Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

bubinko83
3. jún 2010

aj mne sa zda že už ide ten panelka dolu vodou.Nezaživne ..............Agata ,Fodrasz,sestričky,bar.............. 😒 Dokola to iste.

atuin,ja ked som bola na porodnici,boli tam mlady medici,bolo to cez leto. Ale chodili len na vizity s lekarmi.Určite nerobili sestričky 🙂

bubinko83
3. jún 2010

oprava mal tam byt panelak nie panelka 😀

monkula
3. jún 2010

@atuin moja kamarátka študovala nedicínu, síce teda v Olomouci, ale oni tam mali tuším v treťom ročníku, že chodili po oddeleniach ,kde trávili dva týždne či tri a potom skladali z tohto všetkého skúšky a boli aj na gynekológii...

lussy23
3. jún 2010

Ahojte. Malý postreh. Boris a Lucia sa rozprávali o tom predvolaní a v telke šiel Kutil. Ale to bol utorok večer a Kutil chodí v sobotu. A ešte aj rozoberali Luckin včerajší útek z domu, hooci to bolo v piatok.
Myslímm, že v Paneláku je práve ten deň , v ktorý sa to vysiela.

monkula
3. jún 2010

Ivana boal dobrá ,že kto by sa o vás karol bavil? 😀 😀

lila794
3. jún 2010

Ta Ivana je aka husta 😀 😀 😀

A kto bonzoval Luciu na socialke?

sonulienkas
3. jún 2010

ivana mi žerie nervy 😠

egyptanka
3. jún 2010

To co Lucia trepala ohľadom all inclusive? To na akých dovolenkách bola? Imra úplne vystrašila.

monkula
3. jún 2010

Noro ,zohnal si mi robotu? A prečo mi ju nezháňaš? ja sa nudím... 😝

heleniatko
3. jún 2010

@lussy23 to mi je jasne, ze mal nocnu, ale to neznamena, ze sa na nu chodi do roboty az vecer, ver mi, aj ja som lekarka 😀

heleniatko
3. jún 2010

@atuin Prax z gynekologie si robia studenti mediciny po skonceni 5.rocnika, teda pred poslednym statnicovym rocnikom... neviem, Nika sa mi zda primlada na to, ale nikdy nevies 😖 a medik pracuje na praxi ako medik, nie ako sestricka, teda pomaha lekarom a sestram, v ziadnom pripade nerobi primarovi kavu, ale pod dohladom starsieho lekara sleduje pacientky, porody a podobne 😝

heleniatko
4. jún 2010

@monkula Haha, toto je dost trapas, ze doteraz si asi scenaristi nevsimli, ze Agata nema robotu a uz aj jej uspory by sa mali pomalicky rozkotulat... tak si slecna povedala, ze nech jej niekto nieco zozenie... normalna zenska by sadla za internet, na profesia.sk, napisala by zivotopisy atd (ale ona asi nema o com 😀 😀 😀 - ze predavala som v ockovom butiku...)... no a normalna baba by aj riesila, ze preco sa k nej nastahoval zenaty chlap! vsimli ste si, ze uz sa na to aj zabudlo?

monkula
4. jún 2010

@heleniatko zahralo sa to do autu.. ale presne som chcela napísať, že Agáta je totálne neschopná, všetko jej vybavil buď otecko, alebo teraz jej bude všetko vybavovať Noro... 😝 😝

salma22
4. jún 2010

ach predvcerom som panelak nevidela ☹ no vcera by som sa uz s tou ivanou rozysla ked ju miso navstivil to bolo uz asi dost a este zalostne sa vyplakavala jakubovi ale ako jedny ranajky zmenia spravanie oboch, ta martina riadne prekvapila maslaka...,ale na tej klinike su pekne ,,kamaratky" preberaju si chlapov teraz ide po bajzovi silvinkina kamoska

anelehka
4. jún 2010

Dobre ranko,mne sa lubi Janco ako druhy najlepsi architekt v Blave,a on kresli doma v kuchyni za stolom.Ludia ja ked vidim ako zuje ta Martina zuvacku,tak by som jej jednu vylepila,jak krava ju prezuva.

monkula
4. jún 2010

@anelehka presne ako píšeš, ale šak je v USA, nee 😝 a j neznášam, keď Partloška ako Martina vycerí tie zuby ,keď s niečím nesúhlasí, to je hrôza.. 😝

didiana333
4. jún 2010

ale ved celá tá dvojuloha Angie a Martinka su odveci...chcela by som vidieť mamu,ktorá ide po porode,pri ktorom skoro zomrela,hned do roboty...a tá zdutá huba...no to je des.... 😲

didiana333
4. jún 2010

a ešte by som chcela vidieť sliepku ako Sonička,že muž ju očividene podvádza a jej to je uplne fuk akože???

anelehka
4. jún 2010

no a ta Sonicka,ona ide len tak okolo a tu mas chybu Dudko,sak ona je genialna!

inkinka
4. jún 2010

@anelehka veď môže kresliť v kuchyni na stole, ak má na tom stole notebook 😉 ale nie, že sa tam naháňajú s ceruzkou a pravítkom po papieri 😅

salonka77
4. jún 2010

Neviem ci to tu bolo spominane, ale pre mna bolo novinkou, ked som sa docitala, ze v skutocnom panelaku /kde sa tocia externe sceny/ byva jeden politik, som cumela....

m.a.r.t.i.n.a
4. jún 2010

😀 Baby, ofrflete čo sa len dá,ale aj tak na to čumíte každý večer 😀 Mať vaše problémy... 😎

berika
4. jún 2010

Je beriem panelák taký ako je, rada ho pozerám, neriešim maličkosti, ale že Jančo s pravítkom a ceruzkou v kuchyni, to ma tiež šokovalo. a ešte sa vždy čudujem, že ludia nemajú kuchynský alebo jedálneský stôl, napr. Lucia, Imrovci ...

lussy23
4. jún 2010

čo bolo divné na tom, že Dušan bol na stole so ceruzkou a pravítkom?

dadka212
4. jún 2010

Na panelak pozerám len preto že nikde nič nedávajú lebo to už ide dolu vodou a na markíze nemôžem pozerať ordinaciu kvôli polovici hereckeho obsadenia 😝

A architekti aspoň takí bohovskí ako sú Jančovci by mohli mat aspoň špeciálny stolík a nie na kuchynskom sa rozťahovať...keď už nemajú svoju kanceláriu

A u Lucii nikdy neukazali nič iné ako tu obývačku...je to tiež trápne aby sa Lucka učila na koberci a aj jedli pomaly pokolenačky...

m.a.r.t.i.n.a
4. jún 2010

😀 😀 Baby,skúste napísať nejaký dokonalý scenár, možno to bude trhák o 20:00 na Jojke namiesto Paneláku....

monkula
4. jún 2010

@m.a.r.t.i.n.a čo podpichuješ stále?
myslí msi ,že keby sme tu dali hlavy dokopy, tak by sme možno nenapísali trhák, ale aspoň by sme nenarobili v scenári také do očí bijúce prešľapy a chyby...

m.a.r.t.i.n.a
4. jún 2010

Monkula: 😉 nepodpichujem, predsa si každá možme napísať čo chceme 😉 🙂 Len mi príde smiešne,ako tu riešite fakt totálne blbosti...no aspoň sa pobavím, kým mi malý spinká 😉 😅

A ešte...tie do očí bijúce prešlapy a chyby sleduješ každý večer 😉

mirka099
4. jún 2010

Ahojte... ja pozeravam panelak vecer pri kavicke, a vzdy sledujme chybycky scenaristov...bavi ma to hladat ich 😅

mirka099
4. jún 2010

a inac všimol si ešte niekto, nepostrehla som že by ste spomínali... Jakub nevedel kde býva Alica, (vtedy ked hladal opitú Ivanu) a pritom už u nej raz bol... ked jej niesol rozvodove papiere ku nej... 😕 😅