Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

sari24
9. apr 2012

Nejak to tu utíchlo 🙂. Inak, Betka v skutočnosti už porodila alebo nie? Mne sa zdá, že už mala termín 😅

kacickah
10. apr 2012

tak Alica to včera dala.chúda ako sa tešila s vody.a svätá trojka Jakub,Egon a Bajza sú podarený že rodina...A Koleník aký fešák ten oblek mu pristal...ach jaj

mamartinka
10. apr 2012

@sari24 Betka to ma na prelome marec,April niekedy.Este neporodila.
@kacickah Maslak pekne schytal od Sonicky 😀 A Egon a Miskine vajicko.Aka bola smutna chuda ze len papierik nasla.A Alicka no koment.Ta je najlepsia postava tiez.

mamartinka
10. apr 2012

http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/ivana-ma-... Inak co hovorite na Dominikine Tehotenstvo?

kacickah
10. apr 2012

@mamartinka a dudko ten tiež nemá chybu sa smejem to je člen a Alica to je kapacita

eva7780
10. apr 2012

@mamartinka ak je tak ako pisu,ze Cameron ma cinske korene,tak tomu snad Maslak neuveri,ze je jeho 😕 Alicu ta voda vcera riadne nastartovala 😀 😀 😀

nadhera
10. apr 2012

@eva7780 aj mne to napadlo -narodi sa cinanek a co teraz? to by uz dominika neukecala.

majina.b
10. apr 2012

@sari24 podľa českej tlače mala by porodiť v polovici marca, ak porodila tak to super ututlala, ak nie tak čo chviľa

kacickah
11. apr 2012

dudko je král ten chlap nemá chybu..a Dominika tá pozerá vela filmov že jemne šmahnutý...a trošku nažlté 🙂 to je trúba

ciusinka
11. apr 2012

Baby citala som, ze vcera mal prist za Ivanou zase otec toho jej chovanca, co od nej chcel? Lebo vcera som nepozerala..Dakujem 😉

emily333
11. apr 2012

@ciusinka prišiel sa jej ospravedlnit 😉 babenky nevravela Dominika Maslakovi že medzi nou a Cameronom nič nebolo a zrazu je tehotna??

ciusinka
11. apr 2012

@emily333 Aha, takze synacik priznal, ze si to vymyslel? A uz je to teda ok s nou? No Dominika Maslakovi klamala, ze s Cameronom nespala, Silvii potom v robote povedala, ze s nim spala..Len by ma zaujimalo, ako to chce hodit na krk Maslakovi, kedze to ani s mesiacmi nesedi a Maslak ma dobre kontakty, aby si zistil pravdu..

mamartinka
11. apr 2012
sari24
11. apr 2012

Ďakujem za odpovede 🙂

Podľa mňa to Dominika celé nedomyslela, a Maslák nie je taký sprostý, že by mu nedošlo, že to nie je jeho dieťa. Už len podľa týždňov tehotenstva sa to krásne zisti 😝 Inak Dominika vravela Maslakovi, že Cameron nie je číňan, no ktovie 😀

erni
11. apr 2012

caute, mne sa paci ako to zamotali, urcite to dieta bude vyzerat ako europan,aby to mohli dlhsie natahovat,kym to Maslak nepozna...pripadne to Domca moze stale uhrat nato,ze jedla vela ryze a preto ma krpec sikme oci 😀
@kacickah veru ach jaj Maslak 😵

kacickah
11. apr 2012

@erni maslák to je chlap a vtom obleku ach jaj bože keby chcel hned ma má na zlatom podnose 😀

daniela1185
11. apr 2012

No ja neviem, kto píše tie blbé sprosté scenáre a z Dominiky tam robia totálnu kravu. Ako môže lekárka ktorá je už dva mesiace tehotná chcieť to natrieť na manžela. Ak by to bol nejaký dement tak nepoviem ale na Masláka? A že sa to nebude dať vidieť že je šikmooký to je fakt taká sprostá? A ten Paťo to snáď nie je možné on chce Zuzku s deckom priniesť do tej kutici? To je čo za blbosť chce za ňu vyplatiť dlh, nájsť jej robotu čo je na hlavu padnutý? To je taká neskutočná osoba z čoho to chce financovať keď je závislý na rodičoch. To mu nemá kto povedať že zobuď sa ty pako. A tá trapná scénka s Evičkou ani neviem akou ktorá prišla za Emilkom. Doteraz som vedela tak, že Emilko okrem sestry nemá nikoho a naraz sa vynorí táto seňorita. Tento seriál je totá ale totá vzdialený od súčastnosti.

nicky655
11. apr 2012

@sari24 presne,s tym cameronom som si to aj ja vsimla.hovorila ze je american,aj podla mena to tak vyzera,a zrazu sikme oci.

eva7780
11. apr 2012

Mirka je riadna koza ked bola na vozíčku mala viac rozumu/aspoň podľa mňa/

strapco13
12. apr 2012

to co spravili z Mirky...ze sex s 15 rocnym chce..urobili z nej totalnu chuderu 😖
dospela zena a ide po takom mladom..aspon keby nejakeho neofolatelneho fesaka aspon 17r tam dali 😅 ..ale bezne deculo co ani na 15 nevyzeralo 😖

mamartinka
12. apr 2012
zuzkatko
12. apr 2012

Mirka ako nejaká hnusná filcka nadržaná 🙄 🙄 🙄

jasminet
12. apr 2012

to s mirkou a krpcom bolo riadne trapne... 😝

mamartinka
12. apr 2012

Vcera bol Cinege dobry.Aby ste sa mohli zamknut pred tym uchylakom Liskom. 😀 😀 Liska Cinege aky uchylak?Takych udrzbarov je ako maku,ako makuu 😀

mamartinka
12. apr 2012

A dnes normalne olutujem Farmu a pozrem panelak.Sa tesim na ten krst.

nadhera
12. apr 2012

@mamartinka na krst sa tesim aj ja - uputavka sa mi pacila 🙂 co je to za herca ten farar? je mi nesympaticky....no hlaska ty kokos fararovi....tak to sa nevidi a nepocuje casto 😀