Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

jaja0110
4. mar 2009

...ta sestricka je tam s tym bajzom dobre traaaaapna 😝 a v tom zelenom bluzone na tom zelenom gauci no vkus kulisarov nula bodov.... 😝
Najsamlepsi je kubko s vierkou- fandim im 😀 😀

mirela
5. mar 2009

Lucii o co ide? ved Kordiak sa sprava uplne normalne, skôr ona je v krci a neprirodzena, ubrblana 😝 ... nakoniec z Karola urobia chudacika, vcera pri tom pokeci skôr Angie mala problem, ze uz to nie je ono a bla bla

womenne
5. mar 2009

zuzka diky som si prečitala ale nešla mi pridat odpoved tak až teraz 😉

claudinka
5. mar 2009

mne bolo luto kordiaka.. pekne sa strapnil 😠 😠

ivuss01
5. mar 2009

Ahojte, podarilo sa mi vyhrabkat:
dnes: Nedorozumenie. Zuzana ma vazneho napadnika, s ktorym si zacina rozumiet. Medzi Angie a Agatou dosla k vaznemu nedorozumeniu.
06,03,piatok: Vedierok. Stane sa s Jany ucitelka klavira? Zuzana je pozvana na zaujimavy vecierok. Agata prespi v Karolovom byte.
09,03,pondelok: Albert. Ako dopadol vecierok u Petra? Ma Agata dovod hnevat sa na svojho brata? Jana zacina vyucovat hru na klaviri.
10,03,utorok: Milujem ta. Ivana ma uz vsetkeho po krk, zacina konat. Jakub jej povie o svojich problemoch. Vrati sa konecne Karol domov?
11,03,streda: Rozhodnutie. Emilovi sa nepozdava vyvoj vztahu medzi Janou a jej ziakom. Jakub odchadza z domu. Kto mu poskytne azyl?

Takze sa mame na co tesit.... 😀

claudinka
5. mar 2009

Jakub odchadza z domu? kvoli Vierke? no ty koki.. to nabera na obratkach

a karola mi je tiez luto.. ale sam si je na vine, sak co jej povedal.. bozinu ze sak su rovnake.. dilinko

ivuss01
5. mar 2009

No podla mna je Karol taky pako,mohol ratat s tym, ze ho Betka prezradi, ved za ten cas ju mohol prekuknut.... a s tym, ze isiel za Matkou na letisko po pokazil, ze sa to uz viac ani nedalo...chuda Angie

dadulka19
5. mar 2009

ja dosť nechápem Luciine konanie 😖 ...A Karol....je fakt,že sa s Angie moc dlho nepoznali,keď otehotnela.Nebyť toho,možno už spolu nie su...Takto sa obaja akurát trápia 😖 ....

a tie snehánky 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
5. mar 2009

snehanky a ohava aj mna dostali 😀

ivuss01
5. mar 2009

baby, teraz ma napadlo, Angie nebola nahodou znasilnena tym co sa z basy vratil? mozno vyde na povrch, ze vlasne Lukasko nemusi byt Karolov syn...mozno budu robit testy... ale to je len moj dohad.. 😕

zuzitka
5. mar 2009

ale sak uz sa testy robili, nie? 😕

ivuss01
5. mar 2009

ja neviem, myslim, ze iba s Michalom hovorila o pravdepodobnosti, kto moze byt otcom, na ziadne testy si nepamatam 😕

veronikahel
5. mar 2009

ake znasilnenie?? a kedy? 😕

ivuss01
5. mar 2009

v tom case, ked Angie ostala tehotna

johnie
5. mar 2009

preco ze pukacka? 😀 😀 😀 to sa mi paci
a ze zuzana bude mat vlastnu talkshow??? viete o tom?

vevusiatko
5. mar 2009

hej ale tam sa nakoniec urcilo ze otehotnela vtedy ked spala s Karolom.Aspon co ja si pamatam 🙂

mikalove
5. mar 2009

nevidela si aku obritánsku pukačku nosí na hlave,určite ju potom bolí krk a chrbtica 😀

claudinka
5. mar 2009

ivuss tak na to som uuuplne zabudla 😒 no ktovie.. tym by sa to cele vyriesilo.. mne sa tiez nieco mari, ale nebolo to na papieri, ze je to Karolove..

eva7780
5. mar 2009

som zvedava koho bude učiť Janka na klaviri 😕 ked sa Emilkovi nebude pozdávať vztah 😉
žeby bola na mladych zajačikov???????no uvidime

ewwe
5. mar 2009

cauko, nezda sa vam ze v panelaku nieje uz ani jeden fungujuci vztah okrem blicharovcov 😅

ukmima
5. mar 2009

ahojte,neviem ci som to dobre pochopila, ale sestricka hovorila Michalovi, ze jej manzel je sumo zapasnik,(je pribraty)...a ide mu predstavit nejakeho chudeho zajacika 🙂

nataly7
5. mar 2009

ahoj aj ho mam strasne rada najviac sa mi paci ivana s jakubom vsetci su super ale niak nemusim agatu

claudinka
5. mar 2009

to tusim nikto 😀 sa cudujem, ze ju tam vobec vratil do deja Kraus.. nuz co, jej to jeho kamoska..

ewwe to je na tom najsmutnejsie..

eva neviem si predstavit tu super zasadovu Janku, ako flirtuje s nejakym mladikom.. skor nejaky sympaticky dedko to bude..

ukmima presne tak!!! aj ja muzovi hovorim pri uputavkach, ze mal to byt nejaky pribraty a tucny zapasnik.. pekne ho oklamala

hasleerka
5. mar 2009

ukmima aj ja som si všimla toho svalovca, dosť biedny

mne sa inak zdá, že angie si robila tie testy a vravila karolovi, že dieťa je určite jeho

ukmima
5. mar 2009

ak bude aj dneska tam trapna Lucia, prestavam pozerat 😀 lebo uz mlade kocky by sa na Kordiaka hodili, a ona ho nevie opret niekde 😅 caka kym zacne on...trapna..esteze, tam mame Ivanku a Jakuba,ktory ma plnu hlavu Vierky...

hasleerka
5. mar 2009

no sú síce občas trápny, ale ja by som sa už nemohla prestať dívať, hlavne ma zaujíma ako to všetko dopadne

mikalove
5. mar 2009

aj mna to zaujíma ako to dopadne,hlavne lucia s kordiakom a jakub s ivankou 🙂 mohol by si kordiak aj inú najsť,fakt nejakú kočku čo by sa k nemu hodila,lucia nemala s ním ísť,ked teraz je v inej izbe,je predsa dospelá a vie ako to funguje,či nie 😀 ?

ukmima
5. mar 2009

...som zvedava ako dopadne ta petrova oslava...daco som citala, ze Agata sa pohada s Angie ale zaroven ma Agata prespat u Angie....tak uvidime...

claudinka
5. mar 2009

veronikahel capaty este, ked zil, ju v bare znasilnil..

johnie mnoo kukala som promi noviny 😵 😵 😀

eva7780
5. mar 2009

kto,kde,kedy znasilnil??????????????ani neviem