Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzitka
5. okt 2010

@monkula nooo pekne ste odbočili od témy 😀
si si všimla, že karol už nemá tú ošúchanú akoby v prachu vyválanú bundu? už má nejakú sexi béžovú 😵
som si to len včera všimla 😅

zuzitka
5. okt 2010

nejak mi uniklo ... maslak bol ženatý? 😅
dominike niečo splietal...

weiya
5. okt 2010

@zuzitka s karin hajdu, vypadlo mi ako sa v seriali volala 🙂 tusim daniela 😕

monkula
6. okt 2010

@zuzitka všimla, dokonca už ani toľko nežerie...
A Maslák bol ženatý s tou, čo ju Hrala Karin Haydu, Kordiak vychovával jej dcérku Vivien, ako svoju a nakoniec sa zistilo že je Marcelova... 😕

traktor
6. okt 2010

...volala sa daniela...a uz nezerie...telka setri...staci, ze alica z ivanou vecne jedia...teda ked ich ukazuju, vecne alebo piju alebo jedia...ale su dobreee 😀

suzik77
6. okt 2010

zdravim vas dierkovanky! 😉
Juuuj, ja som v noci uz znova skoro vobec nespala. a dovodom nebolo dierkovanie, zial 😒 😎

traktor
6. okt 2010

@suzik77 😀 ..ahoj..a co, mala ti nedopriala spanok?

mihouk
6. okt 2010

@suzik77 @traktor @monkula ako ste to tu vcera rozbehli!!!! Skoda ze maly reval a musela som ist 😝 Idem asi kuknut na strajkovu stranku, mam na to vlastny nazor a urcite sa im pacit nebude 🙂
Pekny den sovicky/sonicky

traktor
6. okt 2010

@mihouk to asik..to asik bolo vcera nieco vo vzduchu ci co.. 😀 😀 😀

monkula
6. okt 2010

@mihouk radšej tam nepíš nič negatívne... 😝

mihouk
6. okt 2010

@monkula neboj idem len pokukat 🙂

traktor
6. okt 2010

@mihouk a ja uz okukujem , ze kde si..co im pises a ty furt tu..tato tema to je droga 😀

mihouk
6. okt 2010

@traktor nemam na to cas sa s nimi hadat a ani ich citat, mozno maju svoju pravdu, ale mne to pravdu povediac vyhovuje, ze to znizia, lebo potom mozem ist kludne na par hodiniek do roboty a nemusiet sa bat, ze mi na to pridu, ale to je len moja situacia, takze ich nebudem provokovat 🙂 Idem robit nieco prospesnejsie, ale teraz neviem co, strihat gatky, ci starat sa o maleho 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
6. okt 2010

@mihouk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..a k tej teme dodam len tolko...kazda mame svoj nazor..a niekedy je lepsie nenapisat ho , aby sa nerozputala hadka...a v konecnom dôsledku..kazdy je presvedceny o svojej pravde..a uvidime ako to cele nakoniec bude... 😉 ...a strihaj presne... 😀 😀 😀

mihouk
6. okt 2010

@traktor sa ti povie, strihne presne a o chvilku mi tu bude behat dalsi certik a to si ten Panelak vazne nevychutnam 🙂 Ved ty vies o com hovorim 😀 😀

traktor
6. okt 2010

@mihouk sak preto pisem strihaj presne...mi sme veeelmi prestrihli..a kukaj ho...4 kusky sa nam zadarili....ja uz nestriham...mam ich v celku 😀 😀 😀

traktor
6. okt 2010

dieta mi sladko spinka..tak idem poupratovat, navarit..zatial papa 😉

jankamamka
6. okt 2010

ahojte prajem vam pekny den.Ale ste sa rozpisali.Ja ani nemusim kukat panelak staci kym vsetko precitam 😀
Som zvedava co bude dnes,lebo vcera som nevidela.Kukala som ordinaciu.Prepinala som len cez reklamy.Ale Ivana bola svina zase na Kubka.Mal by jej kupit vibrator 😉 ten by jej neoponoval 😀 😀 😀

suzik77
6. okt 2010

@traktor 😀 😀 😀 najstopercentnejsia forma antikoncepcie 😀 😀 nestrihane gatky hahahaaaaaaa.
mala sa mi prehadzuje, mrvi, stona uz asi 4.noc. to iste ale robila pred cca 1,5 mesiaca, trvalo to zo 2 tyzdne a potom hop a 2 zuby boli von 😀 cez den mi vtedy velmi zurila a robi to znovu. niekedy sa ani neotocim a uz sa rozculuje 😀 😀 aj teraz tu trepe vecami o zem a pozera na mna, nech vypadnem z PC. pojdeme my vonku, je nadherne.

a pozor koceny na "cudzie" temy! to sa vam nemusi vyplatit tam vyskakovat. ja som uz mala niekolkokrat debatu s adminmi cez IP 😀 😀 😀 😀
tak vam prajem pekny den plny tesenia sa na vecerny panelak! 😉

zuzitka
6. okt 2010

@weiya
@monkula
@traktor

dík. ale to fakt som nevedela, že boli zobratí a že rozvod ... to v niektorom diely aj ukazovali či len vyprávali o rozvode?

Karol - nežere a ani tolko nefuní 😀

eeevvvkkkaaa
6. okt 2010

@vejula no to aj mna prekvapilo, tá Ivana, ako vravela Terezke že robili fuj fuj, krava a že psychologička..

monkula
6. okt 2010

@zuzitka vlastne už je celkom milý, nie? 😀 😀 😀
Ale so mrada ,že vyhodil tú otrasnú bundu, pamätáš, ako nám aj s @vesi vadila? 😀

didiana333
6. okt 2010

Baby,ale ste to ho popísali..... 😅
@traktor tie nohavičky si daj patentovať...dobrý nápad 😀 som sa tu nasmiala pri vás..... 😀 😀 😀
Ja si urobím tie bez dierky,detí už máme dosť..... 😉

didiana333
6. okt 2010

Ked spomínate Karola (Robert Jakab) ja ked som ho videla naživo,tak som bola velmi sklamaná.... 😒 krpatý je...a taký že o ničom....ani by som si ho nevšimla,keby som ho nemusela zaregistrovať( v Metre si kartu bol urobiť 😉 ) uplne nevyrazný je.....

iinuska
6. okt 2010

mne strasne vadi, ako piju sestricky kavu z tych plastovych poharikov.. Toto bezne v praxi neexistuje

eeevvvkkkaaa
6. okt 2010

@weiya z karin hajdu má dcérku Kordiak nie maslák. či sa mýlim?

suzik77
6. okt 2010

@iinuska aaaaaaaale existuje! a kolko toho je! hlavne v instituciach, kde nema kazdy vlastnu kancelariu, ale maju len napr. spolocnu satnu a pracovisko, nic viac. je mnoho takych institucii ci firiem, kde je kavomat a tam si zamestnanci kupia kavu, lebo z hrnceka ju ani nemaju kde v klude vypit 😉

zuzitka
6. okt 2010

@eeevvvkkkaaa to dieťa je maslakovo. kordiak ju len vychovával, ale nevedel o tom, že neni jeho

weiya
6. okt 2010

@eeevvvkkkaaa kordiak si myslel ze mala je jeho, no ona bola maslakova, klamali mu a az potom to prezradili 🙂

eeevvvkkkaaa
6. okt 2010

aha 🙂