Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

heleniatko
10. mar 2010

aha, a aby to nebolo malo, tak mi uz lezie na nervy aj Andrea karnasova akoze Denisa... je taka neprijemne sarkasticka a celkovo posobi hrozne negativne... tymto si vlastne protirecim, ze mam rada negativne postavy, asi nie je negativna postava ako negativna postava 😀 😀 😀

heleniatko
10. mar 2010

akurat som si pozrela na nete utorkovy panelak a hlaska tejto epizody: Emil sa pyta jarmilky: "Idete sa poprechadzat?" a ona "Ale kdeze, ideme bohapusto utratit moj dohodok na nejake nove handry..." 😀 😀 😀 😀

ukmima
10. mar 2010

Ale nejako dlho kocikoval Karol..od 14 tej...a vracal sa vecerom...Ivanka bola doma..tak bolo kolo 18 hod..ked do 17 robi...nie? a Angie maminka na pohladanie, von dala Lukaska len v natelniku...vrr..

majina.b
10. mar 2010

vonku sa skoro stmieva.... 😀

Nika - ona nie je vyštudovaná herečka, len sa prešla okolo Koliby a je z nej star

a Jarmilke pomohol pobyt v nemocnici, ako poznamenal Jakub aj schudla 😀

agáta v posledných častiach je len do počtu, keby nie Fodrasz, tak pomaly žiadny štek..

mamartinka
10. mar 2010

Dievcata ale oni este tie casti natacali cez zimu.A to sa skoro stmievalo ci nie?...http://www.topky.sk/cl/15/684613/Maurery-provok...

mamartinka
10. mar 2010

A sa mi pacili koceny a sefko z ruzickami.Najlepsia bola Julka.Tak a mam depku.Alica a Ivana.Julia si carovna sala la la,sala la la. 😀

zuziiicek17
10. mar 2010

Ja mam kazdym dnom vacsi pocit,ze ten serial je nenormalne nerealny 😀 ale aj tak ho budem pozerat,ved to je uz ritual.Bola by som najradsej keby aj cez vikend chodil

mamartinka
10. mar 2010

Ivana zasa bude u Michala v byte.Pride tam vsak Maria.

honey023
10. mar 2010

Mne je tej Ivany ľúto, asi mi šibe 😀 ale ona tak dobre hrá zronenú, ustarostenú, sklamanú... 🙂

lila794
10. mar 2010

Ved ja som tiez pisala, ze mi aj slza vyhrkla pri tej Ivane 😀

Heleniatko, ja to iste, Niku ako herecku nemusim, tiez mi je Zdenka sympatickejsia, Denisa 😝 ,Angie to iste, podla mna nevie ktovieako hrat a Angelika ako postava mi prekaza.

To p. Turzonovova a Studenkova to su panie herecky, aspon podla mna. Moj muz zase Studenkovu ani citit nemoze. Aj Moorova, Maurery a Vackova super hraju, nech su akekolvek postavy.

Tesim sa na vecer.

dadulka19
10. mar 2010

Studenkovú tiež nemusím 😀 😀 😀 😀

lussy23
10. mar 2010

nepáči sa mi, že robia z Karola takého truhlíka. Však ho mohlo napadnúť, že Lukáško nenosí ružovú bundičku.
Tibor Fábrydobr eurobil, zachránnil tak vzťah Ivanky a Jakuba. Dúfam, že to už tak ostane, Michal ostane s Máriou,

mamartinka
10. mar 2010

No Ivana opet ma bit u Michala v byte a ma tam prist Maria k nemu.Strasne sa mi teraz mamicka paci a pani Janka z Emilom.

lussy23
10. mar 2010

Kubko a a Karol mali asi rovnaké kočáre.
A ako sa to mohlo natáčeť v zime, keď šéf dával Ivane, Julke Alici ruže k MDŽ?

monkula
10. mar 2010

lussy, nemali rovnaké kočíky....

Prečo dostal Fábry po papuli? 😕

mamartinka
10. mar 2010

monkuly za Ivanu.Ze jej prezradil kde je Michal a s kym jej este chcel povedat.

lucia78lucia
10. mar 2010

Už sa teším, o chvíľu začíname... nejak sme na tejto sérií v rodine závislí 😀

Lussy 😀 , no časti natáčali v zime, oni to predtáčajú o niekoľko týždňov dopredu a majú napr. už v januári MDŽ, s tým, že tá časť bola odvysielaná v pondelok. A ak chcú napr. nejaké aktuálne veci zakomponovať do deja, tak to dotočia narýchlo a rýchlo vsunú do deja, ale tak toto nemuseli narýchlo dotáčať, lebo to sa vie, že 8. marca je MDŽ.

mamartinka
10. mar 2010

No Kubko bol teraz dobry z Ivankou.Len ci nesla Bajzovi zasa volat a nieze sa sprchovat?

vlado.m
10. mar 2010

kde sa da najst ta huslova instrumentalka pred prvou reklamou?

majina.b
10. mar 2010

Bajza ked nie je z nejakou v posteli, tak z poharom v ruke, a ešte na pracovisku... 😝

majina.b
10. mar 2010

ivanka sa tvarila, akoby ju jakub znásilnil....nešťastnica

mamartinka
10. mar 2010

Bajza zasa na pracovisku chlastal ci co zasa dnes spravil?

mamartinka
10. mar 2010

Angelicka v kasine uz sa ukazala.A Imrisko ju prekvapil ked tam prisiel.

emjee
10. mar 2010

jeeej diky za ten podmaz 🙂