Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

svetllana
27. feb 2012

@anavila Mas uplnu pravdu, ze je to amoralny serial. A vies, co je na tom najhorsie? Ze je to realita! :-/ Toto sa naozaj deje, svet je amoralny..Zial. Zaver: tento serial je vlastne uplne realisticky..

majina.b
27. feb 2012

@svetllana Angi konikovska prezývka 😀

svetllana
27. feb 2012

@majina.b Ano, ano, uz som sa docitala😉)) A veru, ze suhlasim! Vecne zduta jak koza..Gambana je vystizna prezyvka. Som aj hovorila, ze z dielu na diel viac a viac leze na city, decko! :D

lolitka25
28. feb 2012

@svetllana Mne sa tiez paci Betkin styl obliekania a predstav si, ja zijem v Nemecku a v obchodoch Style In su vyrobky rovnake ako nosi Betka - uz som si tak kupila zopar siat 🙂 a su lacne - hoci su vraj made in italy 🙂))

lubenka131
28. feb 2012

Kočky to prečo bol maslak taký laknuty keby na to dominika došla?veď sa prsil pred "exkluzívnu milenkou" že sa rozvedie 😀ešte ste si všimli včera mal ísť panelák skôr tesve išiel dokonca niečo pred pol 9 a ked končila tá upútavka na hotel paradise tak dole že nasleduje krimi 😀😀

svetllana
28. feb 2012

@lubenka131 Presneee! :D Ja som sa vtedy kukala trikrat na hodiny, kolko vlastne je, ked mali ist Krimi 🙂) A dobry postreh aj s Maslakom, velice sa buchal do prs, ze sa rozvedie a zrazu zapoteny, ked si myslel, ze Dominika ho odhalila. Teraz od veci.. :D ta - Zdena Studenkova vyzera lepsie, jak niektore tie mlade kocky 🙂)

lubenka131
28. feb 2012

@svetllana sak tedaaaa od kedy som v tomto fore si vsimam detailyyyy 😀D

svetllana
28. feb 2012

@lubenka131 No, tak jak sa poznam, odteraz budem aj ja 😀 Aj tak Maslak skonci s Angie😉) Aspon jej pri nom tak nehrabalo, jak teraz pri Milanovi (diky Bohu, ze ho tam uz nikto nevola Mimon! To ma strasne iritovalo) 😀

eva7780
28. feb 2012

ja sa smejem na tom aky je Maslak zrazu vyklepany 😀 😀 vsak nech sa odhlasi zo skypu a ma po probleme,inak si myslim,ze ci Natali nieco nepovedala Dominike,ked zakazdym tvrdila ze ten a ten jej to nepovedal 😕
Egon s Alickou mi k sebe pasujú 🙂

zuzkat1
28. feb 2012

baby tak ja som sem uz davno nepisala..ale uz mi to neda... mne tak ide na nervy sona... ja chapem ze bola znicena ale zas ten maly za to nemoze a ja na jej mieste by som bola velmi rada keby som mala doma mimi... si zacinam mysliet ze by to bola velmi zla matka...

eva7780
28. feb 2012

ja ju tiez nechapem,ten maly je taky zlaty pampúšik,to by malo zmaknút srdce aj najvacsiemu tvrdasovi,ktovie ako bude brat tehotenstvo Ivety......

zuzkat1
28. feb 2012

@eva7780 podla mna zle... ale to by som aj ja brala zle... ta iveta ked sa zaskeri tak sa mi otvara nozik vo vrecku... ja by som brala zla kazde tehotenstvo v okoli... tiez som potratila a neznesiem ked mm dojde ze kolegova zena je tehotna alebo ked kamoska vymenuva ze ta a henta caka mimi...ale ked vidim babo tak som namakko... takze keby mi mm doniesol vtedy ked sa to stalo male babo ze na nech sa paci tak som uplne happy....

lussy23
28. feb 2012

ahoj. Zaujímavé obsahy na ďalšie dni:
8.marec - štvrtok - Rozchod
Sklamaná Ivana to zabalí s Michalom a vráti mu snubný prsteň.Julka sa zľakla, že má podiel na ich rozchode pre svoju prostorekosť.

A baby, mali sme pravdu, zo Zuzkou, viď obsah na 14.marec
Trojité sťahovanie - Zuzka odhalí ďalšie zo svojich tajomstiev - má trojročnú dcérku! Patrik je zdesený. Sona dostane hysterický záchvat a vyhodí ju z bytu.

zuzkatko
28. feb 2012

tak Ivanke fúka na vagínu 😀 😀 😀 😀 😀

svetllana
28. feb 2012

Ty kokoooos, tak Ivana zabila! 🙂))) Ze "Ked vyberam postu, tak mi fuka na vaginu" 🙂)))))

svetllana
28. feb 2012

@zuzkatko haha, sme to asi naraz pisali :D :D Akoze konec, zdochla som z tej hlasky! 🙂))

lubenka131
28. feb 2012

@svetllana
@zuzkatko 😀😀😀 ivana chcela janku asi dobre nasrať 😀😀 inak na tu zuzku som zvedavá ako mu to vysvetlí patotvi 😒

svetllana
28. feb 2012

@lubenka131 Asi mi nieco uslo, lebo netusim, co mu ma vysvetlit. 😕

majina.b
28. feb 2012

Paťo v nákupnom centre zo slúchadlami na ušiach sa podobal na Otíka z vesničky.
@svetllana a stretol tam Zuzku, viedla sa s chlapom a len mu naznačila, aby sa neprihováral

svetllana
28. feb 2012

@majina.b Noooo..znie to tajuplne..tak som zvedava aj ja. Sa Dudkovi rozplynie predstava o neposkvrnenej Zuzke 😉

zuzkatko
29. feb 2012

@majina.b podla mňa to bude otec jej dcéry

lubenka131
29. feb 2012

@zuzkatko

@svetllana tak to som teda zvedavá kto to nakoniec bude,bo ked je s otcom svojej dcéry načo sa ťahá s patom?a inak si to vystihla že sa podobá na otíka 😀😀😀

A inak nataly začína byt Jaká doterná 😠

zuzkatko
29. feb 2012

@lubenka131 a o čom to volala Nataly s mamou niečo o dieťati sa bavili len som to celé nepočulanevieš čo jej hovorila? potom tuším Maslákovy zahlásila či nechce dieťa s ňou tak predsa malá zlatokopka bude táj Nataly 😀

lubenka131
29. feb 2012

@zuzkatko no niečo v zmysle že chce strašne dieťa že preto si vlastne bral dominiku tiež to neviem od slová do slová 😀 lebo pri paneláku píšem sem a potom nevnímam 😀 ale aj ja si myslím že ked sa do neho zamilovala tak si ho bude chcieť udržať a bude ochotná aj otehotnieť kvôli menu.len či to bude marcelko chcet 😎

zuzkatko
29. feb 2012

@lubenka131 no ved sa necháme prekvapiť len aby sa ešte nakoniec Maslák nezňuchal s Ivanou ked ona opustí Michala v jednom serialy spolu už mali techtle mechtle 😅

svetllana
29. feb 2012

@lubenka131 Jak to davas pozor, zenska! 😀 Sak Natala uz minule povedala Masliakovi, ze ho miluje 😉 Takze bude dalsia tehotna v Panosi za chvilu?..Nene, toto nebude take jednoduche..vsak Marcelino jej povedal, ze ju ma rad, ale nemiluje ju .No a co sa tyka tej Patovej Zuzky, to je taka seda myska (aj vypada jak myska😉) ), ani ju nejak tam nevnimam..;))

svetllana
29. feb 2012

Inak baby..mat nase problemy a prezidentov plat..to by nam bolo sveta zit🙂))))

lubenka131
29. feb 2012

@svetllana ja viiiiiim ze je zamilovana sledujeeeem secko viiim 😀

svetllana
29. feb 2012

@lubenka131 Tak je dobre, dziiiifca zlateee😀 To su zivotne dulezite informacie, rozumiiiiis😉)))))

lubenka131
29. feb 2012

@svetllana vrelo s tebou súhlasím strašne máme na tej materskej problémy a starosti 😀😀😀