Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

weiya
2. okt 2010

@lussy23 neni zac, 🙂 len pekne tvor 😀 konecne sa to aj mne podarilo nainstalovat v inom prehliadaci , tak aj ja sa s ty hram 😀 sorry baby, mimo temy 😀

weiya
2. okt 2010

@miska1981 😀 😀 neurazim sa 😀 mne by vyhovovalo vyzerat ako ona a budit sa vzdy dokonale upravena 😀

weiya
2. okt 2010

@zuzkat1 no nasa ma rok a par dni a my mame niektore bodicka ,tricka ,dokonca aj rifle jedny co nosila ako trojmesacna , tiez 68 a su jej stale dobre 😀 takze moze byt...

weiya
2. okt 2010

@lussy23 to vazne s tou katkou 😀 to som nepostrehla, tusim to idem skontrolovat 😀

zuzkat1
2. okt 2010

@weiya vidis a sa tu cudujete ze aky je davidko maly🙂 nakoniec je vacsi ako vacsina deti tunak🙂

eeevvvkkkaaa
2. okt 2010

@berika neviem, oni spolu spali z Maslákom? To mi uniklo.

suzik77
2. okt 2010

@eeevvvkkkaaa ja si to nemyslim, ze spolu spali... len sa bozkavali. neviem, ci to povazovat-nepovazovat za neveru... Hmm... 😒

eeevvvkkkaaa
2. okt 2010

@suzik77 podla mna to nie je až taká nevera.

yennn
2. okt 2010

@monline
@mihouk
scenaristi od zaciatku nejak zabudali na malu Terezku. Kym som nemala vlastne dieta, mi to tak nedoslo, ale odkedy mame maleho, tak viem ze je vecer a terezka by mala byt v postielke a mnoho scen je vzhladom na toto dost nerealnych. Radsej by ju mali davat na vikend babke... keby ovsem nejaka bola, ze 😀

heleniatko
2. okt 2010

@monline prefektne si ich poparovala 😀 😀 😀 a moj osobny nazor na Dominiku - preboha, kde vzali tu nezaujimavu a nudnu babu??? vadi mi odkedy sa v panelaku objavila, dufala som, ze tam v dalsej serii uz nebude a lala ho, ona akoze ocarila maslaka? odpadnem................

yennn
2. okt 2010

baby ja pozeram serial len poslednych par serii, ale v piatok som prvykrat pocula, ze povedali na ktorej ulici sa panelak nachadza... to sme vedeli? 🙂

suzik77
2. okt 2010

@yennn ja som nepocula. na ktorej?

yennn
2. okt 2010

@suzik77 no ked Noro nadával, že "to určite! Niekto cudzí si len tak príde na Geologickú 1, nájde na chodbe ruksak a napchá ho drogami?"

suzik77
2. okt 2010

@yennn to som prepocula 🙂 ktovie, ci tam skutocne taka budova stoji, aku ukazuju stale v TV? 😉

yennn
2. okt 2010

@suzik77 zeby som sa zasla kuknut? 😉 Interiery su vymyslene, ale budova snad nie 😀 Inac, ja som fakt furt rozmyslala, ze kde to asi je... teda, niezeby som vedela, kde je Geologicka 😝

mihouk
2. okt 2010

@yennn ja tiez stale rozmyslam kde to je, ale ked davaju vyhlad na mesto, tak vzdy je iny. No pohladam kde je Geologicka a uvidime, skoda ze google este neurobil street maps v BA.

mihouk
2. okt 2010

No koceny, kukla som Google maps a Geologicka 1 je v Podunajskych Byskupiciach a ked si to date zobrazit, tak sa mi mari ze je to nedaleko Pentagonu (fetacky brloh) a to nam odpoveda na otazku odkial je ta mariska z Tibikeho ruksaku 😀 😀 😀 😀

suzik77
2. okt 2010

@mihouk 😉

monline
2. okt 2010

@mihouk na stránke norc.sk je street mapa Bratislavy, ale nie všetky ulice sa dajú pozrieť a zrovna tá Geologická nie je nafotená

zuzul1310
2. okt 2010

@suzik77 áno, bolo tam aj povedané, že spolu nespali Angie s Maslákom, on chcel ale Angie to nechcela kvôli Milanovi.
to s tou Geologickou tam už kedysi spomenuté bolo, viem že to tam vtedy hovoril Milan, ale už neviem v akej súvislosti.

mihouk
2. okt 2010

@monline kukla som, super stranka, nasla som nasich dom 🙂

monline
2. okt 2010

@mihouk ja na tej stránke zvyknem hľadať cestu ak sa nevyznám, predsa je to iné ako klasická mapa, dokonca presne som už našla nejakú firmu čo som hľadala a ich otváracie hodiny na dverách sa dali priblížiť 🙂
a inak- stráááášne sa musíme nudiť, keď hľadáme takú nepodstatnosť, ako je ulica paneláku 😀

zuzul1310
2. okt 2010

@yennn Oni to s tými deťmi majú od začiatku nereálne, ešte predtým, tam mávali zlé mlieko u Švehlovcov na linke, už mala Terezka dobre cez pol roka a oni mali stále od narodenia do 6 mesiacov, postieľka s kolotočom a výška nastavená ako pre novorodenca (to je ešte aj teraz) a baldachýn. Ešte keď bývali Bajzovci v paneláku tak Zuzana chodievala do baru s detskou vysielačkou, robia to aj ostatní, Ivana, Angie, hoci nie až tak často ako to robievala Zuzana. Hlboké kočíky používali oveľa dlhšie ako sa používajú normálne. Keď sa narodila Ivane Terezka tak tam dali aspoň 4 kg dieťa a povedali pôrodnú hmotnosť niečo cez 2 kg. Zarazilo nás to lebo náš syn sa narodil v októbri 2,85kg a Terezka sa narodila v decembri tiež niečo cez dve kilá a náš v decembri ešte nebol taký veľký ako to dieťa čo tam ukázali. U Angie a Milana boli tiež veľa krát situácie, že tam Milan s kamošmi ziapali ako nenormálni a bolo povedané, že ticho lebo Lukáš spí vedľa...Hračky ktoré tie decká majú sú tiež od veci, ešte pred týždňom sa Terezka hrala s plyšovou hrkálkou. Detskú stoličku som nevidela u nikoho. Lukáša išli v jednej časti napratať do auta s kočíkovou vaničkou, ale kočík ktorý majú oni nemal autovaničku, takže tiež nereálne. Som sa vždy čudovala, prečo im skutoční rodičia tých detí nepovedia aby sa spamätali a aspoň trocha to priblížili realite.

mihouk
2. okt 2010

@monline no to je nuda, ved ani panelak nedavaju 😀 , nasa zavislost zacina byt podozriva a zase sme tu zostali len my dve 🙂
Inak ja mam rada tieto mapy, to mam od mojho taitna, dokazem presediet nad mapamy aj hodiny a aspon nemusim chodit na Slovensko, mam ich ako na dlani 🙂

mihouk
2. okt 2010

@zuzul1310 jej aj ty si este tu 🙂 🙂 🙂 🙂 Co sa tyka tych detailov, tak sme hrozne puntickarky, ale vsimli ste si ze kritizujeme hlaven veci okolo deti a tie tam vobec nie su podstatne. No a ked pouzivaju vanickovy kocik, tak tam ani nemusia dat ziadne dieta, tak asi preto ho tak dlho pouzivaju. Mna vcera zarazilo, ako mala Maria zababusenu malu, ved este nemrzne, co chce to dieta uvarit???

vejula
2. okt 2010

Baby viem že z panelaku je vyhlad na hlavnu budovu J&T... Velakrat to tam ukazovali sa na tom mm vzdy pozastavoval ze si robia reklamu

lenocka23
2. okt 2010

@yennn Ten panelak, v ktorom akože vsetci bývajú má reálne adresu Geologicka 1.. takze zas ďalšia vec blízka realite.. 😉 inak niekedy velm vidno že scenáristov je viac.. Akoby sa medzi sebou nebavili.. 😀

zuzul1310
2. okt 2010

Oni tam nesedia aj iné veci. Napríklad nad Blicharovcami býva Ivana, Blicharovci majú inak riešený byt ako Švehlovci a je nereálne že sú nad sebou práve tie dva byty, nad nimi býva Agáta a má tiež inak riešený byt. Jančovci majú trojizbák a mali by bývať nad Milanom, ale Milan má iba dvojizbový byt a tiež úplne iný ako Jančovci a aj byt Karola a Angie je dispozične úplne niekde inde a nemohol by byť nad bytom Milana a Jančovcov....to tiež len taká drobnosť na okraj, čo sa detailov týka

mihouk
2. okt 2010

@vejula no to by musel byt ten nas panelak mrakodrap,aby videli na J&T, to je na Partonke, cize cez celu BA. Ja som najprv tipovala, ze panelak je niekde okolo hradu, Kramare a okolie.

vejula
2. okt 2010

@mihouk neveim občas davaju taky pohlad tak som len chcela trošku pomocť 😅 ja niesom z BA takže vooobec neviem ako to tam vyzera nepoznam to