Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

claudica
18. nov 2011

Ja som panelák pozerala úplne od začiatku poctivo...ale teraz som už dve posledné časti nedopozerala do konca, cez reklamu som prepínala a ostala som pri nejakom prírodopisnom filme. Neviem si to vysvetliť, ale nejako ma to nevie chytiť... mne niektoré zápletky prídu už celkom primitívne, napr. bozk karola... 😲

lubenka131
18. nov 2011

tak presne
@adelaida33
@happy3 ved sa s nim olizovala ako o zivot a potom ze preco si to spravil...trapneeeee...a este ho tam hladkala po hlave takze ocividne jej to nevadilo....uz to fakt nemaju ako zamotAt

tinki
18. nov 2011

fakt by to chcelo nejaké nové postavy..a ten doktor Matúš, myslíte, že bude s tou sestričkou, zabudla som jej meno, čo prišla z materskej..a Betka je fakt v tom? Tak to som zvedavá ako to dopadne. A som tiež za, aby Kordiak s Angie sa už niekde odsťahovali. Už sú nudní.. 😒

happy3
18. nov 2011

ved ani ja nechcem aby panelak skoncil,ale nech to tam nejako ozivia,proste nech sa tam nieco deje a nech neriesia stale dokola to iste 😠

silvia1983
19. nov 2011

Sona pravdepodobne pride o babatko. ☹
z osahu: Dieta bolo jedine, co drzalo Sonu pri Dusanovi...., zacala krvacat

andrea.m
19. nov 2011

@tinki betka je tehotná v skutočnosti a pravdepodobne bude aj v paneláku tým pádom.len je otázne s kým.

labelo
19. nov 2011

aj mne lezie Panelak ridne na nervy hlavne Ivana,rieši h....už päť dielov ja byť Michalom takú jej vylepím,že by pre stala hneď 😠

majina.b
19. nov 2011

no ak prijde Soňa o dieťa, a nasledne odíde od Duška, tak Emil a Janka v panelaku su jediny manželsky dlhodobý pár v celom serialy. Všetko je tam rozvratene 😝 😝 😝

lussy23
19. nov 2011

@silvia1983 =( ☹

ma77
19. nov 2011

@silvia1983 Ach to by bola škoda ved tak tužila po babätku až cez IVF sa jej podarilo inač aj mne Ivana už ide na nervy s tou učitelkou sa velmi nudi ked rieši take bludy 😀 😀 😀 a nechapem Mirku čo vlastne chce tak najprv sama hučala do Karola aby s nou bol a teraz vymyšla 😝

adelaida33
19. nov 2011

@tinki tá sestrička sa volá klárika. a či bude s dr. matúšom, netuším, hoci teraz to vyzerá, že áno...
no ale to bude tá klára teda pekná ťava... najprv nechce ísť s fábrym do ameriky (koza šibnutá) a teraz ešte aby niečo mala s dr. matúšom... no teda 🙄

adelaida33
19. nov 2011

@ma77 no dúfam, že tvorcom paneláku úplne nešibe a soničke bábätko nechajú, lebo by to bolo ozaj hrozné 😢 😔 . ale ked sa zbavili aj dominikinho tehu, ku ktorému malo čoskoro dôjsť, tak možno nemajú bábätká-hercov 😉 😀 😎 .

adelaida33
19. nov 2011

@claudica ja som panelák pozerávala poctivo, až kým nezačala séria, kde sa objavila zdena aj s tými dvoma... už si nepamätám... také tri vš-študentky bývali v byte gambane... ja som myslela, že ma z nich porazí... furt len kohosi zvádzali, chceli odrbať, pretiahnuť... no hnus... ja som vtedy prepínala, prepínala, až som prestala panelák pozerať, kým nezačala nová séria, kde už tie tri spolu nebývali, hoci ich ešte, na môj vkus, veľa ukazovali... ale teraz, konkrétne karol+svokra, to mi až tak nevadí, prišlo mi to skôr smiešne, samozrejme, kým to nie je v skutočnosti 😕

happy3
19. nov 2011

@adelaida33 no ja by som Sonicke tiez to babo nechala,ale skoda,ze ho necaka radsej s niekym inym a nie s tym tupelom tupelovatym 😠 ,sak uz by sa dudko mohol aj spamatat 😠

lubenka131
19. nov 2011

@happy3 presne veď aj v názve to majú-panelák,miesto kde to žije :
.,@adelaida33 @ma77 ja som to tušila že to tehotenstvo ukončia škoda mohlo to mať zas iné nové grády ☹

nelicefo
20. nov 2011

@silvia1983 ☹ ☹ boze....Sone by som to mimino nechala

labelo
20. nov 2011

mohli by tam dať Mórovku niekedy aj s rovnými vlasami

adelaida33
20. nov 2011

@labelo veruže aj ja by som ju tam s rovnými vlasmi chcela vidieť 😅

ma77
20. nov 2011

@labelo asi nemaju žehličku na vlasy 😀 😀 😀 😀

ma77
20. nov 2011

@adelaida33 aj mne sa tak zda že nemaju hercov detičky a bolo by ich tam už vela ved teraz ich už poriadne neukazuju totu Hermionu len prazdny kočiar 😀 😀 😀 😀 Davidka som ešte nevidela ani Terezku som nejak davno nevidela ešte Lukaš sem tam sa objavi 😲 😲 😲 😝

adelaida33
20. nov 2011

@ma77 špeciálne "hemoroidu" (hermionu) by som už chcela vidieť 😀 😉

ma77
20. nov 2011

@adelaida33 a ja zasa Davidka 😲 😲 😀 😀 😀

adelaida33
20. nov 2011

@ma77 pamätáš? to vrchná ju raz tak nazvala 😀

ma77
20. nov 2011

@adelaida33 hej pamätam hemeroida 😀 😀 😀 ona už viac toho poplietla ale sranda aspon aj minule s tou skupinou čo tu šatku nosil Cinege že sa podoba na nejakeho zo skupini Gans en Rosis či jak sa piše 😀 😀 😀 a ona ich nejak smiešne nazvala už neviem 😝

adelaida33
20. nov 2011

@ma77 presne 😀 😀 😀 cinege a vrchná sú super 😉

lussy23
20. nov 2011

@ma77 bolo to skanzen roses =D

ma77
20. nov 2011

@lussy23 AAAAno presne to som si nevedela spomenuť 😉 😲 😝

happy3
20. nov 2011

@lussy23
@adelaida33
@ma77 no fakt cinege a vrchna,to sa im podarilo 😀 😀

adelaida33
21. nov 2011

ja viem, že už ste niektoré skeptické... 😒 , ale ja sa teším na dnešný panelák, aj keď tam budú nejaké "blbosti" 😅 😅 😅

majina.b
21. nov 2011

@adelaida33 zo včerajšej uputavky dnes bude Angi za superstár 😀 😝