Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

sari24
6. feb 2013

@labelo vo vedľajšom vchode alebo v paneláku oproti 😉

lenka3007
7. feb 2013

@ssisska suhlasim, Ved ked to zacalo, tak som sa smiala na ivane, jaka erdeg baba je, teraz mi pripada ako klbko nervou, ziarli na kazdeho, zavidi doslova a ide ju roztrhat, ked to ona nema... Je horsia ako stara Janka... Strasne mi pije krv... Ani Sona taka hnusna nie je... Ivana vyzera akoby mala pernamentne kramy...

mamartinka
7. feb 2013
mamartinka
7. feb 2013

Pondelok 11.02(Štrajk) Dievčatá Terezka a Miška vyhlásia štrajk a trucujú, lebo sa nechcú sťahovať do starého bytu. Ako si s nimi poradí Ivana s Michalom? Patrik zastihne Aničku v podprsenke a do chúlostivej situácie vpadne rozhnevaný Maslák, ktorý má extrémne zlú náladu, pretože mu za chrbtom Kristína paktuje s mamičkou. Ako dopadne táto bláznivá situácia? Stano začuje, ako jeho syn Max kričí na mamu, že mu zničila život. Veľmi sa vystraší, ale vzápätí zisťuje, že to si Max len nacvičuje veľmi originálnu basnicku na Hviezdoslavov Kubin.Svojsku basnicku plnu originalnych vyrazov mu odporucila Hoffa.Maslak chce Kristine vycistit zaludok,ze sa znova stretava s jeho zlocineckou matkou,ale Kristina ma nato vysvetlenie.Jeho matka umiera.Max mal v recitacnej sutazi uspech a ocko ho za odmenu berie na nealko do baru.Tam stretavaju Viky a zda sa,ze medzi mladymi preskoci iskra. Utorok 12.02(Pečiem, pečieš, pečieme) Pani Janka začína podnikať s exkluzívnymi tortami a po prvej objednávke ju chytá mierna panika. Musí vyrobiť dvanásť tort a vôbec netuší, ako to zvládne. Podarí sa jej prehovoriť Soňu, aby jej pomohla s pečením a Duško správne tuší, že to vôbec nedopadne dobre. Maslák je od rána mrzutý, lebo Anička pomáha s tortami tiež a od pečenia je zababraná celá kuchyňa. Jankin "obchodný zástupca" Fedor zozbieral od jej pomocníkov všetky torty a Monča zisťuje, že tie od pani Bognarovej su ovela krajsie,ako tie od Janky.Fedor predbezne spocita naklady na vyrobu a zistuje,ze ich zisk je minus dvanast eur.Kristina tvrdi Maslakovi,ze jeho matka zomiera,ale on jej neveri a zakazuje jej sa s nou stykat.K Jakubovi sa dovali Egon aj so sanonmi,ze si unho urobi kancelariu,pretoze ich dom vyhodne prenajal.Za Fedorom a Moncou prichadza ich dcera a chce,aby sa vratili domov na vychod,lebo je tehotna. Stvrtok 14.02(Škatule, hýbte sa!) V paneláku sa začalo veľké balenie pred sťahovaním obyvateľov a rozdávajú sa valentínske srdiečka a iné prekvapenia. Ivana sa pripravuje na sťahovanie do starého bytu a veľké balenie sa začalo aj u Patrika a Zuzky, pričom Ivana k nim postupne nosí svoje veci. K Jakubovi sa dovalí Egon aj s hromadou šanónov a s radosťou mu oznamuje, že výhodne prenajal ich dom a nové kancelárie si spravia u Jakuba doma. Svetlana prišla za rodičmi Fedorom a Mončou, aby im oznámila, že je v piatom mesiaci tehotenstva,a chce,aby sa s nou vratili domov na vychod.Monca prehovara Gejzu,aby im pomohol prestahovat sa na vychod,a Svetlana chce rodicom predstavit svojho partnera.Fedor je nespokojny a prehlasi,ze on sa stahovat nechce.Pani Jana je na pokraji kolapsu z pecenia exkluzivnych tort a chtiac-nechtiac musi uznat porasku.Dalsiu objednavku na torty uz jednoducho nezvladne,a tak Emilovi prikaze,aby vsetky nove zakazky zrusil. Piatok 15.02(Srdiečko) Maslák dostal valentínske srdiečko a teší sa, lebo si myslí, že je od Aničky. Priložený odkaz však prezradí, že srdiečko je od neznámeho ctiteľa pre Aničku! Anička má zjavne akéhosi nápadníka a v Maslákovi sa prebudia ochranárske pudy staršieho brata. Chce vedieť, s kým sa stretáva, aby ho poriadne chytil pod krk... Jogi prichystal valentínsky darček nielen pre Inči, ale aj pre Ajku, čo Cinegeho naštve. Keď Jogi pomáha Ajke rozkrútiť prepchatý mlynček na mäso, do kuchyne vletí Cinege a najde ich vzdychat v cudnej polohe.Monca je v soku,ze Fedor chce ostat v Bratislave,ale Fedor v tom vidi hlavne ekonomicke vyhody.On bude robit ksefty tu a Monca na vychode.Ziarlivy Patrik nasiel fotografiu,na ktorej sa Zuzka bozkava s otcom jej dietata.Ako mu to Zuzka vysvetli?Pato sa Maslakovi prizna,ze srdiecko pre Anicku bol len maly zart,no Maslak sa nesmeje ale chyti ho pod krk.Jakub si nahodou precita list,ktory Hoffe zanechal jej byvali a ostava v soku.

mamartinka
7. feb 2013

Pondelok 18.02(Veľký brat)V Maslákovi sa prebudia ochranárske pudy staršieho brata a vyšetruje, či Anička mala sex s Patrikom. Anička ho ubezpečuje, že zatiaľ s nikým nespala a uznáva iba tradičné hodnoty. Zásadne odmieta nosiť v kabelke kondómy, no Maslák trvá aspoň na antikoncepčných tabletkách. Monča je v šoku, keď zistí, že partner jej dcéry vyzerá staršie než ona s Fedorom dokopy, ale Fedor si myslí, že je to celkom sympaťák. Pani Jana dostáva objednávku na desať svadobných tort a tejto výzve nedokáže odolať. Blichárovcom volá syn, že posiela tých päťtisíc eur, čo chceli, a Emil je prekvapený, lebo netuší, o čo ide. Manželka mu vysvetľuje, že si chce otvoriť prevádzku. Malý Max sa chystá na tajné rande s Viky. Anička prišla za Paťom, on sa neovládne a začnú sa bozkávať. Dušan sa opije v bare a posťažuje si na Ivanu, ktorá na chodbe vyhlásila, že by s ním nechcela sex, ani keby bol posledným mužom na svete. Keď sa Dušan dotacká domov, prejde priechodom do Ivaninho bytu a ľahne si vedľa nej do postele. Utorok 19.02(Záletník)Opitý Duško omylom zavíta do Patrikovho starého bytu a ľahne si k Ivane do postele. Michal sa vracia z nočnej a v posteli nájde Duška s Ivanou. Komickú situáciu zaklincujú Gejza z Imrom, ktorí všetko sledujú cez okno. Soňa je vytočená, keď zistí, že Dušan strávil noc u Švehlovej. Simona je zdesená, keď sa jej malý syn Max prizná, že Viky je jeho nové dievča a spoznali sa v bare. Najviac ju mrzí, že jej zasa všetci klamali. Patrik sa bozkáva s Aničkou, no tá sa spamätá ako prvá a uteká preč. Ráno ju Patrik navštívi v obchode, aby zistil, či sú ich sympatie vzájomné. Anička sa správa nanajvýš podivne a Maslák ju posiela ku gynekológovi. Malá Zuzka nájde pri posteli cudziu náušnicu a hneď sa s ňou pochváli. Ako to Patrik vysvetlí jej mame? Za Maslákom prichádza kamarát Vilo a oznamuje mu, že jeho mama je v nemocnici a vraj je na tom dosť zle. Stvrtok 21.02(Náušnica) Malá Zuzka našla pri posteli cudziu náušnicu a Patrik sa snaží narýchlo vymyslieť historku, ktorá by vierohodne vysvetlila, odkiaľ sa tam vzala. Zuzana však už tuší, odkiaľ vietor fúka. Patrik tvrdí, že tú náušnicu tam musela stratiť Ivana. Ivana je v šoku, že sa Michal len tak zbalil a odišiel preč. Simona chvíľu nevie nájsť slová, keď zistí, že Viky je mulatka, a Viky je presvedčená, že Max sa za ňu hanbí. Cinege žiarli na Ajku, ktorá vedie s Liškom dvojzmyselný telefonický rozhovor. Má vrchná pletky aj s manažérom kliniky? Simona prichádza do baru na výzvedy ohľadne Viky a s prekvapením zisťuje, že Denisa je jej mama. Anička má zbalené kufre a plače. Vraj chce odísť preč. Na recepciu kliniky pribieha rozrušená žena s malým Samkom na rukách a tvrdí, že niekto jej vymenil dieťa. Piatok 22.02(Pat a Mat v akcii) Ivanu kopla elektrina zo zástrčky, ktorú opravovali Imre s Gejzom, a všade nastane tma. Ivana zvozí robotníkov pod čiernu zem. Situáciu v paneláku zachraňuje opravár Jahelka. Musí rozvŕtať stenu, ktorú medzi Ivanou a Jančovcami postavili Imre s Gejzom. Duško a Soňa práve majú svoju najlepšiu chvíľku, keď sa Jahelka prebúra do ich bytu. Ivana prezradí Jakubovi, že Michal ju asi opustil. Maslák prišiel do nemocnice navštíviť svoju chorú matku. Za Gejzom prichádza jeho dcéra Esmeralda a Imro si myslí, že je to jeho milenka. Anička je celá divná, lebo má pocit, že sa zamilovala - do Patrika. Maslák je zasa celý nervózny z Aničky, lebo v poslednej dobe neustále reve. Liška si namiesto vnuka omylom vzal iné dieťa z detského kútika a na klinike vypukne panika, že niekto kradne deti. Soňa griluje Dušana, že spal s Ivanou v posteli, ale Duško sa bráni, že bol opitý a nič nebolo. Max dostáva od mamy hubovú polievku, lebo jej klamal, že Viky je len jeho spolužiačka.

lenka3007
7. feb 2013

@mamartinka dakujeeeme 🙂 teda ale nechapem preco bajza tak rychlo zdrhne (teda v normalno zivote by od Ivany zdrhol aj pes).. no uvidime 🙂

matullienka
7. feb 2013

čakám kedy tú Aničku z toho obchodu vyhodia, že si neplní svoje povinnosti, lebo iba lieta s nákupmi po paneláku. 😝

ianitka
8. feb 2013

Ja pozeram - obcas vecer, obcas rano, obcas vobec, tak v tom mam zmatok 😀
Ale teraz Dusan povedal malemu Gargamelovi : "Ides na zachod? Tak si zdvihni dosku" 😀 😀 😀 😀 Nema ten chlapcek rok? Ci 15 mesiacov? Ci ako kedy?

mamartinka
8. feb 2013

Dnesny video diel a obsah http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/nebudes-m... A paci sa mi v poslednej dobe Cinege a jeho hlasky 😀

lenja123
8. feb 2013

Nerozumiem prečo tam musia vkuse pchať plačúce deti! Dnes ani nebolo poriadne rozumieť dialógu Ivany a Bajzu. Konečne vymenili Gargamela (aj keď aj ten nový už poplakal) a teraz tam budú trápiť malú Betku? Ja neviem či to na mňa tak pôsobia tehuhormóny, ale za mňa je to OTRAS!!! 😠

stardust
8. feb 2013

@lenja123 podla mna Morova prenasala nervozitu na to male dieta, preto plakalo.

stardust
8. feb 2013

ale mohli by ubrat tie reklamy na Billu vo vysielani.

ssisska
8. feb 2013

Billa je ich velky sponzor,asi nema Kraus na vyplaty.Nosit po meste tieto tasky ,by som sa prepadla pod zem.

sari24
8. feb 2013

No dnes ako tam malá Alžbetka plakala, v každej scéne..až jej slzy tiekli..to nemuseli tej malej urobiť

ianitka
8. feb 2013

@stardust
@ssisska
Reklamu na Billu chapem 🙂 , ale neverim, ze vsetci tam kupuju len Clever vyrobky a Billa vyrobky. Jakub tam mal Billa keksy, Michal s Ivanou Clever jogurty a este aj Nataly kupovala nieco so znackou Billa...

monika15
9. feb 2013

@lenja123 presne !!!! v kuse tam len revu :(((((

stardust
9. feb 2013

@ianitka ked si ostatne firmy doplatia, budu kupovat serialove postavy aj ine vyrobky ako tie z billacke clevery.

erni
9. feb 2013

mne by sa do Billy hodila ako predavacka Monca,najlepsie do pultu s lahodkami 😎

mamartinka
9. feb 2013

@monika15 ty v noci nemozes spavat ci ako.ze 03.01 pisany prispevok.

monika15
9. feb 2013

@mamartinka Ja som v Kanade... 🙂)) u nas vecer 21:09 =)=)=)
Maly uz spi, mm opravuje pc 🙂) a ja Konikujem hehehehehe

monika15
9. feb 2013

@erni presne 🙂)))

monika15
9. feb 2013

@mamartinka super ako vzdy 🙂))

eva7780
9. feb 2013

s tým stahovaním je to riadne trapne,Svehlova nevie co od radosti 😠 zda sa ,že uz ani michal to s nou nevydrzal...,dufam,ze sa zase nebude tlacit ku Kubovi
som zvedava,co je pisane v liste od Hofinho muza 😕