Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

hasleerka
3. apr 2009

mna ten panelák dáko prestáva baviť ... dadka je tam úplne trápna, ako furt Zuzanu zhadzuje a pritom je hrozná, ako napísala leva, s takou riťou by som nikoho neurážala ... a Ivana ako môže byť v takej práci kde ju obťažuje šéf, ja sama by som mu dala na papulu a odišla inam ... začína ma to rozčulovať

monkula
3. apr 2009

moje deti sú teda o dosť mladšie, než dvojčence, ale taký svinčík nenarobia, ani keď sa snažia....
A vôbec je to celé domotané, oni večerajú, ale ešte nemajú úlohy, chcú sa ísž hrať na PC a ešte si majú izbu upratať..
Ivanka nemala s tou k...u chybu 😀 😀 😀 😀
a dada, no comment, špata tučná 😝 😝

veronikahel
5. apr 2009

ivanka asi nieco chysta na directora. pochybujem, že ma o neho záujem... 😝
angelika aká príjemná zmena, imro az reč stratil 😉

mamartinka
5. apr 2009

no Angelika bola kocka.inak ma napadlo ci Zuzana nebola taka podrazdena z tej tehotnosti. 😒 Ivana ma podat na direktora trestne oznamenie.som zvedava co bude zajtra.

mikalove
5. apr 2009

možno si ho nejako ivana nahrá...angelika poriadne zmenená.no a tá Marta je neskutočná 😅 ivana ked sedela s michalom aká iná bola,aj sa červenala 😕

honey023
5. apr 2009

No Ivana určite niečo vymyslí podľa mňa, ale mám pocit, že keď to budú vyšetrovať, tak Sára a Julku ju podrazia, ale možno Julka prekvapí 🙂

asitka
5. apr 2009

ja som veru angeliku nevidela.... 😀 zas mi čosi ušlo

egyptanka
5. apr 2009

asitka, mihla sa tam na par sekund a bola z nej fesanda ako keby absolvovala zmenaren.

mamartinka
5. apr 2009

v ukazke nazajtra bolo este ako Ivana pride domou a Kubko bude mat na rukach Terezku,vedla neho Vierka a mamicka na kresle.Ivana sa otocila a odisla prec.no vypada to byt na zajtra zaujimave.

mikalove
5. apr 2009

mamartinka si ma navnadila na zajtra 😉 už čakám netrpezlivo 😀

egyptanka
5. apr 2009

a co nas caka v najblizsich dnoch?

6.4. (Talian) - Zuzana v relacii atraktivneho hosta - Romana Luknara. Ako dopadne ich rozhovor? Ivana je z rozhovoru s riaditelom na dne
7.4. (Baby test) Zuzana ma vazny problem. Obavasa vysledku testu. Potvrdi sa jej tehotenstvo? Emil konecne povie co mu prekaza na Balazikovcov.
8.4. (Trapas) Imrovi sa akosi pomiesali informacie a tak vyrobil klebetu, o ktorej rozprava cely panelak. Milan je zufaly.
9.4. (Rozsudok) Karol suhlasi so kseftom, ktory mu ponukol Peter. Povie to Angie? Kto pomohol Zuzane pocas moderovnia firemnej akcie?
14.4. (Vybita baterka) K Agate a Petrovi pride ich zronena sestra. Podari sa Karolovi doviest pasovany tovar do obchodu? Zuzana nezvladla moderovanie.
15.4. (Naramok) Jarmila ma milenca. Jakub je vyvedeny z miery. Ivana sa zabava, Agata objavi pasovany tovar, do baru prichadza Imrov otec.
16.4. (Trestne oznamenie) Mazikovci hladaju vhodneho krstneho otca. Ivana podala na riaditela trestne oznamenie. Jakub je zhrozeny. Vie kto chodi za Jarmilou.

hasleerka
5. apr 2009

a nebude jarmilkin milenec náhodou starý fodrás?

egyptanka
5. apr 2009

hasleerka, ja neviem to mi akosi nesedi ... ved kde by sa dali dokopy?

asitka
5. apr 2009

a nebude to imrov otec????? alebo balážik :O))) alebo jeho vlastný otec??? 😀

egyptanka
5. apr 2009

noooo Imrov otec to znie tak konspiracne.

sjuzocka
5. apr 2009

to je jasne ze to bude fodrasz.... ten milenec. dam za to ruku do ohna.

sjuzocka
5. apr 2009

jo a s kym ma akoze zuzana cakat bejby? akoze s petrom? :-O

mamartinka
5. apr 2009

no som zvedava aj ja ci Zuzana bude tehu a s Petom.mozno este z toho zuru co spolu spali.aj ja myslim ze to bude Fodrasz ten mamickyn milenec.dufala som na Pastiera ale co som v piatok vydela tak pan Pastier je vyssi tak ten to nebude.

eva7780
6. apr 2009

Zuzana bude tehu? 😕
kedy to chce začať 😠

dadulka19
6. apr 2009

nemal byť hosťom Luknár??..a toť Cmoro 😀 ...s kým spí... 😀 😀 😀

eva7780
6. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀
no tá Marta je krava,mala by sa vrátiť do pošty 😝

angelik
6. apr 2009

urcite bude tehu, co ine by je tak vyvadzalo z miery?

angelik
6. apr 2009

a mozno nebude tehu, len kramy meskaju a je z toho v strese
to by bolo fakt dost blbe

zuzitka
6. apr 2009

ja neviem, čo povedala ivana direktorovi.... jak sa vyslobodila od neho 😕

angelik
6. apr 2009

povedala nie a on povedal, ze to bude mat nasledky, skratka ju s tamad vykope (dovod sa najde)

zuzitka
6. apr 2009

aha ... vdaka 😀

a potom večer upalovala za bajzom do brna? 😕

eva7780
6. apr 2009

komu volala Ivana na konci z auta?telefonovala som,tak som nepocula 🤐

angelik
6. apr 2009

Ivana prisla domov a tam nasla stastnu 'rodinku' svokra, Jakub, Vierka+mala, tak sa otocila, a odisla... revajuc volala Bajzovi, ci je v Brne, ze o 1,5hod. je tam, nech ju naviguje

svokra s Jakubom zdrziavali Vierku najprv na obed a dlhsie a dlhsie... jasny zamer svokry

eva7780
6. apr 2009

už som sa zlakla,že riaditelovi 😨 no svokra to už prehána,a Vierke by to mohlo dojsť aj samej,že tam ma len upratovať,byť ja na Ivaninom mieste,tiež sa otočím a odídem

angelik
6. apr 2009

svokra to prehana, Vierke nedochadza, alebo nechce dojst, Jakub je Kubo... a ja chvalabohu nie som Ivana, chapem ju, ale ja by som od dietata nedokazala odist, ale by som si to zo zucastnenymi snazila vyjasnit