Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

yennn
5. okt 2010

@tatiana1985 ja som bola pred prazdninami pevne odhodlana sa k nemu v septembri nevratit. A vidis, tu ma mate 😉

tatiana1985
5. okt 2010

@suzik77 @traktor a ako skalne divacky nemate presondovane kolko casti nas este caka??? nikde o tom nepisu? 🙂 aspon CCA 😀

traktor
5. okt 2010

@tatiana1985 ja nie...ani nehladam...ja mam rada to napätie...ze co bude...ja nechcem vediet dopredu..ale podla mna to bude este veeeeeeeeeeeeela casti..kedze je o to taky zaujem aky je..a boli by blbí s tym seknut...

yennn
5. okt 2010

@traktor @suzik77 baby vy nepozerate na internete? Ja sa nestresujem terminom kedy davaju v telke, kuknem si na internete kedy mam ja cas. Cez vikend kludne kuknem aj 2 diely. Nie su tam reklamy, monology pani Janky preskakujem, takze je to rychlejsie 🙂

suzik77
5. okt 2010

@tatiana1985 ja netusim, ale dufam, ze aspon 5280 casti, tolko mam priblizne pracovnych dni do dochodku 😀 😀 😀

suzik77
5. okt 2010

@yennn ked ja som taka navnadena kazdy den, ze do vikendu nevydrzim. pozeram aj za cenu toho, ze niekedy polovicu prepocujem, lebo mala mrnci 😉 ale vela si domyslim a zuzul nam to tu zhrnie kazdy den, tak si podoplnam, co si nedomyslim 🙂

yennn
5. okt 2010

Kocky, dnes som sa zamyslela - nie je cudne, ze majitel sukromnej kliniky, ako aj jej manazerka ziju v nejakej garsonke? Teda, neviem presne co je to za byt - ale chlap furt pride domov a vstupuje rovno do obyvacky, vedla gauca. Z druhej strany vedla gauca je hned kuchynska linka, akoby to bola jedna izba. No a mozno plus spalna. Minimalne predtym, ked zil s tou Ninou, tak byval v rodinnom dome....

tatiana1985
5. okt 2010

@yennn aaaach..ja to aj kvoli "nitke"pozeram ..ona sa mi tam paci najviac...perfeeeektna je 😀 😀 😀 tie jej reci 😀 😀 taku susedu mat 😵 😵 , ,,,sice mam..ale ju nemam rada 🙄 🙄

traktor
5. okt 2010

@suzik77 😀 😀 😀
@yennn u nas o osmej vecer vsetko spi..takze mam pokoj a kludne pozeram..jedine vtedy si pozrem rano, ked sme mimo domu...takze nemusim pozerat na nete..

suzik77
5. okt 2010

@yennn uz sa asi poucil, ze je zbytocne do zenskej vrazat peniaze 😀 😀 alebo to bude nejaky sluzobny byt blizko kliniky, ale o tom tu uz baby vela popisali. kazdemu sa to zda cudne 😉

yennn
5. okt 2010

@tatiana1985 tak to mas dobre, aspon vies, kvoli komu to pozeras, ja vlastne ani neviem 🙂

suzik77
5. okt 2010

@tatiana1985 kvoli nitke? to kto je?

suzik77
5. okt 2010

@tatiana1985 jaaaaaj, uz rozumiem... pani janka

tatiana1985
5. okt 2010

@yennn 😀 noo,,aspon to 😀
@suzik77 ano ano...p. janka... palec hore 😀

vejula
5. okt 2010

čafte kočky tak kukam kukam... čo hovorite na dnešny diel???

No tak ivana kubo .. to myslim už nepotrebuje komentar, jaaaaaj riadne je namotany chlapec
A čo sa tyka soničky a zuzi, no obe su nejake trafene. Zuza samozrejme o otm sa už nevyjdarujem ale sonička ma dnes fakt zarazila. Ako na to že nevie že ju zuza oklamala, tak si neveim predstaviť čo za necitliveho človeka čo by o tyžden na to ako ženska nešťastne potrati zahlasil to čo sonička dnes, prišlo mi to dosti necitlive 😒

heleniatko
5. okt 2010

zase mi bolo zle z Ivany, strasna zenska je to, taka chladna bestia... to mi tak napadlo potom, ked davala Terezke ranajky s tymi svojimi cynickymi komentarmi - to akoze takto citliva detska psychologicka vychovava dceru? 😝

vejula
5. okt 2010

@heleniatko to bolo fakt nechutne 😖

monkula
5. okt 2010

@vejula čo povedala? ja som to nevidela 😀

suzik77
5. okt 2010

@heleniatko preco chladna bestia? preto, ze jedna s jakubom narovinu? 😒 podla mna by bola chladna bestia, keby ho stale tahala za nos.. keby ho volala nazad a to len preto, aby mala spolocnost a peniazky. ale ona mu narovinu uz vecer povedala, ze nech sa oblecie a ide. ved ked sa na seba vrhli, tak mu neslubovala hory-doly a ani kubo sa nevyjadril, takze je to tak 50:50....

suzik77
5. okt 2010

@monkula nic strasne. nieco v tom zmysle, ze tatko prisiel mamku prehovarat, aby zostali spolu a bla bla bla. ziadne nadavky, ziadne sproste slova, len tym "monologom" s terezkou davala kubovi najavo, ze prisiel prosikat zbytocne...

monkula
5. okt 2010

ja som myslela čo povedala Sonička Zuzane

suzik77
5. okt 2010

@monkula jaaaaaaaaaaj aha, no vidis to.... no dala jej jemne najavo, nech vypadne 😀 povedala jej, ze je rada, ze ostala s patrikom, a ze ju ma tiez rada (sona zuzanu), ale kedze teraz uz necaka dieta, tak nevidi zmysel toho, ze u nich byva....
akoze..........pravdu ma, ale fakt - tyzden po "potrate"? fakt necitlive... tak ako baby pisu 😉

vejula
5. okt 2010

@monkula no zuzana chcela ničo uraziť ona jej arogantnym tonom povedala nech sa toho nechyta že si to spravi sama a bola na nu taka nevrla a ked sa zuzana spytala prečo je na nu teraz taka, že ju nema asi rada že bola k nej dobra len preto že čkala jej vnuča tak jej na to povedala, že sa nebude pretvarovať že jednoducho nech odide nehc odprosi rodičov že už nema dôvod byvať u nich, a niečo v tom zmysle nech na nu nerobi oči že ona na tieto sceny nieje zvedava 😒

No a ivana hovorila male terezke že nooo otecko ostal večer doma a robili z mamičkou fuj fuj a take blbosti čo sa podla mna pred dieťaťom nejako nehodia rozoberať 😒

heleniatko
5. okt 2010

@suzik77 no,Ivana nevyzera, ze by mala kvoli comukolvek v zivote vycitky svedomia... ine zeny sa rozvadzaju, lebo ich muz bije, pije a podvadza, jej muz zarabal vela penazi a bol truhlik zalubeny... a ona si povedala, ze nech jej truhlik necha byt a slusnu sumicku a uz hlada chlapa na sex... ziadny problem..... pohodicka, vsak? 😀

monkula
5. okt 2010

no čo už, v Paneláku sa takt nerieši... 😝
Ale ja som Zuzanu nemusela... Taká nevďačná malá, odutá naivná koza...

suzik77
5. okt 2010

@heleniatko hej, pohodicka 😀 a vies co? budes ma asi nenavidiet, ale ja ju chapem 😀 😀 😀

zuzul1310
5. okt 2010

Zhrnutie dnešnej časti, budem sa snažiť byť stručná. 😀
Angie odchádza od Milanka, ten sa tvári urazene, ide za Natáliou dohodnúť si spoločný program, tá sa spýta na byt a keďže odpoveďou je že nie je stále jeho tak mu povie že ide s frajerom na týždeň do Tatier. Milan si zavolá Masláka a vyčíta mu Angien odchod, ten ho ale uzemnil, že keď pretiahol kolegyňu svojej milenky tak nech sa nečuduje že mu milenka zdrhla (inak milé nazývať snúbenicu, takmer manželku milenkou, no ale chlapi)
Malsákovo stretnutie s Milošom dopadlo výborne, Miloš predáva kliniku, zlatý biznis vymení za diamantový a do konca roka potrebuje cash za kliniku, kvôli investícii do toho spomínaného diamantového biznisu, do ktorého už vložil zálohu o ktorú by prišiel ak by hotovosť nemal do konca roka.
Miloš priniesol Betke prsteň.Betkin tajný plán je vydať sa za Miloša , mať s ním dve deti a docieliť aby sedel doma a nelietal hore dole...povedala to Dominike pri rozhovore pri kávičke a povedala jej aj o svojom vzťahu s Maslákom, že jemu ide len o jedno ako každému chlapovi.
Ivana sa vyspala s Kubom pretože chcela sex , dlho ho nemala a zdalo sa jej to jediné rozumné riešenie keďže sú ešte manželia. Kubo teraz dúfa a verí že majú ešte šancu, tú mu ale Ivana dať nechce ani kvôli Terezke.
Soňa dosť netaktne "vyhodila" Zuzu, inak sa jej ani nečudujem. Patrik je samozrejme naštvaný a urazený , ale aspoň Dušan sa správal milo a dal jej pusu.
Janka sa s kolegami opila v karavane a na druhý deň tam karavan nebol. Všetci sú v šoku kto by kradol starý hrdzavý karavan.
Denisa je divná, tvári sa ako keby balila Angie, to mi dosť vadí....nech balí baby ktoré o to stoja...ale mala dobrú prípovedu, že čo bude s bytom a nech v prvom rade dorieši otázku bytu.
Polákovci prišli povedať, že byt na treťom kupujú.
Noro našiel kupca na trávu no Agátka trávu medzitým vyhodila.
Vyzerá že Michal to má na klinike nahnuté aj napriek tomu že už nepije, Betka sa pýtala Dominiky či sa nechce vrátiť, že sa asi uvoľni miesto.
Mária je nešťastná s Filipovej mamy, zasa sa bola sťažovať a je nešťastná aj zo svojej mamy ktorá k nej chodí vyplakávať kvôli Máriinmu otcovi Fábrymu (ten sa rozvádza a chodí vyplakávať k máriinej mame)
Paťov kamoš má novú "buchtu" som zvedavá na ten objav 🙂
@vejula Od zuzi Soňa jediné normálne slovo nepočula ani keď bola tehotná ani potom, nemohli ísť za ňou do nemocnice, čokoľvek povedala tak dostala vynadané že sa stará, chcela jej poradiť tak Zuza odišla odutá, nehovorila o ničom inom len že by chcela ísť na potrat, netešila sa na dieťa, bolo evidentné že ho nechce, takže na Soninom mieste by som ju tiež takto pekne "decentne" vyrazila, že máš čo si chcela máš 18, tak choď k svojim rodičom, v tomto veku nemusíte ešte žiť spolu.

vejula
5. okt 2010

@zuzul1310 no mne zas pride take čudne aka zmena o 180 stupnov. Pred tym kde by si chodila u nas budeš byvať na rodičov kašli.... Vlastne jej dala oporu v tom že bude mať kde byvať že sa postara a tyžden po potrate jej povie aby bežala za oteckom a odprosila ju za niečo čo vlastne ona sama podporovala. No akože neviem, zuzu si nezastavam ale ja by som toto tyžden po potrate určite priatelke mojho syna nepovedala... Ale každeho nazor každeho vec, vravim sama za seba, že sa mi jej jednanie zdalo dosť krute

vejula
5. okt 2010

@heleniatko inač tvoje detičky maju v pase super mena 😀 😀 😀

traktor
5. okt 2010

@vejula mne nie....ved je vecne zduta, ....ja by som na nu tiez nemala nervy..chapem sonu, ze jej to takto povedala...a neviem..aspon hrat to zuza mohla,ze ju ten potrat trapi alebo co...ona to tak normalne berie...takze by som jej asi ani neverila..