Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

svetllana
29. feb 2012

A keby len my 😉 Kukni tych 555 stran! 😀 😀 Ale no sak je to super, s mojim nemozem rozoberat taketo blbosti..teda mozem, ale asi by som viedla monolog 😀

mona333
29. feb 2012

@mamartinka ahoj, mozem poprosit obsah na dalsie tyzdne? O🙂 Nech viem na co sa tesit 🙂

erni
29. feb 2012

Jaj kocky,vidim,ze to este bude zaujimave v tom nasom cinziaku 😀
co sa Maslaka tyka,to kazdy chlap robi frajera ,ze sa rozvedie ,ale ked by mu uz jeho zena nato mala prist tak je spoteny a bude zatlkat jak o zivot 😝
mne sa Nataly paci ako to hra,presne taka vymachlena pipina,co jej z tych siat v zime ofukne vajecniky a potom co ju vsetci prekotili ,tak si da privlastok "exkluzivna" ale nema to byt milenka ,ale ako Bohumil hovoril 😀

majina.b
29. feb 2012

10 t
PO/ sklenené peklo Ivana to s rozvojom svojej rodiny berie naozaj vážne. Od Michala chce dieťa a rodinný dom! Ako vždy, je veľmi vytrvalá. Rozbité sklo na chodových dverách urobí zo života pani Janky peklo. Aby získala peniaze na opravu, chce predať vianočný darček – manželovo masážne kreslo. Jediný, kto jasá nad dierou v dverách, je Imro – nemusí si otvárať dvere. Sklenár prichádza! Všetci sú v šoku, keď zistia, kto to je...
UT/ tajné rande S kým si Danica dohodla tajomné rande? Pani Janke sa zasekli balkónové dvere, nemôže sa dostať do bytu, ale odmieta záchranu v podobe prisunutej lávky na susedný balkón - veď takými utekajú len cudzoložnice pristihnuté in flagranti! Kutil Cinege hľadá pre svoju dcéru lepšiu partiu. Alkohol napácha škody Monike – pripitá rozšafne prisľúbi Paťovi finančnú pomoc, no sama nestihne odoslať súrnu obchodnú zásielku na východ a zmešká lietadlo. Ivana je v siedmom nebi, keď sníva o dieťati s Michalom a novom dome, no Julka jej neveští nič dobré.
ST/ Avatar Zuzka vysvetľuje, prečo sa nemôže vykašľať na svojho bývalého a prečo mu dlhuje peniaze. Danica je Karolova nová frajerka! Rýchlo však zisťuje, čo všetko jej milý stihol už všade navyvádzať. Ivana konfrontuje Michala a žiada od neho záruky do budúcnosti. Ich hádky o vzťahu naberajú na obrátkach. Vráti mu zásnubný prsteň? Pani Janka je už mierne nervózna – masážne kreslo ešte nepredala a majster Jahelka už začína naháňať svoje peniaze za opravu vchodových dverí. Z čoho ho vyplatí? Kutil Cinege s vrchnou sestrou Ryšavou vyrobili Miške kostým Avatara. Kde nabrali skúsenosti s výrobou kostýmov? Fedor zúfalo zháňa šoféra na odvoz Mončinej zásielky do Košíc a keď všetko zlyhá, zhrabne Patrika.
ŠT / Rozchod Sklamaná Ivana to zabalí s Michalom a vráti mu snubný prsteň. Julka sa zľakla, že má podiel na ich rozchode vďaka svojej prostorekosti. Ale kam pôjde bývať Michal so svojou dcérou Miškou? Skúsi osloviť kolegu Matúša. U opustenej Ivany sa okamžite objaví Jakub s kyticou v rukách a ponúka jej svoju pomoc a súcit... Angie nechce zveriť svojho syna Karolovi, pretože chodí s Danicou, a tá sa jej vôbec nepáči. Dušan chce, aby ho Egon za projekt bytovky vyplatil bytom v nej. O masážne kreslo Blichárovcov má záujem Fedor! Profesor Bartelt zahanbí Emila, keď nečakane príde k pani Janke blahoželať k sviatku žien. Imro organizuje v bare MDŽ. Soňa pozve na návštevu Miu, aby raz a navždy vyriešila problém medzi ňou, Paťom a malým. Soňa však nechápe, že jediným problémom je ona sama...

majina.b
29. feb 2012

obsah na dnes stredu 29.2

Maslák núti Milana pracovať na riskantných kšeftoch. Angie sa bojí. Kto rozbil sklo na vchodových dverách paneláka? Zuzka vysvetľuje Paťovi, prečo sa stýka s neznámymi mužmi. K Jančovcom prichádza prichádza sociálna pracovníčka s adopčnými papiermi. Dušan váha! Ivana prichádza za doktorom Matúšom, aby zhodnotil jej zdravotný stav, keby sa rozhodla mať ďalšie dieťa.
Angie chce od Milana vedieť, čo sa stane, ak odmietne spolupracovať na riskantných veciach. Milan jej prezradí, že v minulosti mu Maslák už raz ublížil, ale Angie tomu neverí...
Patrik povie otcovi, že videl Zuzku, ako sa s niekým vláči za ruku. Nejde mu na rozum, čo to malo znamenať... Nataly sa snaží z Masláka vytiahnuť, či si ju necháva len preto, aby mu porodila dieťa. Maslák je touto témou mierne zaskočený, no nechce to riešiť...
Ktosi vonku rozbije sklo a pani Jana posiela manžela, aby to šiel vyšetriť. Emil neochotne berie Dunča na prechádzku a zisťuje, že im ktosi rozbil sklo na vchodových dverách...
Ivana chce vedieť, prečo jej Michal nepovedal, že Betka je tehotná. Michal sa vyhýba priamej odpovedi a vyťahuje historku o Matúšovi...
Jurij je znova u Masláka a chce, aby mu priviedol Milana. Kordiak pod nátlakom nakoniec povolí a kšeft vezme, aj keď sa na neho Angie naštve...
Zuzka prichádza za Patrikom, aby mu všetko vysvetlila. Záhadný neznámy, s ktorým ju Patrik videl, je vraj jej bývalý frajer, u ktorého pracuje a býva a občas sa s ním aj vyspí. Pokiaľ je na ňom závislá, nemôže od neho odísť. Paťo jej navrhne, aby od neho odišla, že on sa o ňu postará...
Ivana zvozí pani Janu za to, že vchodové dvere sú ešte stále rozbité. Bojí sa, že sa na nich porania jej deti... Soňa je z Ivetinho tehotenstva celá bez seba. Večer za nimi znova prichádza sociálna pracovníčka aj s adopčnými papiermi. Tesne pred podpisom však Dušan zaváha... Ivana ide na kliniku za doktorom Matúšom, aby zhodnotil jej zdravotný stav, keby sa rozhodla mať ďalšie dieťa.

majina.b
29. feb 2012

obsah štvrtok 1.3

Milana vmanévrujú do veľmi riskantného kšeftu. Kam však ujde s Angie aj Lukáškom, keď mu pôjde o život? Jana v zúfalej snahe nájsť zdroj peňazí na opravu vchodových dverí chce predať Emilovo masážne kreslo. Patrik sa chce starať o Zuzkino dieťa. Chudobný študent a žena bez práce však nemajú bohvieakú perspektívu... Ivana absolvuje zravotnú prehliadku u doktora Matúša. Iveta gratuluje Dušanovi k adopcii a prezradí mu svoj pocit, že dieťa, ktoré nosí, je jeho. Fedor a Monika sa vracajú k Jančovcom! Monča sa vystatuje, akú má fajn prácu, no z jej popisu je jasné, že sa zamotala do pyramídovej hry...
Dušanovi sa uľaví. Soňa sa definitívne rozhodla a malého Sebastiána si nechajú, no sociálna pracovníčka im predsa len ponechá pár dní na rozmyslenie...
Patrik navrhuje Zuzke, aby všetko staré hodila za hlavu a dovolila mu, aby sa o ňu postaral. Zuzka je dojatá, ale vie, že študent a žena bez práce nie sú bohvieakou perspektívou...
Jana v zúfalej snahe nájsť zdroj peňazí na opravu vchodových dverí navrhuje predať Emilovo masážne kreslo. Emil je, samozrejme, proti a tak mu manželka navrhne, aby peniaze vytiahli z profesora Bartelta...
Ivane sa podarí presvedčiť doktora Matúša, aby ju vyšetril, či ešte môže mať deti. Jeho zistenia sú optimistické, ale vzhľadom na problémy v minulosti jej nevie povedať nič určité...
Angie si v bare pred Mirkou vylieva srdiečko. Má pocit, že vždy, keď príde reč na svadbu, všetko ide dolu vodou... Jakub varuje Egona, aby sa mu nemotal do ďalšieho vzťahu. Zdá sa, že po predošlých skúsenostiach začína predčasne žiarliť...
Dušan sa snaží povzbudiť Patrika, aby dal dokopy a niečo so sebou spravil. Súcití so svojím synom, no v prvom rade si musí nájsť normálny prácu...
Mama požiada Milana, aby nebral ten podozrivý kšeft, do ktorého ho núti Jurij, ale Milan nemá na výber. Pri najbližšej príležitosti aspoň požiada Masláka, aby ho v prípade núdze odpratal preč aj s Angie a Lukášom. Maslák mu sľúbi, že sa o neho postará...
Iveta gratuluje Dušanovi k adopcii a prezradí mu, že má pocit, že dieťa, ktoré nosí, je jeho. Patrik potrebuje zarobiť, hneď a veľa, a tak sa obráti na Masláka... Fedor a Monika sa vracajú k Jančovcom, aby im pogratulovali k oficiálnemu prírastku do rodiny. Monča sa vystatuje, akú má fajn prácu, no z jej popisu je jasné, že sa zamotala do pyramídovej hry.

tinika
29. feb 2012

hehe sa mi pači jak dudko na tej pračke pral a pračka len tak v rozku, ziadny privod vody nič :D

nadhera
29. feb 2012

@tinika ale kolko veci z toho maleho lavorika povyberal.... 😀 😀 😀 a vagina bodovala 😀 😀 😀

lubenka131
29. feb 2012

@svetllana ja s mojim muzom obvykle vediem monolog ked sa hadame...na panelak nadavame spolu 😀 teda ked nezalomi 😀 😀

tinika
29. feb 2012

@nadhera a hlavne ze ručne zmykal načo pračka ne? :D hehe

959touareg
1. mar 2012

@majina.b
jeeej konecne, zeby ma Panbozko vyslisal?
tak ako si napisala .......mama poziada Maslaka, aby Milana s Angie odpratal prec.......neverim, zeby naozaj uz odpratali Gambanu? ako dlho po tom tuzim, vzdy hovorim, zeby ju uz mali niekde odpratat........no neverim, ze mi urobia taku radost......

majina.b
1. mar 2012

Ja na novu jesennú sezonu tipujem pár - mudr. Matúš a Ivana Sch.

a už teraz končí Mária aj Filip, Angi tej sa nezbavíme 😒

eva7780
1. mar 2012

@959touareg aka mama?

959touareg
1. mar 2012

@eva7780
neviem aka mama, to pisala majina.b ...obsah dalsich casti a tam napisala ..mama....usudzujem , ze asi mama Gambane, kedze bude ziadat Kordiaka, aby so sebou zobral aj Angie s Lukasom.

labelo
1. mar 2012

no s tou Zuzkou uz prehanaju,chodi za Patom a pri tom byva s byvalím a ešte s nim aj chrape a nech nehovori,že od neho nemá kam ist,všetko sa da vyriesit,ťaha Paťa za nos 😒

didiana333
1. mar 2012

Akože baby...mna by len tak mimochodom zaujímalo,že KEDY chodí tá Zuzka akože do roboty???? ved doobeda je u jančovcov s gargamelom a poobede je vždy doma so svojím dieťaťom nie??? tak akože kedy to tá superžena stíha???? Aj dieťa,aj robotu,aj mladého frajera...a ešte aj o gargamela stíha...no vidím,že by som sa asi mala ovela viac snažiť,lebo ja stíham len svoje tri deti a robotu..... 🙄

bodka13
1. mar 2012

@didiana333 no však v noci 😀 keď nemôže byť s Paťom 😉

kacickah
1. mar 2012

sa mi tak zdá že si pôjdem aj ja zahrat do paneláku!!!!možno aj ja zostanem tehotná 😉

maca_p
1. mar 2012

ste dnes postrehli utzv vysetrenie netehotnej ivanky cez brucho 😲 a este aj so zapnutym opaskom na gatiach? som sa pobavila 😀 😀

monline
1. mar 2012

@didiana333 hej hej, celé to nesedí...asi robí večer až do noci...ja len nechápem, ako je možné zamaskovať v byte dieťa, hlavne ak to zuzkine má mať tri roky..všade predsa musia byť hračky..patrik tam doobeda chodí, to idú z predsiene rovno do spálne? okrem toho- je spoznateľné, či v byte býva aj nejaký chlap, minimálne v kúpeľni..a kto jej počas roboty varuje dieťa? rodičia? u nej? u seba?

jasminet
2. mar 2012

ked ja uz tyzden nie som v obraze 😅 😒 😀 ake peniaze z fondu oprav riesi stale p. janka? nieco spreneverila? a nejake dvere spominala...?
ze ma zuzka dieta uz povedali? vcera som len zachytila, ze pracuje ako barmanka v nocnom klube

nadhera
2. mar 2012

@didiana333 tak makej a neflakaj sa. Ja som rada,ze stiham dve decka a tocim smeny v praci. 😀 😀 😀

nadhera
2. mar 2012

@jasminet tiez som dva tyzdne nepozerala /hovela som si v nemocnici ☹ / Janka pouzila peniaze na vyplatenie sekov za rodinu co je v nemecky hovoriacej krajine /mrazak,telefonaty v nemcine,tancovanie pri tyci.../ . Cize su na nule a do toho im niekto rozbil vchodove dvere a niet € na zasklenie. Chce predat masazne kreslo,ktore kupila manzelovi na vianoce, len niet kupcu.

didiana333
2. mar 2012

@nadhera no ked sa budeme viac snažiť,možno aj nejakého mladého "zajka" by sme stihli... 😀 😀 😀 😀 😀 čo ty na to???????? 😀

nadhera
2. mar 2012

@didiana333 jasne, staci povedat zajkovi, kolko mas deti a zajko zdupka. 😀

daniela1185
2. mar 2012

@didiana333 Ty nevieš že Zuzka je víla??? Nechodí na záchod predsa, takže všetko zvláda hravo lavou zadnou. Chcela by som vidieť dospelú ženu s deckom, ktorá v noci maká v bordeli zrejme a cez deň doobeda sa stará o dieťa svojho ani neviem ako to nazvať nezrelého pubertálneho výrastka. Asi má nejaký mamičkovský syndróm alebo čo. Už je to ozaj pritiahnuté za vlasy ale čo však je víla nie??? Teda je keď vidím toho Paťa ako sa hrá na dospelého a za každú cenu chce rodinu a že ju uživý tak je mi do smiechu. A hneď za ockom kúp mi byt . Tak to je ozaj dospelák. Nepoznám v okolí ženu ktorej by ten vyziabnutý cíbik imponoval. Neviem prečo tam z neho robia takého macha.

labelo
2. mar 2012

ja to už nestiham chapat 😀 ked ma Zuzka 3 rocne dieta kde to dieta je ked chodi od rana pomaly do vecera k Jančovcom a potom ide do roboty???a ked mam 3 rocne dieta tak s nim sedim doma,či? 🙂

kacickah
2. mar 2012

@labelo vidíš toto je výhoda seriálov 😉 všetko tam majú zariadené až na nejaké chybičky krásy

majina.b
3. mar 2012

betka stanková
Vrátiť sa pred kameru v seriáli Panelák by však chcela čo najskôr. Vraj je zvedavá, ako to s jej postavou dopadne.

http://koktail.pravda.sk/tehotna-stankova-dieta...