiak vôbec vedel, že ta malá je jeho alebo nie..ale inak zlaté deculo 😀 a ma milo prekvapila reakcia našej Angie 😝

eva7780
6. dec 2011

@sari24 veru zlaté,mm skonštatoval,že má s Kordiakom takmer rovnaký účes 😀 😀

zabka88
7. dec 2011

@eva7780
@sari24
@majina.b myslím že to vedel, raz bola taká časť, čo boli na káve či kde a mu to povedala a potom že od neho nič nechce ani nebude chcieť že nech jej dá pokoj, mala nejaký objav tak neviem či chcela otcovstvo pripisať jemu či ako to bolo.. s tým účesom, totálna podoba 😀 😀 😀 zlatulinká bola

anelehka
7. dec 2011

ahoj,suhlasim,ze to babo malo super uces,stretnut ich dvoch na ulici,tak si poviem,ze jej ake pekne babo s oteckom,myslim,ze naschval tam dali take tmavovlase strapate babo 😀 a Dudko jaky hnusny,moze byt rad,ze ma Sonicku ☹ a ten nechutny Spajza,on by bol schopny pretiahnut Betku v Ivaninom byte,hajzel... 😢 a Sara tusim mamke nepovedala,ze ma Kubo dceru... 😝 inak aky prisiel vyskereny k Ivane ako leco 😅 a oni mu hodia hned obe deti,nikdy by som nevarovala na jeho miest Misku,divne 🙄 a on trulo,ze nemam vam este nakupit? 😝 A nakoniec Patrik,on tusim musi nabuchat kazdu babu s ktorou sa vyspi? 😕

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadka212
7. dec 2011

@majdzy666 😀
ja som tiež pozerala, čo to scenáristi vymysleli...veď ak je nejaký problém, čo sa týka celej bytovky, tak napíšem oznam a zvolám domovú schôdzu 😝

zabka88
7. dec 2011

@anelehka že je trulo ten Jakub? mi ho bolo lúto, niežeby bola Ivana rada že dostala mikuláša ale ešte sa k nemu chová jak k handre.. si svojim spôsobom zalsuži chlapa ako Bajza.. škoda že sa Jakub viac nebenuje Sare ☹

nicky655
7. dec 2011

@majdzy666 inak veru, stou mitschneiderkou na vrazdu.a uz by sa mohli konecne pohnut dalej s tym nedoplatkom ,vsak to uz skoro dva tyzdne riesia.vsak uz aj splatnost faktury prebehla urcite.ale som teda zvedava,ze zaco to nakoniec bude ten nedoplatok

nicky655
7. dec 2011

a inak aj ten imro,vsak zabit malo-ved ked chces robit akcie,tak nech plati z vlastneho.ved jasne ze z cudzieho sa dobre berie.aj v ukazke na dnes bolo nieco,ze 600€.by som mu to normalne z platu strhavala!!neviem veru kto byx takeho zamestnancaq trpel 😝

anelehka
7. dec 2011

@nicky655 presne mne uz tiez ide na nervy,dala by som mu to pekne zaplatit,panovi majitelovi s tym jeho percentom... 😝

zabka88
7. dec 2011

@nicky655 že šampanske za 400 eur? 😕 a on to cvok vylial do toho punču či čo to varili?

nicky655
7. dec 2011

@zabka88 ze nejake bowle-tusim tak sa to pise 😀

zabka88
7. dec 2011

@nicky655 tak to bolo super drahé bowle 😀 😀

aniratak696
7. dec 2011

si myslim ze imro to tak trosku uz prehana, chcela by som vidiet takeho zamestnavatela ako bola lucia ze mu prispieva na byvanie, plat mu dava a pri tom je to trubka atd...ja by som mu to tiez dala strhnut z platu... 😉

nelicefo
7. dec 2011

@eva7780
@zabka88
@sari24 hej to malé je zlaté. 🙂 čistý kordiak 😀

nelicefo
7. dec 2011

@majdzy666 toto isté som si aj ja hovorila 🙄 našťastie mám dom 😀 😅

ma77
7. dec 2011

@aniratak696 tak toto ani ja nechapem načo tam Imra vôbec držia tak nieže je len tutko 😀 😀 😀 ale čo si už dovoluje brat prachy bez šefkinho vedomia ved druhy zamestnavatel by ho už davno vyhodil 😠 a Pani Janka mi tiež ide na nervy ja by som ju ani do bytu nepustila a či mam virivku alebo nie to je moja vec ved každy plati za svoju elektriku čo spali 😉

mamartinka
7. dec 2011

Panelak Pondelok 19.12(Zamilovany Jakub)Martina pristihne Karola a mamu.Pani Jana chce volat policiu.Jakub sa zamiluje.Dusan je nestastny z toho,ze Sona ostava.Mirka nema kde spat. Utorok-20.12(Sklamany Pato)Mama obhajuje Karola.Pato je sklamany z Miinho rozhodnutia.Maslak posle Viktoriu prec.Karol sa vyhovara na mamu.Mia nema odvahu ohlasit rozchod.

zabka88
7. dec 2011

@mamartinka no to sú mi veci!!! a to do koho sa zamiluje Jakub? 😕 že Dušan je sklamaný, ma vytáča chlap môže byť šťastný že má Soňu..

majina.b
7. dec 2011

Martina pristihne Karola a mamu. .........dvojča so žuvačkou ??????? 😝 😝 😝 😝 to je za trest???

anelehka
7. dec 2011

baby,to akoze Karol zasa s Angiinou mamkou??Fuuuuuuj,to su techtle-mechtle... 😅 aj ja som zvedava,do koho sa zamiluje ten trulo Jakub 😵 a ze Dudko nestasny???Minule tu bolo pisane,nieco vtom slova zmysle,ze si uvedomil,ze bez Soni by dlho nevydrzal,ci sa mylim?Moze byt rad,ze ju ma,sak uz nema 30-chren jeden. 😀

nicky655
7. dec 2011

@majina.b heh,nestaci nam jedna oduta huba,treba pridat dalsiu,nech uz to mame kompletne 😀 😀 😀

lucka1987
7. dec 2011

@anelehka no sak ale dudko nam to hra na dve strany.. sice si uvedomil ze bez somni by bol nestastny... ale to bol vtedy v tom ze iveta ho odmieta.... teraz ked iveta priznala farbu ze bud vsetko chce alebo nic.. tak uz premysla asi zeby od soni odisiel on ci? 😕

lili_mia
7. dec 2011

kedy vlastne michal a betka? sledujem kazdu cast, ale uniklo mi kedy nastalo, ze michal si zacal s betkou .. pamatam si ze prisiel za nou do officu a tam jej dal navrh, predchadzalo tomu nieco?

lenocka23
7. dec 2011

joooj, ale sa ten Imro zas vymotal z trapasu.... 🙂 Maslak gentleman... 😀 😀

lussy23
7. dec 2011

to báb o bolo zlaté =) Inak k Miške a Jakubovi.. deti by nemali doplácať a byť ukracované kvoli chybe dospelým... tkaže mne s apáči, že sa Kubo stará aj o ňu.

sari24
7. dec 2011

@lussy23 podľa mňa je to kúsok nezmysel, keď sa Jakub stará aj o Mišku, teda skôr, že Ivana aj ju podstrčila Jakubovi a Michal ani slovo nepovedal. Sama pochadzam z rozvedenej rodiny a mam malu sestru, s ktorou nemám spoločného otca a nikdy by moja mamina sestru nedala môjmu biologickemu na starosť postrážiť a tobôž nie môj nevlastny 😉 Ten by s tým určite nesúhlasil hoci s mojim ocom nemá žiaden problém 🙂