Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lubikan
21. sep 2011

hehe a teta co hladala bezlepkovu muku-mooj ty boze..to preco ju tam dali? z mama ozen ma???

lubikan
21. sep 2011

aale tak cakala som ,ze ta scena s Dudkom a Ivetou bude ze moc erotikus..no ale hento valanie?to co ukazali po tych reciach a pohladoch 😖 😖 😖 😅 😅 😅 😀 😀 😀

adelaida33
21. sep 2011

no mne sa sonino spravanie nepači, dost neskoro "riesi" dudkove nevery... a možno aj preto teraz nakoniec "polavil"...
hej, ta žena s múkou bola riadny úlet 😀
a tú postelnú scenu som nevidela 😒 , asi som zas kamsi odbehla 😝

lenocka23
21. sep 2011

@lubikan hej, z mama ozen ma... oni sa stale snazia prepajat svoje projekty... (tak ako bol aj Zidek a pod..)

lubikan
21. sep 2011

1000 myslenek za minutu 😀 😀 😀 ...chudak Imro 😀

adelaida33
21. sep 2011

a čo myslíte? odletí iveta či ostane, ako ju dudko na konci prosil? inak, to iveta hrala bambulku? či som dopletená? a soňa v bambulke za nu spievala, či už som úplne odveci? tie dve sú aj v skutočnosti sestry či ako to je? 😒 dakujem za vysvetlenie, kto sa v tom vyzna...

lenka3007
21. sep 2011

@adelaida33 mne sa zda, ze Iveta hrala bambulku.. No podobaju sa neskutocne, ja si tiez myslim ze su sestry...
Baby a kedy si Ivana zmenila priezvisko, som to akosik prehliadla...

dadka212
21. sep 2011

@adelaida33
@lenka3007 bambulku hrala iveta a nespievala za ňu soňa, vtedy ešte možno ani rozprávať nevedela 😅 podla mňa sa až tak nepodobajú tak normálne ako sestry a sú sestry v skutočnosti

adelaida33
21. sep 2011

@lenka3007 to este minule... ale nič také okolo toho nebolo... teda aspon si nepamätám 😀
@dadka212 áno? fakt su sestry? a ako sa tie dve herečky vlastne volajú? a ktorá ma kolko rokov, aspon cca 😝 ...

lenka3007
21. sep 2011

@dadka212 oci maju rovnake, Inak Iveta je taka dlha chuda a Sona mensia a buclatejsia... ale podla oci ich spoznas...

Este viete co neviem, kam zmizol ten co byval v tom byte, kde teraz Angie a mal zenu stripterku... kde su?

dadka212
21. sep 2011

@adelaida33 ano sestry volajú sa Haasove za slobodna...Soňa je Zuzka a Iveta je Monika....

@lenka3007 Soňa možno volakedy keď mala o 20kg viac bola buclatá teraz je chudá jak prútik, som ju videla na vinobraní 😉
a ten sused zmizol so ženou tuším do Švajčiarska tam ona robí striptérku

adelaida33
21. sep 2011

@lenka3007 oni odišli kamsi do zahraničia - ona dostala dobré miesto v striptízovom bare, tak odisli, kedze on nemal prachy a este ho akísi chlapíci aj "zhánali"... kvôli prachom...

lenka3007
21. sep 2011

@dadka212
@adelaida33 No dlho v panelaku neboli... ale vobec mi nechybaju, mi tam nezapadali...

Som mala vcera dost tej Angie, ale som to nevidela poriadne, bo som skypovala, len to, ze ona Milanovi na zaciatku vycitala, ze jej to nepovedal... Este su furt pohadany?

dadka212
21. sep 2011

@lenka3007 tiež mi nechýbajú 😀

adelaida33
21. sep 2011

@lenka3007 heeej, ona je uplna koza, taka trapka... robí sa svätica... milan by sa jej mal vykašlať na hlavu... ja nechápem, čo sú z nej všetci takí hotoví... 😖

anelehka
21. sep 2011

ahojky,tak Dudko ako sa nam vyfarbil,ze neodchazaj Iveta 😢 😢 😢 😢 som zvedava,ci odide,on je ale ku...nik,chudera Sona 😝 no a mleznava Angie,sak teraz jej asi bude dobry aj Karci...a sila,ze Lukasa varoval Maslak,som nechapala...a este cely vikend 😖 a co hovorite na Ivanu a Spajzu,rozidu sa??? No a som zvedava,ci tu Fabry necha Klariku a Hermionu 😀

didiana333
21. sep 2011

Noooo....akože Dudko to po*ral veru....ale tuším sa mi začína páčiť Jakub,konečne si uvedomuje,že robil niečo zle) niektorí muži si to neuvedomia ani do konca života.... 😀
Ale Sonička je nejaká divná...doteraz bola ako stíhačka a zrazu jej je fuk,kde je Dudko celu noc??? No hlavne,že chcela dieťa...a teraz chce zostať sama s bábom,alebo ako???? No som zvedavá....

majina.b
21. sep 2011

no čitala som obsah dopredu, Fábry odide / škoda/, bude nový Mudr. Matúš / som zvedava kto ho bude hrať/, a Dutko ostane pri Soňke

hajanka
21. sep 2011

to som rada ze Dudko ostane, mne sa jeho rola celkom paci, len keby uz konecne zakotvil a venoval sa len Soni

adelaida33
21. sep 2011

@ssllaavvkkaa dakujeeem 😉

majina.b
21. sep 2011

3 - Haasová / Najstaršia Ivetka síce neovláda hru na hudobnom nástroji, ale stala sa z nej textilná dizajnérka. 😀

00vladka00
21. sep 2011

@lenka3007 mne osobne sa nepaci ako sa Sona teraz chova.vcera som nepozerala ale som si to natocila a idem sa to pozriet az teraz lebo som bola u doktora

lenka3007
21. sep 2011

@00vladka00 Tak trochu nech si to Dudko vyžerie, ale po včerajšej časti vidim, že to malo skor opacny efekt, ako Sonicka cakala... Ale ta jej kamaratka jej volaco hovorila, tak sa asi Sonicka bude snazit zmierit sa s Dudkom...

nicky655
21. sep 2011

@majina.b a zatial sa este nevie kto ho bude hrat?no to som riadne zvedava kto pribudne 🙂

inak,mne sa niekedy na tychto slovenskych serialoch uz nepaci to,akoby sme 10 hercov mali.5serialov a stale ti isti herci dokola.potom clovek normalne nevie co pozera pomaly. 😖

trdielko149
21. sep 2011

no škoda že Fábry odíde mne sa tá jeho postava páčila najmä teraz 🙂 som tiež zvedavá kto bude hrať nového lekára...ten Bajza ma naštval ako stále Ivane vravel že to nezvládne a agentúra je hlúposť mal ju podržať ... malá Miška mi s tou jej nenávisťou k Ivane tiež už ide hore krkom pomaly ale isto ... no a Angie uuuf katastrofa slečinka svätá urazená ...dúfam že sa Dudko a Soňa spamätajú lebo konečne som sa z nich tešila že budú rodičmi 🙂 jaj Paneláčik dnes budem opäať nacapená na telke 😀

majina.b
21. sep 2011

naša milovaná Angie 😀 😀 😀 😀 😀

cuc:
Nežné žieňa navlečené v chlapčenských šatách to dnes vôbec neodhadlo. Zlá kombinácia džínsov s topánkami a šedou vestou. K veste by sa mi skôr páčili dlhé široké nohavice až po zem, aby som nevidela jej topánky. Menšie náušničky a vlasy do drdolu a hneď by to bolo lepšie. Mirka je stále nežná a taký štýl sa mi k nej aj hodí.
4/10
http://lesk.cas.sk/clanok/96097/modna-policia-n...

lussy23
21. sep 2011

A načo chodí Dominika do roboty? veď v Paneláku je dosť detí. ešte nech sa k Blicharovcom nasťahuje ich svokjra s dcérou, Sonička porodí a Domča je vybavená 😀 😀
Inak Soňa a Iveta sú úplne ako dvojičky. som si myslela, že na letisko prišla Soňa =)
@nicky655 S tými hercami absolútne súhlasím. Minulý rok som prepla na jojku a bol tam nejaký seriál asi keby bolo keby a ja som si myslela, že je to ešte Panelák 😀