Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

miska002
10. nov 2009

milankovi vsetko vychadzalo pekne podla planu a teraz sa vsetko nanho nahrnulo ......... 😝

eva7780
11. nov 2009

ozaj čo je s Angelikou?išla už rodiť?

honey023
11. nov 2009

Však Angelika teraz bola v obraze 🙂 rýpala do Lucie ako zvykne 😀

eva7780
11. nov 2009

asi som ju privolala 😀 😀

zuzana355
11. nov 2009

angelika je fakt niekedy mimo a imro s tým džusom 😀 😀
a angie čo zas je

mamartinka
12. nov 2009

No Kubko z Ivankou sa mi teraz pacia.Samy Sex by teraz Ivanka chcela.A Kubko z Nikou nemaju chyby.Ako ho Nika vymakla v cervenych slipoch. 😀 Dnes opet otvori odhaleny bolo v ukazke.Aj Patrik sa akosi odvezuje.Vsetky 3 pozval

majina.b
12. nov 2009

sestrička Mária / adela mojžišová

no konečne že ivana myslí aj na jakubka, no mohla by už prerušiť kontakt s michalom

mne sa páčila janka b. keď zbadala niku a alberta s kočikom ako bola vyvedaná z miery

lucia78lucia
12. nov 2009

Hej, hej Anglelička je perfektná, keď vie zo sekundy na sekundu zmeniť náladu a stane sa z nej hysterka 😀 a včera Jakub s tými slipami 😀 no nemal chybu. A páči sa mi, keď Ivanke a Jakubovi to pekne klape, tak ako má 😉

eva7780
12. nov 2009

Bajzovci sú divný 😝 -obidavaja

ukmima
12. nov 2009

pozerate? kubko...robi si to sam 😀 ...bol zlaty, ako sa domotal. A do koho sa zalubi Patrik?

ukmima
12. nov 2009

udrzbar je zlaty..pockajte,mozno prekvapi Lucky a dojde s Fialovou...
lebo som citala, ze ma byt v piatok v panelaku... 😉

honey023
12. nov 2009

Ja som čítala, že Fialová mala byť, ale nebude... ale možno to je novinárska kačica 🙂 a Kubko nemá chybu. Inak Aleš to Zuzane povedal pekne, ale bohužiaľ Michal ju podviedol, takže Zuzana tuší dobre.

ukmima
12. nov 2009

najskor nemala hrat, ale posunulo sa nahravanie, tk dosla na druhy den a teraz by sme ju mali uvidiet...nechajme sa prekvapit.
Zuzana Michala podozrieva, ale aj ona sa hned ide nastahovat k Alesovi...co povie detom?Miska to bude jedo, ale vajciaci maju uz nieco v hlave....

ralanka
12. nov 2009

no uvidíme ako sa to vyvinie ja si myslím že Paťo bude ten chlap(ec), ktorý Zdenku zlomí ako povedala, že ešte takého nenašla aby sa zaľúbila ale asi si to uvedomí, že on bude to pravé orechové a nebude si robiť iba čiarky 😀 😀 😀 😀 😀

lussy23
13. nov 2009

Konečne tam ukazovala aj Terezku. Páčilo sa mi, ako si Janka myslela, že Terezka je Nikina.
A kto je tá Sára, čo spomínala Ivana?

ukmima
13. nov 2009

Sara je byvala kolegyna z ustavu...ta spavala tiez s direktorom...ale dobrovolne 😀 , direktor spachal samovrazdu a Sara dala vypoved.Hrala ju Slavka Halcakova

mamartinka
13. nov 2009

Sa mi teraz zacali pacit ty 2 Lucky.A ten udrzbar bol simpos.Normalne by sa k Lucii hodil.Aj tej Lucinke sa bolo vidiet Boris pacil.Ani ho pustit nechcela.Mohol by sa Boris&Lucia dat dokopy.By ma to zacalo aj viac bavit.A Zuzana mala inak pravdu.Naco Bajza isiel za Ninou ked ma Milosa?Ved je Milos jej manzel.A teraz ze ho Zuzana vyhadzuje z domu.Ako sa stym bezdomcovcom bavil.Ivana-Vy sa poznate?No des a hruza.

ralanka
13. nov 2009

som zvedavá ako to ešte domocú s Martinkou 😀 😀 😀 či Milanko nakoniec kôli kšeftu a neprezradeniu skončí v jej posteli 😀 😀 😀

mamartinka
13. nov 2009

A Imriskovi sa co porobilo ze odpadol.Zeby prepracovany?

lucia78lucia
13. nov 2009

Tak kurenár sa tam hodil ako riť na šerbeľ a s malou Luckou bol zlatý...

flamenga
13. nov 2009

mamartinka no to bude na tuty prasacia chrípka 🙄

mamartinka
13. nov 2009

flamenga zeby?No snad dnes ukazu viac.A co hovorite na Alesov dom?

ukmima
13. nov 2009

podla mna to bude mat na svedomi jeho vaha...lebo v nasledujucich casti by mal chudnut na beziacom pase...

alesov byt je perfektny...

ukmima
13. nov 2009

pozerate?

ukmima
13. nov 2009

nikto nepozera?Pato sa zamiloval...

honey023
13. nov 2009

Prasacia chrípka??? Chudák Imro... to má podľa mňa iba z preťaženia.

ukmima
13. nov 2009

Prisla aj Fialova, vela si nezahrala....ked v pondelok uz bude po oslave ☹
urcite to vybavila Zuzana...dobra kamoska..dobre to skoncilo, este mohol dojst udrzbar...

majina.b
13. nov 2009

fialova v KBK doniesla modreho slona, v panelaku ružového

wild.horses
13. nov 2009

ten koniec bol ok 😎