Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mirela
6. máj 2010

Miska zrejme nie je vyrecny typ dietata, z jej reakcii mam skôr pocit, ze je hanbliva a preto nerozprava pred kamerou ... a s verbalnymi prejavmi deti je to naozaj rôzne, starsi syn zacal rozpravat v 2. rokoch, ale uz cele vety, dokonca rovno aj cesky - minimax pozeraval, nikto nie je z Ciech , dodnes je tichsi, nejde mu stale "klapacka", 19-mesacny toho povie az az, uz spaja slova, je komunikativnejsi, zacal ovela skôr jednotlive slova ako starsi syn

eva7780
6. máj 2010

Ivanu by som už najradšej prizabila 🤐 dopriala by som Kubovi,nech ju s Michalom pristihne,iné by si ani nezaslúžila
Terezka je šikulka,už chodí do školky 😀 😀 😀

eva7780
6. máj 2010

to akože Alica bola už umelooplodnená????ak áno,zvláštnym sposobom 😕 😕 😕

janette4
6. máj 2010

eva,tak to zarazilo aj mňa,keď Jakub povedal,že Terezka do škôlky.hádam skôr do jaslí,nie? 😕

zuziiiicek17
6. máj 2010

Luna-ludra nadrzana 😀 😀 😀 😀

monkula
6. máj 2010

nejako nechápem, s kým je tá Mária tehotná? 😕

mirkita
6. máj 2010

no, ona povedala par dielov dozadu ze ani nevie kto to je...nejaky nahodny "zurkovy ulet" 😉
ja som tiez panelak - maniacka 😀

mamartinka
6. máj 2010

No a je to tu.Noro sa vratil a Kordiak zmizol.Uz ho viac neuvidime.By ma zaujimalo co maju v tej Australii za ksefty.Jeden pride druhy ide spet.Alica bola dobra na tej koze u Bajzu.A Ivana,Bajza no koment.A ako sa tvarila ked isla domov a Kubo z vysielackou z baru.On sa aj o terezku stara a ovsetko a ona ma kedy este aj na Bajzu a postel 😔 No o Pani Janke koment.Dobra s tou kamerou.Inak som zvedava kto bude v tom Kordiakovom byte byvat ked sa ma vratit do deja az po lete?Angie sama z Lukaskom?Kto bude zasa jej partak.Zeby Maslak,Karol?No som zvedava na to vsetko.

eva7780
7. máj 2010

to Kordiakov otec povedal Angie že Kordiak zmizol? 😕 som telefonovala,tak som nepostrehla 😝

januarova
7. máj 2010

eva7780, este jej nepovedal nic, len sa spytal ci je Milan doma.

maryanna
7. máj 2010

eva, alica nebola oplodnená, ona vravela že ide len na vyšetrenie pred tým ešte takže to bolo len vyšetrenie pred tým oplodnením ktoré bude na inej klinike...

mirka099
7. máj 2010

baby a kam zmizne kordiak??? to som nevedela ze tam nebude hrat, az po lete 😕 😕 😕

honey023
7. máj 2010

mirka099, tu je to fajn vysvetlené: http://panelak.blogspot.com/2010/05/postava-mil... kvôli pracovnej vyťaženosti - divadelnej premiére.

mamartinka
7. máj 2010

mirka099 hodila som linky 2.Kordiak zmizne do Australie. 😉

lussy23
7. máj 2010

Dobrá scéna by bola, keby večer prišli ku Kubovi Julka s Alicou a Ivana by bola u Michala. On by ich pozval dnu, prišla by Ivana a som zvedavá, čo by vymyslela....

A Prečo Už Lucka nechodí na tenis? Kam sa podeli mravce? Veď mali ísť ešte k Agáta a tým trom. 😲

mirka099
7. máj 2010

aha dakujem, mamartinka aj som kuklala tvoje linky len som to prehliadla 😅
inac aj vam sa zda ze Panelák stále graduje a je lepší a lepší?? 🙂

Pani Janka s kamerou, luna, debilko Karol 😀 same perfektne scenky

mamartinka
7. máj 2010

Dobry je panelak len toho Bajzu uz a Ivanu spolu ich nemusim.Vzdy to radsej prepnem.Takeho hlupaka s Kuba robi ze az.By som chcela vidiet taku scenku ze bude Bajza z Ivanou v posteli a pride tam Kubo s Terezkou.To by bola ina kava.Alebo by ich Silvinka mohla Kubkovi prezradit.

mamartinka
7. máj 2010

Blicharovci teraz su dobry.A Imrisko a praca pikolika. 😀 To by bolo prenho.A Angelicka uz do prace nechodi?Akosi ju uz neukazuju ako prisla z prace.Babicka Jarus dnes a Egon.Som zvedava.

perla200
7. máj 2010

baby a svadba nebude?

egyptanka
7. máj 2010

perla vyzera ze asi nie .. 😖 😕

perla200
7. máj 2010

do kelu tak ja sa na to tesím a oni to zrušia....no som zvedavá ako to poriesia

eva7780
7. máj 2010

v dnešnom živote pišu že Kordiak sa stihne ešte oženiť a až tak zmizne,do jesene

mamartinka
7. máj 2010

Ale svadbu aj tak neuvidime.V pondelkovej casti uz predsa Kordiak hrat nebude.Ale Jakub mu kupi svadobny dar a Emil bude mat svoju teoriu ohladom Kordiakovho zmiznutia.

honey023
7. máj 2010

Angie zošalie 😀 no uvidíme, bude to zaujímavé... ale ten nadpis v dnešnom Plus 1 deň bol strašne zavádzajúci, ale tak chápem, chceli predať, čo najviac 🙂 biznis je biznis... ešteže sa vieme dozvedieť info aj z nebulvárnych médií.

mamartinka
7. máj 2010

No dnes nic moc Panelak. 😒