Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
12. jún 2015
majina.b
12. jún 2015

😔

martina054
13. jún 2015

bude chybat panelak stale som si ho zapla a aj som ho pozerala celych 8rokov 😒

mamartinka
13. jún 2015

@martina054 ved mozes este z Archivu starsie casti aj nove.

martina054
13. jún 2015

ale uz konci to my bude chybat

monika15
13. jún 2015

http://mediaboom.sk/nezaradene/exkluzivne-joj-n...

oooo vyzera to b yt na dobry koniec tak som zvedava velmi 🙂))

elizeenka
17. jún 2015

To co bol za koniec? O nicom úplne,som sa tesila a nic

micak
17. jún 2015

neviem, prislo mi to divne. akokeby preskocili niekolko casti a dali poslednu cast. a okrem toho - kedze trval panelak fakt dlho a mal obrovsky uspech, cakala som trocha pompeznejsi koniec, osobne sa ma to dotklo, ze to pozeram od zaciatku, verna fanusicka a skoncilo to, len tak, z nicoho nic, ze sak koniec a hotovo. zasluzili by sme si trocha viac...je mi to luto..

matkaasebko
17. jún 2015

@micak ja mam zas zmiesane pocity cakala by som tam mozno aspom nejake spolocne dakujem od vsetkych na zaver...;) ale podla mna sa to fajn uzavrelo...ivana prisla na to ze jediny muz ktoreho najviac milovala bol jakub ;) jula sa udobrila...alica s egonom sa dali opat spolu ,baby porodili...noro vydrbkal so vsetkymi ;) akurat je skoda ze tam nebol emil a karol a neviem vlastne ci danica porodila a odkial vedela ivana ze albert je podrazak...

lorela
17. jún 2015

@matkaasebko Alica a Egon sa nedali do kopy 🙂

matkaasebko
18. jún 2015

@lorela ale ano kedze na plazi predavala sukne ;) takze urcite sa dali do kopy

mamartinka
18. jún 2015

http://www.topky.sk/cl/100313/1481189/Panelak-p... Adam Orgovan Janco 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No ake pekne meno dala Romanka.A otec ani neprisiel synka pozriet. A kde Alica predavala sukne.To tam bolo?Som asi prehliadla kedze som len Nora na plazi vydela ako ho ukazali.

barla5
18. jún 2015

@mamartinka Adam Oskar Jančo 🙂

to s tým Norom som nepochopila. On nejak podrazil Masláka či čo? Kúpil Egonovu firmu? Ten Orgován mohol aspoň vystreliť, keď už.

matkaasebko
18. jún 2015

@mamartinka ano bolo to tam ked bol egon ukazany na plazi tak alica tam bola tiez ;)
@barla5 ano noro zobral peniaze od maslaka a urcite aj od orgovana ;) a kupil vsetky egonove firmy

mamartinka
18. jún 2015
elizeenka
19. jún 2015

Zaujalo ma v jednom článku,že v panelaku sa nikdy nepouziivala tecuca voda. By som si ani nevsimla🙂

mamartinka
19. jún 2015

@elizeenka ano bolo to v Top Star a Moncici o tom rozpravala ze voda im tam nikdy netiekla len akoze.Voda im tam tiekla iba ked boli maly Bajzovci a aj to len v kupelni nad vanou.

sari24
20. jún 2015

Ja som si nie raz predstavovala ako bude vyzerať koniec seriálu a myslela som si či tam nezhromaždia do jedného záberu všetkých hercov a presne ako bolo spomenuté, tak by povedali ďakujem alebo niečo také...ten koniec mi prišiel akýsi otvorený.
S tým ako Ivana povedala Ingrid, že Albert je podrazák - to som tiež nepochopila, že prečo

dossy
21. jún 2015

@barla5 podla mna noro kupil tu egonovu firmu..sak egon aj povedal ze nasiel kupca .. to by celkom do seba zapadalo.. a maslaka nakoniec vsetci podrazili alebo opustili ...

fcchelsea
22. jún 2015

my sme sa s mojou mladšou dcerkou tešili na ten záver no nakoniec sme ho ani nevideli možno aj dobre jej by bolo smutno za Terezkou

monika15
25. jún 2015

no neviem ze ci sa mi pacila posledna cast.... :(((

sorry

mamartinka
8. júl 2015