Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monika15
9. nov 2014

babyyyyyyyyyy este jednu kocenu nam treba na skupinu 🙂))

hasleerka
9. nov 2014

a to bude načo dobrá tá skupina????

eva7780
10. nov 2014

zbytocne skupina,aspon podla mna,ved tu neriesime nase sukromie 😅

mamartinka
11. nov 2014

11.11 pekny datum.Vsetko naj Maslak k dnesnym narodeninam.

dossy
13. nov 2014

wuaa...nebavi ma ten panelak .. 😖

monline
14. nov 2014

@dossy ani mňa. Toľko rokov som ho pozerala, ale teraz sa to už nedá, neviem sa prekonať. Rovnako som zanevrela aj na Búrlivé, aj na Chlapi neplačú. Strašné zápletky, pritiahnuté za vlasy.

bodka12
14. nov 2014

Úplne ma vytáčala "čavce mravce" keď na obrazovke so sebou trepala a odkedy tam vyháňajú toho ducha tak sa na to nedá pozerať, prestala som to sledovať.

mamartinka
14. nov 2014

Pondelok 24.11(Šaty) Čo urobí Magda s nájdeným pokladom? Janka si zaspomína na svoju prvú lásku Borisa. Viola kúpi Rebece šaty na stužkovú, tá si ich odmieta obliecť. Noro sa zamiloval do Adely. Dotkne sa toto jeho priznanie Marcela? Utorok 25.11(Zlatý klinec) Ivana je ochotná stráviť Štedrý večer s Hoffou a Jakubom. Má to však jeden háčik... K Dušanovi prichádza Soňa so zaujímavým návrhom. Frederik súhlasí s adopciou druhého dieťaťa, má však podmienku - Denisa s ním musí spávať. Streda 26.11(Ostrá hádka) Ivana nechce tráviť Vianoce s Goranom. Dajú sa Luky a Renátka opäť dokopy? Rebeca má krásne nové šaty na stužkovú. Viola sa dozvie, odkiaľ na ne zobrala peniaze. Hoffa pozýva Ivanu k sebe na návštevu. Stvrtok 27.11(Krutá pravda ) Jakub sa dozvie, že Ivana chcela urobiť z Terezky polosirotu. Renči má vážny problém, potrebuje pozháňať pre svojho syna Mikuláša. Inéz našla stopu, podľa ktorej nájdu Jankinu prvú lásku. Michal už nechce zotrvávať vo vzťahu s Baškou.

monline
14. nov 2014

@mamartinka super prehľad. Aspoň viem, že do 27.11. o nič neprichádzam, ak nebudem sledovať 😉

mamartinka
18. nov 2014

Pondelok 01.12(Pán poslanec) Egon zisťuje, že Monika rozbieha vlastný biznis. Je rozhodnutý zničiť ju. Bude jeho spojencom Viola? Imrovi svitá na lepšie časy, stal sa z neho poslanec. Baška sa snaží zachrániť svoj vzťah s Michalom. Má pre neho prekvapenie. Utorok 02.12(Zlé správy ) Michal povie Silvinke pravý dôvod, prečo nechce ísť s Baškou na dovolenku. Jakub trvá na tom, aby kvôli Terezke strávili Štedrý večer všetci spolu. Bude s tým Ivana súhlasiť? K Jančovcom opäť prichádza Sonička. Streda 03.12(Šikovné dievča) Ivana sa od Žofie dozvie o Goranovi viac, než chcela počuť. Monika tuší, že Viola chystá pomstu, a tak vymyslela diabolský plán. Egon našiel v paneláku krásne dievča, ktoré bude tvárou ich reklamnej kampane. Dušan je v šoku, šperky niekto ukradol. Stvrtok 04.12(Mikuláš) Paťo neverí tomu, že šperky z ich bytu ukradla Sonička. Podarí sa Dušanovi zistiť, kde jeho exmanželka býva? Yogi sa podujal na úlohu Mikuláša. Ocení Renátkin syn Félix jeho snahu? Ignác sa snaží dostať do otcovej priazne.

victory1
20. nov 2014

...chcelo by to v Panelaku menej "problemov", ku ktorym vsetci tak vazne pristupuju a viac espritu, humoru a lahkosti... 😔

hasleerka
20. nov 2014

@victory1 presne tiež by som uvítala viac vtipu a lahkosti ... chcem si pritom oddcýchnuť

victory1
21. nov 2014

@hasleerka ..aj ty "Brutus"....? 😀