Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
17. apr 2009

no ako sa vam pacil Emilko v koseli?fesak co?a Kolegyna Ivankyna co za nou prisla?a Michal zo Zuzanou.ze ci si moze dat do kupelne spet zubnu kefku. 😀 mamicka ani Kubka uz nemusela poznat.aka zalubena.

dadulka19
17. apr 2009

že"plul na tie zvonce" 😀 😀 😀 😀 😀 ..si ma pobavila asitka...,dík.. 😉

Agáta je jak malé decko 😠 s tým.....zavolám otcovi 😀 😀 😀

womenne
18. apr 2009

Prave som dopozerala reprizu hi Karol to riadne poplietol 😀
Sranda je že na začiatku vystupovala mamička ako tažko chora osoba ktora nesmie chodit sama von ani byvat sama myslim že spominali že ma sklerozu??? 😕 už fakt neviem.
A zrazu byva sama je zdrava,chodi sama nakupovat našla si priatela teda to je riadny skok asi na to zabudli.

mikalove
18. apr 2009

hej womenne,na začiatku umierala,som na to aj zabudla...na čo príde sára ku ivane? 😕 fodras s mamičkou sa nehodia,som zvedavá ako budú dalej...zuzana pojde na potrat do rakuska? agate už fakt len chybalo aby dupala nohou ked sa vyhražala,že zavolá otcovi a povedala to tolko krat že už to bolo trapne 😅

llullu
18. apr 2009

Jej, toto je dobra tema. Aj ja som fanusik Panelaku.

Podla mna, Karol to spravil naschval. Neznasa Milana, tak si myslel, ze ked to praskne, Milan ustupi Emilovi. A ta Emilova kockata kosela bola otrasna. A este do toho ten motylik. Hroza.

mikalove
18. apr 2009

mne sa nahodou jeho oblečenie páčilo ,hodí sa to k nemu ved už nemá 25 😀 videla som upútavku,milan bozne karola,že vozí pre fodrasa

hiha
18. apr 2009

Baby,mne sa najviac pacilo,ked Karol zadrel,ci ma natiahnutu I-pote omsu,skoro sme sa doma docikali 😀 😀 😀 😀

hiha
19. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

honey023
19. apr 2009

fúúú koľko príspevkov, idem sa dať do čítania 😉

sjuzocka
20. apr 2009

veru ta mala miska vyzera ako keby jej pred kazdym natacanim dali za hrst sedativ.
To s direktorom je trapne ved to je jasne ze takto v reale byt nemoze, no co uz.
A

sjuzocka
20. apr 2009

a s vierkou sa nieco chysta? akoze chcu svehlovcov dat scenaristi od seba ci co?
a agata - chcu ich dat s milanom zase dokopy?

eva7780
20. apr 2009

Kukáte? 😕

eva7780
20. apr 2009

premeškala som krstiny?kedy boli 😕 akosi som nepostrehla,a už sa lúčia s Martinou 😲

ukmima
20. apr 2009

boli asi tajne, nevideli sme ich....V piatok sa Angi pytala Karola, ze preco sa nebavil s Martinou....takze asi boli....

zuzitka
20. apr 2009

asi boli krstiny v nedelu, nie? 😎

eva7780
20. apr 2009

zuzitka 😀 😀 😀 no je to možné

zuzitka
20. apr 2009

no vacsinou byvaju v nedelu .. teda aspon my sme mali 🙂

a kubo co tak protestuje proti staremu fodraszovi? 🙂

kvietok23
20. apr 2009

caute, akurat pod nasou bytovkou natacali panelak - pod balkonmi mi behal imro s angelikou, tocili nejaku scenu 😀

bubinko83
20. apr 2009

kvietok to važne? 😕

kvietok23
20. apr 2009

anooo , som bola na balkone a kukala, asi za pol hodku mali hotovo 😉

bubinko83
20. apr 2009

no ktovie či je ta Angelika aj v skutočnosti taka pribrzdena? 😉 😀 Ale asi nie.Inak Imra uplne zbožnujem ,tie hlašky ma super niekedy hlavne s Luciou ked debatuje. 😀

kvietok23
20. apr 2009

no, mal uplne taky hlas, ako v seriali 😉 angeliku som videla, ked netocili a tvarila sa v pohode, aj sa na mna pozrela hore na balkon, lebo som stuchla do susiaka na pradlo a zabuchotalo to 😀 😀

dadulka19
20. apr 2009

kvietok,tak si to mala v priamom prenose 😉

bubinko,určite je "v originále" normálna 🙂 ,už tu myslím aj niekto dával link na ňu v civile 😉

bubinko83
20. apr 2009

jeeeeeej,aj ja by som chcela vidiet 😉 ☹

kvietok23
20. apr 2009

budem vam to tocit? 😀 😀 😀 ale nas s drahym napadlo, ze sa nas nikto nepytal, ze ci tu mozu tocit.. ze tiez sila, nie? mohli by nam za to platit 😀 ale zasa mam ten serial strasne rada, tak mozu tocit aj priamo u nas kludne 😉

dadulka19
20. apr 2009

kvietok,veď točili pred domom a to môžu,nemusia mať dovolenie 😉

kvietok23
20. apr 2009

nie pred domom, za plotom, my to mame ohradene, pod bytovkou je restika a ta je tiez za plotom, takze na nasom pozemku to bolo 😉

dadulka19
20. apr 2009

😉

leninka75
21. apr 2009

bubinko, mne sa angelika nezda pribrzdena, ona je potvorka vie čo chce a ma aj v hlave, len sa tvari ako taka tapka..........aspon si myslim 😉