Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
14. nov 2013
eva7780
14. nov 2013

to s kým sa chce Stano deliť s peniazmi za vázu????že 14 ludí 😕 😕

ennynka
14. nov 2013

@eva7780 neviem co mu preskakuje...radsej mal dat Dusanovi viac ako tych 10%...od neho sa dozvedel ze je taka vzacna a este mu to aj cele vybavil...a ked tak este Monce a Fedorovi daco dat ale Danici s Karolom isto nie len zato ze ona ju mala mat a nechcela ju...

eva7780
14. nov 2013

@ennynka ked este tym,ale kde nabral 14 ludi 😨
Baša mi uz lezie na nervy,nesympaticka herecka 😝
http://medialne.etrend.sk/televizia-spravy/joj-...

ssisska
14. nov 2013

Basa ze je pekna!Ved vyzera ako tuctovka.Navyse si vsimnite,ze ma robustnu postavu ako chlap,nie malinko sklon k obezite,prosto plecnata atrapa.

eva7780
15. nov 2013

Fábryho by som nechcela ani zadarmo 😝 riadny nervák s neho 🤐

959touareg
15. nov 2013

@ennynka ja si myslim to iste. tiez som hovorila, ze Dusanovi mohol dat aj 20% z ceny vazy a ostatni??dotraz nechapem, co si kazdy na peniaze z nej narokuje. ved je to chore. nikto nema narok ani na cent. to uz kazdy, kto sa jej iba dotkol ziada eura? hrozne trapne. ale tu sa ukazala chamtivost ludi.

@eva7780 tiez mi je Barbora nesympaticka od zaciatku, ale zase menej ako Romana., ako blbecek mi pripada s tymi vytvormi na hlave. aj vcera to co mala za uces tie dva rohy na makovici? sa jej necudujem ze zmizla ako smrad do kupelne ,ked videla prist Miu. ved sa aj musla citit ako chudina pri nej, taka gadzula.

ale mne tam uz idu takmer vsetci na nervy. Bajza je ako prispaty, Danicu by som vyrazila hned, ta babka je trapna cela, rodina Slusnych tiez o nicom, Ivana afektovana hysterka, Fabry riadny idiot, ako psychopat mi pride, uz aj Ingridka sa mi protivy, taka je ako golem uz velka, siroka, rit ako televizor velku ma uz, tie v bare s Imrom tiez cista katastrofa, Natali uz nie je to co byvala, tiez sa mi nepaci a ako vyzera Maslak - no pomlcim. akoby to on nebol. viem, ze to kvoli filmu co toci je taky,no nema uz iskru. a Dusko? tak toho som mala tak rada, tie jeho hlasky, humor, no posledne je nemastny, neslany, uplne mu zmenili rolu a uz je nudny, ten jeho ksich, akoby prezil 3. svetovu vojnu....
ked to tak citam po sebe, bozinku, ved by som to mala uz prestat pozerat, ved uz tam nie je postava, co by sa mi pacila xixi
ale najde saeste nejaka...Alica, Jula, ti dvaja robotnici, este aj Monca v celku s Fedorom ujde, Jakubko, Egon, Silvinka, no na nich sa mi este da pozerat- zatial .

eva7780
15. nov 2013

@959touareg najlepší sú Imre s Gejzom 😀

959touareg
15. nov 2013

@eva7780 no, ved som to napisala, ze ti dvaja robosi......na Silvinke sa mipacoi, ako ju pekne nastajlovali. predtym vyzerala vzdy takneupravene, tie vlasy,oblecko...teraz je za damu. vzdy ma uzasne oufity, take elegantne.....a zeriem este tie bluzky Angie..ta ich ma vo vsetkych farbach bozinku, chcem ich vsetky. su kraaaasne.

sendy182
15. nov 2013

@eva7780 áno ja si ju ako herečku málo pamätám....a pritom sympatická je 🙂 .......

merikac
16. nov 2013

Dobrý nezmysel, ako vysvetlila Ingrid Fabrymu z kadiaľ vie o jeho nezhodach s Ivanou, postrehli ste ? Scéna pri výťahu, keď Ingrid išla behať. Ako si mohol vypočuť Egon rozhovor Ivany a Alici v práci, keď Alica je na východe 😕 😕

gubcikova
16. nov 2013

@merikac 😀 chybička sa vloudila ako mnoho dalších

ma77
16. nov 2013

Včera bol Karol super tie jeho kxichty ked sa robil hlupy pred pani Jankou žeby Rytmus s DARou? 😀 😀 😀

graceful9
18. nov 2013

Babyyyyy, čo to bolo za pesničku, ked milan volal angie, že je v ohrození???? Vďaka 😉

graceful9
19. nov 2013

@sari24 ďakujem ;)

petruldo
20. nov 2013

tú Inči by už mal niekto preplesknúť, nechutne hysterčí, už sa na to nedá pozerať

majina.b
21. nov 2013

niečo mi uniklo? Dušan sa už stihol rozviesť?

gubcikova
21. nov 2013

tá inči bola včera otrasná.a ešte ako sa k nej správali.ja byť na ajuškinom mieste ju preplieskam,poriadne vynadám a nebavím sa s ňou

dossy
21. nov 2013

Uz by Sá to malo trochu viac posunut zrychlit zdramatizovat.pozeravam to z archivu a Vacsinou 2-3 casti po sebe a nejak sa nist nedeje...danica,monca-katastrofa,baska-uplna zmena povahy-cele zle , angina postava uz dlho stoji na bode mrazu.slusny - uplne bez iskry-nudna rodina. A ivana pod papucou ??

majina.b
23. nov 2013

nie je to náhodou babička od Danice???
http://zivot.azet.sk/clanok/15339/eva-maria-cha...

hasleerka
23. nov 2013

@majina.b myslím že áno ... ale akože neumrela v paneláku, lebo som ho sledovala len tak zajazdy

hasleerka
23. nov 2013

@petruldo teiž ma začína trochu štvať, hrozne som ju mala rada, ale nejak to preháňa s tou barčou aj celkovo ... ale tak možno tie hormony s ňou robia

sari24
23. nov 2013

No žeby tá ktorá špehovala Hofu a Fábryho bola Klárika? 😅

ennynka
24. nov 2013

@sari24 ved to bol Fabry,nie?

majina.b
24. nov 2013

@ennynka aj ja som pochopila že to bol Fábry