Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
18. jún 2009

a z čoho je kordiak taký podráždený? z agáty?

zuzitka
18. jún 2009

ale tu si zastanem agáty ... šak si chce dovolenku naplánovať, tak neviem prečo je milan taký podráždený 😠

honey023
18. jún 2009

Inak, keď spomínate Ninu - Michalovú bývalú, hrala ju Elena Podzámska, tak vraj od septembra aj ona dostane nejaký väčší priestor v Paneláku (lebo v Ordinácii sú nejaké čachre-machre) a taktiež prijala aj ponuku do nového seriálu, ktorý JOJka bude pripravovať s novou českou stanicou TV Barrandov - seriál sa bude volať Odsúdené.

andrea.m
19. jún 2009

elena podzámska v ordinácii leží v kome

egyptanka
19. jún 2009

inak skvele, ze v obdobi financnej krizy v Panelaku kazdy riesi zahranicne dovolenky ... ako keby sa ich kriza netykala. Mohli by to scenaristi troska zrealnit do aktualnej doby.
zuzitka, suhlasim ... nie kazdy moze riesit Last minute. Som v tomto smere s Agatou, lebo jej argumenty boli rozumne.

eva7780
19. jún 2009

ten Brano to berie ale hopom,ved stále len sedávajú v bare 🤐 a aby sa n.....l s toho prstena,akosi mi nesedí k Lucii

eva7780
19. jún 2009

jéj Miška vie rozprávať 🙂 Zuzana si vybrala riadne extravgantné šaty 😕

asitka
19. jún 2009

akože mamička zomrela???? nech ma ne...úúú... 😠

mamartinka
19. jún 2009

co hovorite na Zuzanine saty?a preco cierne si vybrala?a mamicke co sa stalo?

honey023
19. jún 2009

Riadne šaty 😀 Čierna je jej obľúbená farba, raz to spomínala 🙂 ...Ivana ako hovorila o Ďurovi 😀

dada1212
19. jún 2009

mamamartinka Tiež sa mi zdali tie šaty zvláštne, čierne sa na svadbu určite nehodia, nemusela mať ani biele, ale mohla si dať šaty nejakej svetlejšej farby.
Mi príde dosť nereálne, že by niekto išiel na svadbu v čiernych šatách....

dada1212
19. jún 2009

Ale toho Mokrého tam pekne vsunuli 😉

honey023
19. jún 2009

Myslím si, že Michal jej šaty aj patrične okomentuje, že či svadbe je pre ňu smútočný deň, niečo v tom zmysle 🙂 ... ale šaty pekné podľa mňa.

mamartinka
19. jún 2009

saty pekne len mohli byt v inej fabe.

majina.b
19. jún 2009

zuza v šatach ako kurtizana

mamička jarmilka dufam že to má z tepla, a že dožije jesene

a prečo vrazil karol strakovi? pomsta?

mixka
19. jún 2009

mozno to zuzana pojala ako pohreb svoj a nie svadbu 😀 😀 😀 som vam sem skocila, sice neprispievam, ale citam vas kazdy den 😀

claudinka
19. jún 2009

vyzerala ako stetka, otraaas 😀

mikalove
19. jún 2009

ja som dne snevidela musím kuk archív len neviem kedy bude čas 😒

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eva7780
20. jún 2009

majina.b kubova mamička mu raz vravel,že straka može za smrť jeho rodičov,tak asi ako pomsta,lebo v ktorejsi časti mal s nim rozhovor a zdal sa mi až príliš kludný,tak som aj rada,že to nakoniec takto vyriešil 🙂 a straka to nezaprel 😠

majina.b
20. jún 2009

ja som to všetko videla, len mi to pripada čudne, ako by karol ma (ma)l dlhe vedenie, veď mu mohol vraziť pri prvom stretnuti, a nie po týždni

andrea.m
20. jún 2009

teda karol ma odjakživa dlhé vedenie

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adoracion
20. jún 2009

preco ivana povedala kubovi nech da veci do ladnicky ? nehovori sa chladnicky? to bolo naschval alebo ich imro uci hovorit 🙂

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicolkarin
20. jún 2009

no zuza vytiahla riadne odvazne saty, dufam, ze obrad bude na urade, a misko sa prebudi zo soku.

weja
20. jún 2009

ale však Zuza hovorila, že vždy bol jej sen vydávať sa v rockerských svadobných šatách a že teraz si to chce splniť... 😉

mne išiel na nervy aj Kubko s tou dovolenkou za 16 tis. eur... 😖 akože v čase finančnej krízy výborný nápad... 😝 hlavne pri jeho kšeftoch, ktoré niekedy skončia zo dňa na deň a zase je na nule... ešteže ho Ivana vie usmerniť... 😅

veronikahel
20. jún 2009

a kedy maju tu svadbu?? akoze dnes? 😅

kajussssska
20. jún 2009

aj ja pozeram a rada,ked mam čas 🙂