Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
22. apr 2014

Vsetky novinky ktore pridu od buduceho tyzdna http://panelak.blogspot.ie/2014/04/panelak-sa-z...

mamartinka
22. apr 2014
eva7780
22. apr 2014

Uvidíme čo prinesú novinky 🙂

vlastulienka
23. apr 2014

Panelák som prvé štyri roky sledovala nepretržite, ale čím ďalej tým väčšia katastrofa. No a tá šibnutá rodina Dušičková; tmoliaca sa babička u Karola; zmrzlinár Vajda; truhlár ani neviem jeho meno; nereálne spolubývanie Dudkovcov či Jakuba s Ivanou, už úplná tragédia. A kde chodíte na tých "hercov" (napr. Dušičková, jej deti, to už vôbec nechápem). Škoda, chýba mi ten starý dobrý Panelák, vrátanie Kordiaka, Viki Rákovej, Koleníka... :(

gubcikova
23. apr 2014

som zvedavá na nový panelák

mamartinka
23. apr 2014
mamartinka
23. apr 2014
mamartinka
24. apr 2014
dorotka2013
24. apr 2014

No konečne bude spať starý panelák lebo toto sa nedá pozerať... A vraj ten truhlar mal nahradiť maslaka... Hahaha... Nesiaha mu ani po podrážku na topánke 🙂

stastenka42
26. apr 2014

Panelak nezachrani ani navrat Maslaka ci Kordiaka..to uz je taky prepadak ze to treba ukoncit,najvyssi cas.. 😠

daniela1185
28. apr 2014

nedá mi nenapísať to čo tá blbá Ivana chce od Jakuba čo vyplakáva veď ho ponižuje, potrebuje len vtedy keď z neho ťahá peniaze decko používa ako zásterku keď od neho niečo chce. A teraz tam vyplakáva ako ho ľúbi veď to si neuvedomujú tí čo to píšu aké bludy tam komponujú. Ak by boli takýto rodičia ako sú títo dvaja tak by som im decko zobrala hneď. A ten nezdravý vzťah Miška-Baška že mami a už aj Terezka je hovorí mama. To je celé choré hoďte tam ešte nejakého psychológa alebo najlepšie psychiatra nech sa s nimi zaoberá. Strašné tieto postavy Ivany, Jakuba, Fialovej ako lekárky. Do seriálu vstúpila ako suverenna žena a teraz škemrá o lásku toho nezrelého Jakuba čo nevie čo chce. Takého chlapa by som tak kopla do riti že by ani nevedel cez ktoré dvere má letieť čo to je raz sem raz tam. Pripadá mi ako rozdvojená bytosť. No a o rodine doktora Malého radšej pomlčím, sice to pozerám už len sem tam ale tlak mi to zdvihne poriadne. Celé je to choré radšej s tým už prestaňte len to naťahujú nemá to hlavy ani päty a nepamätajú si hádam ani toľko ako mi tu.

mamartinka
28. apr 2014

Tak ako panelacky?Spokojne z dneskom?Ja tam inak nic nove nevydim az na tu zvucku.Co malo zacat o pol dali este zo stvrtka a ukoncily to pesnickou.41 teprvka zacinala cast dnesna.To je o com akoze toto.Podla mna to iste vsetko ako aj bolo.Nic nezmenene.

dorotka2013
28. apr 2014

@daniela1185 úplne súhlasím... Finálovú vôbec nemusím ale to co predvádza teraz sa nedá pozerať. Zo sebavedomej lekárky je 15 ročná pubertiecka.

mamartinka
30. apr 2014

Tak Hoffa bude tehotna snad s Kubkom a Jula so Zdenkom a 2 detmi pridu byvat do Ivaninho bytu po Inci a Jogim.