Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ewwe
8. mar 2013

cauko baby, tak idem tiez komentovat vcerajsi diel, hoc mi ten panelak lezie na nervy, ale aj tak ho furt pozeram 😀 😀
tak tiez som si vsimla, ze zuza ide z bytu prec a ani sa nepozdravi svojmu dietatu, ani ked pride domov hned na pata spusti a malej ani bu, oni v tom panelaku tak celkovo sa venuju malo detom, ale sak je to serial, potom ma udivuje ze pani janka pecie torty vo velkom a nikde ziaden bordel, ja ked robim len jednu tortu v byte to vyzera podstatne horsie 😀 cinege s tym stahovanim, no hlupost na entu, zo svojho domu idu do podnajmu, on plat udrzbara a ona plat sestricky 😎
ked som citala, co bude dalej v panelaku, tak zuza odchadza od pata, ze sa zalubila do ineho, tak uz ju asi odpracu nafurt
dudkova prostitutka sa mi celkom zatial paci, zaujimava tvar no a ta mala zuzka, ja si nemyslim, ze je skareda, ved ked uz teraz nosi rozpustene vlasy, ze jej usi nieje vidiet, tak je pekna, akurat to hranie jej nejde, beha s ocami kade tade a recituje, z tych deti je tam asi najhorsia
no a to je uz vseko z mojej strany 😀 😀 😀 😀 zatial

gubcikova
8. mar 2013

inak ste si všimli že skrúcaní najprv vyprával už normálne a zrazu opäť po východniarsky?

959touareg
8. mar 2013

@gubcikova keby ze len kuka, ale sa aj kruti kadejako, ked nieco rozprava mazne sa, vykruca jak paragraf, vsetko robi neprirodzene...aj ked niekto medzi sebou komunikuje, decko cumi do kamery...no hrozna je.
ale mnohym sa to tu paci, neberiem im to, je to vec a pohlad nazoru kazdej z nas, pisu ze je to prirodzene, dievca je zlate, mile, krasne.....a ze co ked nie je teraz az tak pekne, vyrastie a bude mozno krasne...ale mne je to jedno co bude potom,aka bude do buducna krasavica.. teraz je cela zla a neda sa kukat na nu. uz keby aj nebola pekna, cert to ber, nie vsetci musia byt v seriali krasni, ale keby aspon vedela hrat, ale aj to je u nej nula bodov....

gubcikova
8. mar 2013

@ewwe k tomu cinegemu a sťahovaniu.prenájom stojí 700€.robia na špičkovej súkromnej klinike.ona ako vrchná sestra tam musí mať plat 1000€,ked v štátnych majú okolo 600€.+ on musí mať tiež dobrý zárobok a povedia,že na to nemajú.riadna blbosť

gubcikova
8. mar 2013

@959touareg viem že sa mnohým páči no mne nie.s prepáčením všetkým ktorých sa dotknem,ale už by som dávno rozmýšľala nad operáciou uší.a ako vravíš,je rozmaznaná,stále čumí do kameri.to už miška s terezkou krajšie hrajú

959touareg
8. mar 2013

@ewwe
som podobneho nazoru, ked jej ako vcera nechaju rozustene vlasy - noo este sa ako-tak da na nu pozriet, ale nech je radsej ticho a nerozprava. sice ocami gula, vykruca sa aj tak.....snazim sa v nej najst aspon nieco pozitivne,bohuzial, zatial sa mi to nepodarilo.
tiez ako ty uz mi ide na nervy pomaly ten serial, ide to s nim dole vodou, o nicom zacina byt, nudny, ale sila zvyku mi prikazuje ho kukat...predsa len 5 rokov takmer denne - no nezvykni si. 😉 normalne by mi aj chybal keby ho stopli aj ked sa pristihnem castokrat, ze uz penim takmer na kazdeho tam. 😀
ale celkom v pohode su stara Janka, Emilko, Kubka mam veeelmi rada, blazniva Alica je super, Jula, vychodniari-aj ked zo zaciatku som ich nemusela, Imre s Gejzom. Maslak, Anicka a kopa dalsich...takze je ich asi viac ako tych co mi piju krv 😀 😀

959touareg
8. mar 2013

@gubcikova presne tak, vtedy sa nasli asi este 2-3 co boli toho nazoru ako aj ja na adresu toho dievcatka a ta lavina co nas udupavala zan.....ale je to serial, kazdemu sa paci ina postava, iny herec tak preco si nemoct napisat svoj nazor na nich? mne sa paci ten a ten, inemu naopak. OK,neberiem im to.
a to, ze kazde decko je krasne nie je z mojho pohladu pravda. nie,nie je. tak ako aj dospely.
Miska je uuzasna, tu milujem od sameho zaciatku. sikovna, krasna, super hra. klobuk dole, z nej bude este hviezda. ved ma uz aj rozhlasovu relaciu. v tak malom veku je to uuuzasne.
aj Terka sa otukala, rozrecnila, celkom OK, sice krasou tiez velmi neovplyva, ale aj ked nie je vyzorovo krasna hra v pohode na svoj vek. aj ten maly Slusny je OK, sikovny, maly Sebastian je tiez zlaty...

gubcikova
8. mar 2013

@959touareg terezku vymenili.predtým to bolo iné dievčatko a sebastiana tiež vymenili

ewwe
8. mar 2013

@gubcikova neviem ako kolko budu platit podnajom, raz kubo nieco hovoril okolo 1200e, ci dal cinegemu zlavu?
mne sa ta ,,nova,, terezka paci, dobra po kubovi a vyzorom akoze na ivanu, no a mala miska to je herecka-proficka 🙂
operacia usi u takychto malych deti, ako je zuzka sa tusim ani nerobi, moj kamos siel na plastiku az po 8narodkach, ale vytrpel si chudacisko na skole dost 😢

ewwe
8. mar 2013

malo tam byt po 18 narodeninach

gubcikova
8. mar 2013

@ewwe hej dal im zlavu 700€.a terezka je teraz podarená.to prvé f´dievčatko stále len mlčalo

959touareg
8. mar 2013

@gubcikova ano, viem. ta bola ticho ako ryba a kedze nebola ochotna rozpravat museli ju menit. aj ja som vtedy pisala sem, ze na svoj vek by mala uz nieco hovorit.
ale aj tato druha zo zaciatku bola ticho. sem-tam jedna veta...asi sa rozkukavala. no teraz ide naostro a celkom fajn. 😉

ano,aj Sebastian je novy. ten minuly hrozne vkuse reval tak ho vymenili.

ssisska
8. mar 2013

@ewwe
Praveze mala Zuzka ma najzaujmavejsi prejav,vzdy ked nieco povie tak nad nou zasnem,ona je super milucka herecka,skor ta Miska je ako robot,ako keby poslusne recitovala a co je horsie rackuje,mala by navstivit logopeda.Este chcem pridat nazor na Angie,ako super vyhodila tu odutu lesbu z baru,konecne si obhajila svoje stabilne miesto v Panelaku!

959touareg
8. mar 2013

@ssisska
vidis toto sa mi paci. mas uplne opacny nazor na deti v seriali ako ja, ale pekne si napises , ziadne osocovanie, urazky na toho, kto ma nazor iny. a tak to ma byt. je to diskusia a je to prirodzene, ze tu budu bezat rozne pohlady, rozne postrehy, nie vsetky totozne.
kazda sme ina a kazda z nas mame na hercov iny nazor. ale nebudeme sa tu vrazdit a uraza len preto, ze ty mas iny pohlad na vec a ja s nim nesuhlasim. sto ludi - sto chuti.
tvoj nazor beriem a respektujem aj ked je opacny. super. 😉 🙂

mamartinka
8. mar 2013
mamartinka
8. mar 2013

Pondelok 11.03(Vysielačky) Jakub začal pohodlne komunikovať s Ivanou pomocou Terezkinej vysielačky a rieši, či má pre ňu s Miškou objednať lyžovačku. Michal im však vysielačky zhabe a tajný komunikačný kanál zatrhne. Údajne tak koná pre ich vlastné dobro. V meste si mafiáni vybavujú účty a dievčatá majú strach, že Marcel je po smrti. Dušan uteká pomôcť prostitútke Mimi, lebo ušla od klienta a bojí sa vrátiť späť do penziónu po svoje doklady. Zháňa aj posily - silných Maslákových chlapcov z podsvetia. Torta sa Janke a Esmeralde vydarila perfektne, ibaže je tak veľká, že ju nemajú ako odniesť. Cinege, Ajka a deti sa sťahujú do Jakubovho domu a hádajú sa, kto kde bude bývať. Spisovateľka Alica má úspech so svojou novou knihou a Egon už zháňch autorov pre svoje vydavateľstvo. Marcel je asi nažive. Kristína prichádza za Nataly, aby mu vzala zopár vecí. Utorok 12.03(Chlípnik) Keď sa nahá Nataly vracia zo sprchy, vyštartuje po nej nerestný Maslákov komplic Vilo. Jakub nechce Egona pustiť do bytu, lebo Hoffe vyjedá chladničku a správa sa ako chrapúň. Ria prichádza do baru a ďakuje Angie, že prinútila Milana, aby jej vyplatil peniaze. Angie nechápe, o čom hovorí. Hoffa a Jakub prichádzajú domov v intenzívnom romantickom rozpoložení, no v intímnych radovánkach ich vyruší veľký huňatý pes a nadšene sa s nimi zoznamuje. Volá sa Joe Black a do bytu im ho privliekol Egon, zatiaľ čo boli preč. Simona dostala padáka a predčasne sa vracia na Slovensko. Doma zistí, že jej manžel Stano tajne pomáha Denise so sociálkou. Esmeralda je nešťastná, lebo si pomýlila pianíno s krídlom a musí prerobiť tortu. Ivana obviňuje Michala z ješitnosti a žiarlivosti, jdnoducho neznesie Jakubov úspech. Dušan chce ochraňovať Mimi, krásku z eskortnej skužby, do ktorej sa zamiloval, a zháňa ostrých chlapcov z Fedorovho motorkárskeho gangu, aby mu pomohli. Stvrtok 14.03(Zoznámte sa, Joe Black) Intímne radovánky Jakuba a Hoffy náhle preruší akýsi veľký huňatý pes a nadšene sa s nimi zoznamuje. Je to Joe Black, ktorého im do bytu dovliekol Egon, zatiaľ čo boli preč. Ria ďakuje Angie, že jej Milan poslal všetky dlžné peniaze. Angie sa vytočí a chce sa definitívne rozviesť. Aby sa mohol tajne stretávať s prostitútkou Mimi, Dušan si vymyslel historku o rokovaní s akýmsi homosexuálnym investorom. Soňa cíti, že ju Dušan podvádza, a tak chce toho investora spoznať osobne. Imre a Gejza v poslednej chvíli zachraňujú Nataly pred dotieravým Vilom, ktorý sa na ňu vrhol, keď vyšla zo sprchy nahá. Hoffa si zbalila kufre a je pripravená na odchod. Chce, aby žili každý vo svojom, kým sa Jakub nezbaví Egona a ona svojho manžela. Egon zveril svojho psa do opatery Simony, ktorá má na to čas, pretože si hľadá novú prácu. Zuzka sa vracia z Lučenca bez dcérky a chce sa rozísť s Patrikom. Maslák navrhne Kristíne výhodný obchod. Chce na ňu prepísať celý svoj majetok. Piatok 15.03(Psie trampoty) Simona je úplne zničená. Jej gigantický štvornohý maznáčik s exotickým menom Joe Black ju povláčil kade-tade, ba dokonca strávil noc v byte Slušných. Starostlivosť o Egonovo stokilové psie hebedo je neozaj poriadna fuška! Miška sa vytasí, že ak má Terezka nového psíka, chce ho aj ona. Kristína odmieta Maslákov návrh, že na ňu prepíše celý svoj majetok, lebo sa bojí, že dopadne ako Jurij. Maslák jej v zúfalstve ponúka tučnú províziu, lenže netuší, že Kristína je tehotná a jej rozhodnutie nezvratné. Patrik stále nechce pochopiť, prečo ho Zuzka opúšťa, a tak to dostane priamo na tanieri - Zuzka ho už nemiluje, ba dokonca si v Lučenci našla niekoho iného. Inči a Jogi našli škatuľku s trávou a rozhodli sa, že z nej ochutnajú. Dušan zachráni život aj doklady luxusnej spoločníčke Mimi, aj keď musí vysoliť tisícku eur. Kráska z ponuky eskortnej služby mu za odmenu prezradí, že sa volá Sandra. Dušan chce svoju milenku ukryť v garsónke. Anička konečne ide na svoju prvú gynekologickú prehliadku v živote a Hoffa zisťuje, že už dávno nie je panna.

mamartinka
8. mar 2013

Pondelok 18.03(Trávička zelená) Inči a Jogi nájdu škatuľku s trávou a lahodné fajčivo bizarne obieha po paneláku. A nielen obieha, ale aj lieta, keď ho Jakub omylom vyhodí vo oknom, aby pristálo na hlave natešeného Dušana. Ten si chcel práve zapáliť, aby sa upokojil, lebo jeho tajný úlet s Mimi sa mu začína vymykať z rúk. Ivana karhá Jakuba za neresti, alkohol a fajčenie trávy a vyhráža sa mu odňatím striedavej starostlivosti o dcéru. Anička je v šoku, keď jej doktorka oznámi, že už nie je panna. Vôbec netuší, ako je to možné! Kristína oznamuje Marcelovi, že je tehotná, a keďže Marcel je v šoku, aspoň si s ňou potyká. Max je zvedavý, prečo sa mama bozkávala s Denisou. Egon má pre Jakuba zlé správy. Psisko ostane u nich dlhšie, než predpokladal. Miška by chcela psíka, ale Ivana o tom nechce ani počuť. Fedor vytára Monči, že Dušan chodí za akousi ženskou do bordelu. Duško plní svoj sľub a pozýva domov na návštevu svojho údajného homosexuálneho investora, s ktorým údajne rokuje o ďalšom projekte. Soňa je prekvapená, že Dušanov investor naozaj existuje a chce sa zapojiť do ich plánov postaviť akýsi súkromný klub. Utorok 19.03(Vŕtačka) Dá sa zničiť ťažká vŕtačka pri pečení krehkej torty? Ale áno, pani Janka to hravo dokáže. Pani Jana dostáva od Inči objednávku na tortu v tvare vŕtačky a prosí Imreho a Gejzu, aby jej nejakú požičali ako predlohu. Pri kreatívnom pečení sa však prihodí nehoda a vŕtačka sa celkom zničí. Anička je v šoku, keď jej doktorka oznámi, že už nie je panna. Vôbec netuší, ako je to možné. Kristína oznamuje Marcelovi, že je tehotná. Dušan sa potrebuje trochu upokojiť, lebo jeho tajný úlet s Mimi sa mu začína vymykať z rúk, a ide si zapáliť trávu, čo Jakub vyhodil z okna. Simone sa pokazí zips na čižme a Maslák jej ponúka pomoc. Práve, keď sa s ním morduje sklonený pod sukňou, ide okolo Stano. Liška si vystrelí z údržbára Cinegeho. Angie telefonuje s Milanom a ich rozhovor je krátky a nepríjemný. Denisa je prekvapená, aká je Angie asertívna. Ivana karhá Jakuba, že chľastá, fajčí trávu a ide to s ním dolu vodou. Keď sa nedá dokopy, na striedavú starostlivosť o svoju dcéru môže zabudnúť! Stvrtok 21.03(Tajné lásky) Duško má konečne voľný byt a pozýva k sebe milenku Mimi, aby jej vyznal lásku. Stano pristihne Masláka s hlavou pod Simoninou sukňou a hneď myslí na najhoršie. Šokovaná Anička vôbec netuší, ako je možné, že už nie je panna. Ako to vysvetí budúcemu frajerovi? Jakub sa bráni voči Ivaniným obvineniam, že fajčí trávu a chľastá prvú ligu. Ivana čiastočne chápe, že je pod tlakom, keďže má doma Egona a stokilového psa Adena, ale vyhráža sa mu, že zruší striedavú starostlivosť o dcéru. Cinege a Imre nariekajú a žiadajú kompenzáciu za vŕtačku, ktorú im zničila pani Janka pri pečení torty. Duško je na nervy, lebo Soňa vzala jeho krycí projekt s pánskym klubom až príliš vážne a prekypuje nápadmi. Dokonca chce jeho investora vziať na konferenciu do Prahy. Dušan a Sandra nemajú kúska pokoja. Najprv ich ruší falošný investor a sťažuje sa na otravnú Soňu, a potom Monča, ktorá sa tlačí dnu a chce vedieť, kde schováva tú frajlu z eskortu. Piatok 22.03(Špión) Monča prichádza k Duškovi na prepadovú kontrolu a v kúpeľni objaví ukrytú milenku Mimi. Klebety , že Dušan chodí s akousi prostitútkou z bordelu, sa potvrdili. Keď Monča načapala Dudka in flagranti s cudzou ženou, Fedor ho chce vydierať - vymení mlčanie za raňajky! Maslákova mamička sa ešte ani neuzdravila a už rozpútava novú spravodajskú hru – Anička je vraj nebezpečný záškodník. Pani Jana ide navštíviť Jakuba, aby s ním doriešila veci ohľadne jeho spolubývajúcich a hlavne toho otrasného psiska. Michal žiada Hoffu, aby sa vrátila k Jakubovi, lebo Jakub mu otravuje život. Počas obednej prestávky Anička rozoberá s kolegyňou Lenkou svoj skromný milostný život a jedným okom pokukuje či ich znova nesleduje ten podivný strážnik, čo si na obedoch sadá vždy blízko nich. Maslák pod nátlakom prezradí Angie pravdu o Milanovi a Milici.

mamartinka
8. mar 2013

Baby povedzte mi aky vyznam ma zas ten Dudko a Mimi.Kde k nej prisiel ako.Naco je to dobre ked bol zo Sonickou uz tak dobre.Tu cast kde sa nasli ci ako k nej prisiel som nevidela.Normal sa stracam aky to ma vlastne vyznam ked s nou nechce chrapat a len jej platit.

luna22
9. mar 2013

@mamartinka ja som pochopila, že z netu. To je to na hlavu, aby Dudko len tak platil za nič. Ešte k tomu z rodičáku.

mamartinka
9. mar 2013

A to vazne ma Dudko dnes 50?Neviem ci ste si vsimli ale vcera Slusnemu povedal ked sa ho pital a ty mas vlastne kolko rokov?Dudko ze zajtra 50.

erni
9. mar 2013

@mamartinka no Dudko je velky altruista 😀

mamartinka
9. mar 2013

@luna22 uz viem o co ide a kde k nej prisiel.Ano na erotickej stranke na nete a isiel si overit ci je aj v skutocnosti taka.Teraz pozeram na joj plus utorkovu cast bo som nepozerala.Uz som teraz v obraze 😀

lenka3007
9. mar 2013

teda to uz je aka debilina, ved ta Inci ma svoj dom, prečo idu vsetci do podnajmu?

mamartinka
9. mar 2013

@lenka3007 no veru pravdu mas.Co teda Inci z Joginom neostanu kde su a Ajuska,Cinege teda nech idu do noveho.Ale vraj Cinege a Ajuska by ten novy dom neutiahli tak chcu aby aj ty dvaja tam byvali s nimi a ze im daju tu vecsiu platbu platit.