Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
18. apr 2013

Dnesny obsah-Slusny da Jancovi po papuli,Angie volal Milan, chce,aby prisla za nim. Michal straca zaujem o Ivanu.

zuzka82
18. apr 2013

prosim vas kto poradi...uz mam aj aktivne piano a archiv mi stale nie a nie prehrat 😢 kde moze byt chyba??

mamartinka
18. apr 2013

@zuzka82 ake piano?Co potrebujes konkretne.

zuzka82
18. apr 2013

@mamartinka no posledny tyzden mi absolutne nejde arxhiv jojky co do teraz nebol problem. :::((((( tebe ide archiv v pohodke????

mamartinka
18. apr 2013

@zuzka82 oni to pozmenily tak preto.Ide v pohode.

zuzka82
18. apr 2013

@mamartinka a treba nieco nastavit??? co sa prosim ta zmenilo??? uz som skusala na viacerych telefonoch ci ipade a vobec mi archiv nereaguje

mamartinka
18. apr 2013

@zuzka82 ty to cez telefon pozeras.Tak to neviem ale ked si das joj.sk tak normalne ti hodi stranku.

zuzka82
18. apr 2013

@mamartinka no mne este stranku hodi v pohodw ale ked uz kliknem na dany serial uZ mi nejde;(( a pod obrazom mam aj kolonku s nejakym linkom ktory tiez nejde nejako skopirovat a este jednu kolonku s nejakym embed kod

mamartinka
18. apr 2013

@zuzka82 Tak neviem potom.Mne cez net ide vsetko.

mamahanka
18. apr 2013

Neviete kedy teraz chodia reprízy?

slagy
18. apr 2013

@mamahanka to by aj mna zaujimalo,...uz sa uplne stracam v deji, odkedy dali Burlive vino o osmej vecer. 😒

luna22
19. apr 2013

Ja večer panelák a ráno vínko

alami
19. apr 2013

baby, ja som nejak prepásla, kedy Maslák prišiel k tým dvojičkám s Kristínou. kedy čo spolu mali? Ak viete, kedy asi to bolo, v ktorom diely, nech si pozriem v archíve, alebo mi aspoň popíšte ako k tomu došlo, nech neumriem sprostá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ďakujem

nadhera
19. apr 2013

@alami neboj,neumries sprosta 😀
mali "to" spolu ale nic v Panelaku neukazali 😀
panelak si nahravam , pozeram zo 2-3 casti naraz a tiez som si myslela, ze mi nieco uslo 😉 kristina chodila k maslakovi a zrazu bola tehu 😉

alami
19. apr 2013

@nadhera hej? neukázali takú podstatnú vec? 😀 😀 😀 veď nejde o to, že neukázali, ale ani som nepostrehla, žeby niečo spolu mali. To už ale muselo byť po tom, čo mu ochorela mama, však? Pred tým ju ešte podozrieval, tak do vtedy asi nič spolu nemali. (len tak nahlas uvažujem 😀 )

eva7780
19. apr 2013

@alami hlavne ze si vykali 😀 😀

mamartinka
19. apr 2013

@mamahanka
@slagy reprizy uz nechodia nikde.Presmerovali to na Wau.Takze kto nestihne tak uz jedine v archive joj.Mi Wau nemame takze si to pozeram v archive ked nepozrem v tv.

mamartinka
19. apr 2013

Babyyyyyy mame noveho Kordiaka v Panelaku http://vas.cas.sk/clanok/7808/alexander-barta-s...

mamartinka
19. apr 2013
lenka3007
19. apr 2013

@mamartinka jeziiis, to radsej ziadneho... a este k tomu neherec... zachvilu to bude jak ten serial Noc a Den, neherci, naucene odrecitovane dialogy...

luna22
19. apr 2013

@lenka3007 to sú magori, to mohol už zahrať Kordiak dve čast a ukončiť to. To je ako, keď Bajzová zomrela a jednu časť tam hrala iná herečka, to je taaaaaak trápne.

lenka3007
19. apr 2013

@luna22 ale ta druha herecka tam bola odchrbta, tento tam bude normalne ksichtom.. Ale ja nechapem, napr Dzurikova hrala aj v ordinacii na markize, aj v Mafstory na JOJ.. Ved co by sa stalo keby hrali v dvoch serialoch? inak neviem ci im tu horucu krv niekto pozera..

luna22
19. apr 2013

@lenka3007 ja pozerám horúcu krv 😀 tak zase videla si , že Bajzová je iná a nechápem, že už poslednú časť mohla dohrať. Ona vtedy išla do iného filmu sa mi marí.Horúca podľa mňa skončí, už je to také suché.

lenka3007
19. apr 2013

@luna22 mna to nebavilo, ja mam strasnu alergiu na Studenkovu, aj ked v panelaku bola, tak som prepinala a ked som videla ze bude jednou z hlavnych uloh na markize tak som to ani nezacala pozerat...

mamartinka
19. apr 2013

@lenka3007 mne by skor do Burliveho vina pasoval ale panelak 😝 Ako pises radsej ziadneho.Daleko ma od Kordiaka.

lenka3007
19. apr 2013

@mamartinka ale podla toho clanku tam nebude dlho, tak to dufam...

luna22
19. apr 2013

@lenka3007 tak to si mala teraz vidieť francuzáky čo si dávali 😀

lenka3007
19. apr 2013

@luna22 fuj nerob.. bleee

mamartinka
19. apr 2013

Dnesny obsah-Michal chce odist od Ivany,ale nevie,ako to ma urobit. Velke odhalenie-Jogi vobec nieje Jogi. Karol vykrici Angie, ze si nenecha uniest syna.Nebude zas Jogi Liskou syn?Ci odkial sa poznaju.

ianitka
19. apr 2013

@mamartinka Ved si to tu davala 😀 Ze Liska pozna Jogiho rodicov