Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ennynka
21. sep 2013

ozaj mohli dat viac z tej svadby,Nataly ledva ukazali,len co sa tam s Karolom a Danicou fotili,inak tusim ani nie...len furt Maslaka bez nej ukazovali...

monline
21. sep 2013

prečo má Maslák raz motýlika a potom čiernu kravatu?

ennynka
21. sep 2013

@monline ano??? to som si ani nevsimla ze mal kravatu,motylika hej...

ennynka
21. sep 2013

@monline teraz som kukla iba uvodnu stranku Panelaka a ozaj ma i kravatu,obidve foto su vedla seba

mamartinka
21. sep 2013

@ennynka na predoslej strane som vcera dala fotky a ma tam aj motylika aj kravatu 😀 To neako nedomysleli.

ennynka
21. sep 2013

@mamartinka tak mozno schvalne tak ma...jak sa nevesta i trikrat prezlieka normalne tak on ma takisto toto 😀

gagagirl
21. sep 2013

Baby, taketo drobne nedostatky ma na seriali formátu Panelák straasne vadia.
Ako Maslak na svadbe.. najprv ma kravatu, neskôr motylika.

Dalej.. ak pozeráte serial od začiatku ako ja, teda od februára 2008, ivana svehlova a angie otehotneli cca v rovnakom case a rodit mali obe v januári 2009 najskor.
Kvoli zimnej prestávke seriálu obe porodili uz v decembri 2008. Cize Lukáško aj Terezka majú teraz 4roky a budú mať 5. V seriáli asi zabusli počítať a uz ich umiestnili do predškolskej triedy..
Nielen ze im vychádzajú zle roky, ale ešte im aj rok navyše pridali a do školy ich posielajú o rok v septembri.
Mala Miška takisto vekovo nesedí oproti začiatku seriálu. . Teraz z nej urobili druhácku ci tretiacku a reálne mala byt nanajvýš práčka.

Z takýchto vecí som sklamaná, aj z ďalších nerealnych a za vlasy pritiahnutych scenok a línií.
Napriek tomu mám PANDRLAK straasne rada 🙂 🙂 🙂

monline
21. sep 2013

@gagagirl to, že nesedí vek detí, mi vadí asi najmenej..myslím, že je dobré, ak sú detskí herci starší a vedia niečo do kamery povedať a zahrať, akoby tam len mlčky sedeli či hrali sa na zemi, skôr mi vadia niektoré zápletky a situácie, tak ale čo už 🙂
napríklad teraz nechápem, načo bolo dobré nechať hofu s fábrym spolu chrápať...pomaly v každej rodine je tam niečo "choré"

ennynka
22. sep 2013

@monline suhlasim.toto s hoffou a fabrym dali pekne na h....

lenka3007
22. sep 2013

Tak kocky, mne je z panelaku uz zle.. jak som ho mala rada, kazdy vecer sa zavrela do izby a cumela na to ako zavisla, teraz mi ide na nerv.. To s tou neverou "kazdy s kazdym" to uplne dosrali, doslova- Ivana podvadzala Kuba s Michalom. Michal Zuzanu aj Ivanu podvadzal s kadekym, Kubo slintal po Nike, Maslak podvadzal Dominiku, Dominika jeho, podvadzal aj Nataly. Karol podvadzal Angie, Angie podvadzala Kordiaka, Kordiak podvadzal Angie a tusim aj Agatu.Alica zalubena do madara.... A takto by som mohla pokracovat pol dna...
Mne to pride, akoby robili z nevery nieco normalne, že vsak co.. Potom to niekto moze pochopit, ze sak ked sa to deje v serialy tak sa moze aj v realnom zivote... Ja netvrdim ze ten serial ma byt jak romanticka cukrikovka, dobre, nech tam daju aj neveru, ved sa to deje, ale nie az takto... V podstate sa cely serial ubral smerom, ze je viac o sexe ako o inom, ostatne veci co sa tam deju su len pauzy medzi dvoma čislami...

ennynka
22. sep 2013

@lenka3007 Perfektne si to vystihla,absolutny suhlas

erni
22. sep 2013

ahojte kocky, prisla som vas len pozdravit a priznat sa ze Panelak uz vobec nesledujem, akosi mi prestal chybat prave pre tie dovody ako pisala vyssie lenka..uz aj tie dialogy mi pridu divne...no co uz...aspon som zistila,ze bez Maslaka sa da zit uplne v pohode 😀 tak zelam prijemne pozeranie, myslim,ze Kraus by mohol napisat zase nejaky novy scenar na kratky serial 😉

lenka3007
22. sep 2013

@erni presne, napr. Pod povrchom bolo dobre, nemalo to milion tristo casti, malo to pribeh, zaujimavy dej a v pravej chvili to skoncilo...

hasleerka
22. sep 2013

@gagagirl no veru tie deti si aj ja všímam ...Miška by mala byť tuším druháčka, ked som to pozerala, mala toľko čo moja ... tá je teraz prváčka, lebo je oktobrova
už z toho začína byť len taký o ničom seriál, proste len aby niečo v tej telke bolo ...

959touareg
23. sep 2013

zuzku vackovu mam rada, krasna zena na svoj vek a teraz ked schudla vyzera uzasne. aj v Panelaku ju mam rada ako postavu Alice . patri medzi jednu z mala tam, ktora sa mi este nesprotivila. taka pojasena baba, s ktorou nie je nuda. nikdy sa neurazi, siri pozitivnu enegiu tam. radsej zdravo blazniva, ako namyslena dorabacka. paci sa mi aj jej styl obliekana, ze sa neboji pouzivat farby. omladuje ju to.. aj na tychto fotkach je zlata, a opat super oblecena do pestrych farieb. 🙂

gubcikova
23. sep 2013

@gagagirl mne napr.vadí aj to že ukazujú furt duška,romanku paťka a ten gargamel asi stále len spinká v poslednej dobe ho tam ani nevidno.aké majú dobré dieťa

graceful9
23. sep 2013

Fuj, to sa nedá pozerať, aké monštrum zo Soni spravili....tá vykrivená huba a ten tón....fuj, prehnali to

lenka3007
24. sep 2013

@gubcikova dobre dieta, ale minule v neviem ktorej casti (mne to tu chodi ako kulisa vecer ked hackujem) tak bola Betka za Michalom s tou ich dcerou, a akoze zacala plakat a oni tam dali rev novorodenca 😀 😀 😀 😀 skoro ma vystrelo smiechom, ked ta mala ma mat nieco vyse roka tusim 😀

alenka600
24. sep 2013

Baby, dlho som tu nebola, panelak pozeram teraz spätne. Neviem, ci ste tu o Tom pisali, ale vieme preco urobili zo SOne taku mrchu a ako to s nou bude dalej? dik

ennynka
24. sep 2013

@alenka600 sona ma v panelaku skoncit,maju ju odpratat niekde do zahranicia.

alenka600
24. sep 2013

@ennynka fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiha

m_ij_ka
24. sep 2013

zo Soničky spravili vypočítavú mrchu,

mamartinka
24. sep 2013

Naco tam vlastne je v tej nemocke stale?

grundia
24. sep 2013

Baby a preco ma akoze odist Maslak s Nataly do Prahy?posledne casti mi unikaju..teda viem,ze Kolenik bude menej hrat ale neviem preco ich Kraus odpratal prave tam..co tam ako maju robit?