Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

hasleerka
8. apr 2009

no ja len počúvam panelák a píšem na koníku ... aj ja chcem šaty za 1300 €

womenne
8. apr 2009

tak je tehotna?????

egyptanka
8. apr 2009

evka, takze ona je tehotna? ja som nejak zaciatok prepasla.

honey023
8. apr 2009

je tehotná a dostala aj fajn tému na moderovanie v tom Dobrom ráne, to ako zákon schválnosti... a Imro to ako domotal 😀 , Milan normálne nemal slov 😀 . No Emilko to opäť raz s Balážikovcami zabil 😀 .

veronikahel
8. apr 2009

je, povedala to lucii... uz je to v archive na jojke, kukam aj ja, lebo som nieco prepasla 🙂

egyptanka
8. apr 2009

no ty kokos ... tehotna. ja neverim ...

eva7780
8. apr 2009

len som zvedavá či pojde na potrat 😕

egyptanka
8. apr 2009

a nebude vadny test? ...

hasleerka
8. apr 2009

no ja som moc nekukala, sa mi posral počítač, tak som to tu riešila ... ale zbadala som angeliku, jaká je zase hrozná a to bola včera taká kočka

honey023
8. apr 2009

Podľa mňa pôjde, aby tam bolo viac drámy - znie to zle, ale aj to patrí k životu... ☹ aj keď Bajzová sa z toho asi zrúti.

eva7780
8. apr 2009

hasleerka,ale takáato sa viac páči Imrovi 😀aj ked tá snaha sa skrášliť ju stála kopec €

hasleerka
8. apr 2009

eva, áno, však viem, imro ostal prekvapený a vôbec sa mu nepáčila ... on ju chce takú šeredku ... teda ale aj tak, čo tí vizážisti dokážu 🙂

eva7780
8. apr 2009

to áno,včera bola riadna kočka,ešte niečo urobiť s Imrom 😉

mamartinka
8. apr 2009

no tak panelak som prave dopozerala v archive.no mamicka bola zasa dobra.ako sa Ivanky pitala kde bola vcera vecer.Ivana by ju v zuboch vyniesla asi.a Terezku aj na rukach drzala.vzorna to mama.no pan Emil tiez dobry.prosimvas a to Balazikovci maju kolko rokov ked maju este rodicou?ze byvaju u nich a ze oni im navstevy nedovolia.som sa smiala ako soplivy su Balazikovci.a pukajda z Michalom.odkial vysli?asi toho chlapa vysetrovali co za nimi vysiel nie.a aj Miska bola dnes zucastnena.ako nadlho.a ze ani nerozprava.cudne taka velka.Zuza dobry mala rozhovor s tou babou.no a som zvedava ako tehu dopadne a ci sa to Bajza dozvie.

hasleerka
8. apr 2009

no vidím že som asi prišla o veľa, veru musím zajtra kuknúť

mamartinka
8. apr 2009

to sa pozri.dnes bol dobry diel. 😉

mamartinka
8. apr 2009

zajtra posledny krat panelak.dalsi az v utorok.

maruschka
9. apr 2009

ja som zasa mimo obraz...nejako mi ušli diely tento týždeň a zasa neviem, čo sa deje..A nemám čas si to ani pozrieť na panelák.sk...

hasleerka, tá Imrova kočka je v skutočnom živote veľká fešanda..Len v Paneláku z nej urobili takú ťapku. Pozerala som, keď s ňou robili rozhovor niekde v parku a ani som ju nepoznala, také milé, veľmi pekné, upravené žieňa 😉

lasenka
9. apr 2009

mozno nakoniec bude tehotna aj Ivanka po tom, co sa vyspala s Bajzom 😀 to bude vzrusujuce 😅

anaxamon
9. apr 2009

ahojte, ja len k tej angelike, tak ta herecka je v reali ozaj velmi pekna a sympaticka, mrknite sem
http://www.facebook.com/people/Daniela-Mackovic...

a ak sa nemylim dabovala v carodejniciach pheobe 😉

chichotka
9. apr 2009

Panelák je už ako telenovela. každý s každým. Ale pozerám lebo chcem vedieť ako to dalej bude pokračovať

claudinka
9. apr 2009

hej, vcera som ju videla v meste a chodila o rocnik vyssie do skoly, s kamoskou do triedy.. takze vzdialena znama 😀 😀 ale je symposka 😉

uz to ale prehanaju s niektorymi pribehmi.. 😖 😖

zuzitka
9. apr 2009

ja som si sadla dnes k panelaku o 20h a .... nic .... ja dnes zijem v tom, ze je piatok 😅

dadulka19
9. apr 2009

ja som si včera myslela,že je piatok 😀 ...dnes nám to ide veru dosť neskôr,ale vydržíííímeeee 😀 😀 😀

asitka
9. apr 2009

o kolkej je prosím panelák????

lucxy
9. apr 2009

asitka zacina asi 21,40 🙂

asitka
9. apr 2009

to vydržíím 😀 dakujem....

mamartinka
9. apr 2009

no to tiez mohli dat najprv panelak a potom robotov nie?nez to zacne bude aj 22.00

zuzitka
9. apr 2009

čo bolo v tej sms, čo dostal bajza? šak som prdlajs videla....

eva7780
9. apr 2009

Michal má výčitky 😕 alebo si pomýlil adresáta 😀