Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mikalove
9. jún 2009

vejinka,aj ja si to myslím,to by len tak nevláčil,že na druhy deň do banky...bude chcieť asi s jakubom vybabrať,aj Janka ho odhadla.Načo prišiel za nou ten Podmanicky?A ešte som zvedava ako bude reagovať karol a fakt mohli ísť do toho solárka. 😀

mikalove
9. jún 2009

a ešte som zabudla že nechapem prečo sa zuzana nahnevala na Angie,ved ona za to nemohla,že ju zrušili

vejinka
9. jún 2009

ved to...chuda angie teraz nechape

vejinka
9. jún 2009

a keby im bolo solarko moc drahe mohli dat na seba aspom smaoopalovak..dost divno to vyzeralo ze prisli z turecka ci kde to boli a biely ako steny 😀

veronikahel
9. jún 2009

keby aspoň povedali, že im nevyšlo počasie... ale ešte že mali horúúúúco 😀

elibetka
9. jún 2009

Ahojte 🙂 Sledujeme sledujeme? 🙂

eva7780
9. jún 2009

tá agáta je ako marta,hned sa urážajú 😝

miska001
9. jún 2009

agata je pekne divna ...... 😝

elibetka
9. jún 2009

😀 no ženy sú ženy 😀

miska001
9. jún 2009

😉 😉 😉

anarida
9. jún 2009

Kontrolujete mužom telefóny? 😕 😀

anarida
9. jún 2009

😀 ach ten panelák v poslednom čase nič moc....alebo sa mi zdá? 😕

miska001
9. jún 2009

kamaratska mms............... 😝 😝 😝 😀

anarida
9. jún 2009

😀 😀

miska001
9. jún 2009

imro je v spravnych rukach..... 😀

anarida
9. jún 2009

no to áno jedna lepšia ako druhá 😀 ale on je najlepší 😀 také trdielko 😅

miska001
9. jún 2009

aspon je niaka sranda trošku....... 😉

andrea.m
9. jún 2009

ešte že tam je ten imro...ináč by to bolo o ničom...tá agáta je taká nemastná neslaná...nevie čo chce dievča

andrea.m
9. jún 2009

anarida ja ano...takisto ked mu príde sms alebo mms a neni v blízkosti telefonu tak to kľudne prečítam a potom pretlmočím...nemáme žiadne tajomstva

egyptanka
9. jún 2009

anarida, kontrolovat nekontrolujem a ked pride sms/mms alebo hovor tak ako pise andrea tak to vybavim. To iste aj u mna.

egyptanka
9. jún 2009

a zeby nam Vierka kradla???? ...

ada085
9. jún 2009

agata by mohla odist 😝

andrea.m
9. jún 2009

ja som zvedavá kto okradol braňa.

a janka mi tiež statočne lezie na nervy....a páčilo sa mi ako si z nej dnes emilko uťahoval

hasleerka
9. jún 2009

anarida, mna panelák už v poslednej dobe dáko nebaví, kedysi som pocitovo baby šupla do postele a utekala kukať ... teraz len v utorok a štvrtok ked stihnem, ale je to už o ničom ...

no -Bajzová zrazu zistí že jej zmizli šperky, to je hrozné

teodorka
9. jún 2009

anarida,
nekontrolujem ani nedviham ...naco vsak aj tak za neho nic neporiesim ,iba co by som v hlave musela drzat co vsetko mu mam odkazat... 😀

honey023
9. jún 2009

V titulkoch bolo meno Dávid Bičan (zrejme syn Angie), neviem či ste to už riešili, to je syn Andreja Bičana? A neviete, kto hral toho Agátinho sondovača a neskôr predavača v obchode.

hasleerka
9. jún 2009

meno Bičan som aj ja kukla. mna zas napadlo, či to nebude jeho brat

depecko
10. jún 2009

Bičan má len dcérky nie? 😀 Ani mňa už Panelák nejako nebaví,radšej sedím s manželom na balkóne 😀 😀

mikalove
10. jún 2009

bičan má len dcery,už sme to niekde riešili...včera to bolo dosť nudné,myslíte,že vierka kradne?? 😕

leva
10. jún 2009

Ja som az nedavno zistila ze ten sef televizie je Malachovskeho brat.Tusim predvcerom ich davali v rozhovore,ste vedeli?