Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
23. okt 2009

starý fodráz obieha ženské,hádam kvoli bytu,či čo 😕

ukmima
23. okt 2009

Zlepene kukatko...sikovny Emilko, Nika zas mysli na coro moro

eva7780
23. okt 2009

no teda 😕 zaujímavý záver

majina.b
23. okt 2009

karol dorazil!!!!!!!!!!

ukmima
23. okt 2009

a v eurotelevizii pisu, ze Angie pojde este raz do Spanielska..a ci najde tam Karola???A aha ho, Karol tu, a ja ze bude az o tyzden...klamari jedny..mala by som im poslat mail... 😠

honey023
23. okt 2009

No fasa, zase to skončilo s nedoriešenými vecami... môžme čakať do pondelka 🙂 ... a ten záver, že Karol, to by ma nenapadlo teda 🙂, Angie bude total mimo.

ukmima
23. okt 2009

Maju to nejako popletene...

hasleerka
23. okt 2009

no som dnes nestihla kuknúť ... ktorej sa chce len tak v skratke povedať mi čo sa dialo???

ukmima
23. okt 2009

Barca varovala Angie, pred Zdenkou, Albert navrhol Nike, aby si prenajali chatu, Nanuk pozval Agatu na chatu, k Milnovi dosla Vivien s Danielou, Maslak ma problemy, museli zdrhnut. Najlepsi bol Emil, zalepil Jarmilke kukatko, aby nestirovala po susedoch. Michal skoro dostal preplesk od primara, niekto ich bonzol, ze sa skoro pobozkali s jeho neterou, Nine robili vyplach zaludka, Zuzana prenajala bar od Lucii, Lucia ma doma Lucku...Vierka sa zas ponukla Zuzane ako operka. Stary fodras isiel k jarmilke, oblbol ju kyticou a ta mu dala kopec penazi( len aby neboli Kubkove)hahaha, jaj a Julka, Alica a Ivana sli do baru tm Julka videla byvaleho manzela...
A nakoniec dosiel KAROL....do baru 😀
dufam, ze som na nic nezabudla

hasleerka
23. okt 2009

ukmima super dík ... ked mi to takto každý večer napíšeš ani nemusím kukať

ukmima
23. okt 2009

😀 nejde mi dobre aaaa, tak obcas som s chybami 😀 , velmi rada, idem do rise snov, zajra mi dojde eurotelevizia, tak popisem, co pisu, co bude o 2 tyzdne

hasleerka
23. okt 2009

chyby mi nevadia, v pohode som prečítala .... tak zajtra popíš, dobrú

claudinka
24. okt 2009

tak toho Karola, to si kukneeeem 😀 😀

ukmima
24. okt 2009

2.11.- VYZVA- Ivana varuje Jakuba. Nika je mimoriadne sikovna. Zakaze im spolupracu? 3.11.- CISTY STOL- Julkinho exmanzela spacifikuje sukromne ocko. Angie dostava od otca ultimatum. Odstahuje sa k Milanovi? 4.11.- VELRYBA- Farmaceuticka firma ma problemy. Ako sa s tym vyrovna Ivana? Zuzana je pevne rozhodnuta. Co povie Michalovi? 5.11.- VYHRA- Ivana ma necakanu navstevu. Potrebuje sa stretnut s Michalom. Emil vymysli originalny dovod oslavy. 6.11.- ZACHVAT- Milan pod tlakom zradi blizkeho cloveka. Zuzana navstivi s Alesom bar v panelaku. Lucia je v soku....
toto nas caka...

zuzana355
24. okt 2009

čafte kočky tak včera som nevidela ani ja ta ďakujem aj ja za stručnu rekapituláciu 😀 😉
ale musím sa pochváliť bola som na HAMLETA a hrala tam Partlová a kedže mužík robí zvukára tak ma s nou zoznámil a je to naozaj fajn baba pokecali sme ale o Paneláku nechcela nič prezradiť 😠 😀 a je bez akýchkolvek manierov som s ňou spokojná 😀

labelo
24. okt 2009

moze mi niekto vysvetlit preco `nanuk`ked ma oblecenu bundu,tak ma navlieknuty iba jeden rukav 🙂 to je nejaka nova moda??? 😎

hasleerka
24. okt 2009

labelo tak také čosi som si vôbec nevšimla 😕

claudinka
25. okt 2009

ani ja nie teda 😀 on je podla mna cely domyleny 😀 😀

fiiha citam dalsie casti, Milan zradi blizkeho cloveka? ty kokso koho? ako?
A Ales ktovie, ci nebude Luciin byvaly 😀

majina.b
25. okt 2009

Luciin bývali nebol pôvodom čech?

Nanuk je origo herec??? alebo náhodou pri nakrúcani išiel okolo??,

hasleerka
26. okt 2009

Luciin bývalý bol čech ... ale neviem či Aleš nie je Zuzanin kolega

eva7780
26. okt 2009

emil bol dobrý 😀 😀 😀
daniela mi lezie na nervy 😝 hádam viac ako agáta 😝

majina.b
26. okt 2009

dnes same nove informacie : barča, mária, ivana isto da sledovať julkineho ex

eva7780
26. okt 2009

čo sa stalo kubovi? 😕 som nevidela,len ako ležal na zemi 😕

lucia78lucia
26. okt 2009

Zuzana335, tak si ju mala pozdraviť aj od nás z Koníka 🙂

Tak dnes super časť, samé novinky a zajtra sa máme na čo tešiť posledných 5 minút samé nečakané okamihy 😨 😨 😨

majina.b
26. okt 2009

jakubko bude asi prepracovany

majina.b
26. okt 2009

ešte, Angii, hrôza.

zuzana355
26. okt 2009

veď ešte bude možnosť tak jej poviem že keď neprezradí čo bude ďalej tak ju tu budeme škaredo ohovárať 😀 😀 😀

chudák Kubko ten to nemá vobec lahké a Barča to ako chodí s tým z telky 😕
Imro aký herec je 😵

honey023
26. okt 2009

Kordiak ma dnes dostal... sa nesral, nebolo to veľmi slušné ako ju odfajčieval 😀 , ale chápem ho, že je na ňu právom nasraný a celý čas ho zneužívala, takže má čo si zaslúžila.

Emilko opäť skvelý 😀 , Imro riadna hviezda 😀 no a bude zaujímavé ako to dopadne s Bajzom, Kubkom, Karolom...

Zuzka, jasné pozdrav 😉 a ak sa bude dať aj zisti, ale asi neprezradí nič 😀

zuzitka
27. okt 2009

engie a karol ... to bol teda rozhovor ... 😝 😝 😝