Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

honey023
22. sep 2009

Chudák Jakub, ale opäť raz Ivana vyhrala... a tá Zdenka je tiež pekná mrcha, druhá Ivana 🙂 starý Fordrász zahral opitého dosť vieryhodne 😀

hasleerka
22. sep 2009

no ja už nie som taký sledovateľ, mám občas medzery ... sestry fodrászové začínajú byť na nože, tá evička pekne podkopáva agátu, či sa mi to len zdá ... a prečo robí z otca alkoholika, už sa tam viac krát opi????

a spomínate niaku novú kolegynu, to nie je tá čo im kradla???

duska1122
23. sep 2009

teda ja vas nechapem co toho jakuba lutujete. ani jeho mamicka ho nelutuje a povedala ze zlyhal.

majina.b
23. sep 2009

čitala som obsah dopredu a Ivana poda žiadosť o rozvod

eva7780
23. sep 2009

hasleerka v tom podkopávaní máš pravdu,Eva sa správa akoby mala 16 😝 pomaly sa pobijú o jedného chlapa,ktorý aj tak stále rozpráva len o Agáte

asitka
23. sep 2009

ináč ja akosi nechápem....ako je možné...že všetky byty sú nejak dispozične členené na chodu, kuchynu, izby...iba byt na treťom je úplne odveci....akoby tam ani nepatril...a to ešte, že agáta má oproti 3izbák...takže ten kde teraz bývajú tie šťandy by mal byť 2izbák...a napodiv, je tiež 3oj...hm...mrkva v zime...už som to raz písala...ale poriadne dohovadili ten seriál....jak som ho rada sledovala....tak ma prestáva baviť.... 😝 z mamičky, čo bola 10 rokov na md, je zrazu manažérka jak hrom...ivana s jakubom a mamičkou...ani nekomentujem...fodrásové....to je des...a hlavne škrabáková....nechápem, načo ju tam montovali...ked vidím scénu s ňou..tak musím prepnúť...tie 3 študentky...tak tiež nechápem...no začínam rozmýšlať, či ešte chcem chápať tento seriál...lebo ak sa chceli priblížiť realite...tak sú od nej na hony vzdialení... 😝

claudinka
23. sep 2009

no asi tak, predtym aspon bol o niecom, teraz tie nutene dialogy o nanukovi a podobne, vazne nemusim..
a tiez nechapem tu Ivanu, tak ona co stvara a nakoniec to vsetko da na chudaka Jakuba, ina mrcha..

lussy23
23. sep 2009

Mňa zase nebavili predošlé série. Ten Fodrás to dobre zahral.

zuzitka
23. sep 2009

hasleerka ... ano, tá nová kolegyňa je tá, čo akože kradla ..... vlastne ako sa to vyriešilo s tým kradnutím? kto to bol? 😕

ivana chodí za michalom, v brne sa s ním vychrápala .... a teraz, ked načapala kuba u zdeny, tak sa chce rozvádzať? blbka

presne, eva kydá na agátu, vymýšla si o nej veci .... ale nanuk ajtak len o agáte hovorí 😝

honey023
23. sep 2009

Kde je Patrik? Jáj, tá Zdena to je trúba 😀

hasleerka
23. sep 2009

agáta má iba 2-izbák ved býva nad švehlovou ... a tú rozlohu som si aj ja všimla že je dáka blbá ... ved blichárovci majú vchod do spálne z obývačky a švehlovci ho majú z chodby a agátin byt je úplne iný

veru tá zdena je riadna trúba a barča ešte väčšia ako sa s ňou môže kamarátiť 😒

honey023
23. sep 2009

Dnes opäť nemali chybu Imro a Angelika, Blichárovci, Bajzovci a aj psychologičky boli fajné 😀 ...inak Lucia s tou malou je veľmi zlatá a zrejme scenáristi chcú rozdeliť Agátu a Evu, zatiaľ to tak vyzerá. A tiež to vyzerá tak, že Angin otec má teda milenku aj keď niektoré písali, že to milenka nebude 🙂. Inak Ivana sa vrátila do starých koľají z prvej série, zajtra totálne zdrbe Kordiaka 😀

asitka
24. sep 2009

hasleerka...agáta by mala mať 3 izbák...prečo inak by v prvej sééérii švehlová penila...že chcela ten väčší byt...a bola zo začiatku proti agáte...alebo už scenáristi pozabúdali...čo popísali...a herci pohrali....a že my sme komplet mimo...a sme radi, že sme radi 😀 že vôbec nám čosi púšťajú 😀

inkinka
24. sep 2009

aj mne sa páči Lucia, aj ako postava, aj herečka, možno ma trochu ovplyvňuje jej úloha v Profesionáloch

lussy23
24. sep 2009

Nechápem tie byty, čo ste písali. ja som dosť všímavá, ale toto som vážne nepostrehla. 😔 😵

honey023
24. sep 2009

Nie Agáta ma dvojizbák, však jej byt ukazovali... len Ivana chcela ísť do Agátinho bytu preto, lebo nechcela bývať už s mamičkou (ako nechce bývať ani teraz 😀 ), takže preto vtedy nervačila na Agátu, že jej vyfúkla byt.

asitka
24. sep 2009

tak ja si pamatám to, že tam chceli ísť preto, lebo bol väčší a aby mala aj mamička vlastnú izbu...a v podstate aj kordiak by mal mať 3oj...a nejak som nikde tú tretiu nepostrehla....no to je fuk...vlastne...
a ináč...ked jakub na michala vyšiel s tým, že ivana sa už priznala...tak michal sa k čomusi priznal??? lebo to pozerávam už sporadicky...poväčšine tu prečítam, čo sa udialo... 🙂

hasleerka
24. sep 2009

to je hrozné, zase tú Mišku krmia 😒

hasleerka
24. sep 2009

asitka ona ten byt chcela nie preto že je väčší ale chcela ho na to podnikanie nie???

egyptanka
24. sep 2009

hasleerka, vrrrr ... presne tak. ved moze jest aj sama.
Inac Ivana mi lezie na nervy ...

hasleerka
24. sep 2009

aha tak čítam, čo honey napísala ... kordiak má veľký otvorený priestor, ved má kuchynu, obyvku a samotnú spálnu

egyptanka
24. sep 2009

kordiak ma trojizbak ... ved ked bola u neho jeho byvalka s malou (Karin Haydu s dcerou) tak byvali v samostatnej izbe.

zuzana355
24. sep 2009

no ten Imriško je najlepší že piesok v zadku 😀 😀 😀

hasleerka
24. sep 2009

ale im prešla imriškova žienka cez rozpočet, ked chce ísť na dovolenku 😀

zuzana355
24. sep 2009

no tak to teda bolo ako sa Lucia tvarila 😀 inak takú šéfku by som chcela čo by mi aj podnájom platila 😵

honey023
24. sep 2009

No Kordiak má tiež podľa mňa dvojizbák - veľkú obývačku s kuchyňou + spálňa. Nepamätám si, že by mu ukazovali ďalšiu izbu.

No Imro dnes riadny drink našejkoval 😀 a Bertík je nejaký iný, ale s Jankou sú dobrí... a Jakub to Ivane povedal pekne, Ivana mu snáď odpovie niečo normálne 🙂 či?

hasleerka
24. sep 2009

no pekne to Jakubko povedal, ale nechápem ho ako môže žiť s ňou, ona je horšia ako xantipa

lussy23
25. sep 2009

Akože enchápem, prečo Jana stále rieši ako sa volá tá Nika. Však Nikola, nie?
Myslím si, že Dominika a Veronika sú príliš pekné na to, aby sa ešte skracovali 😖 😉
Ale bolo milé ako ten Imro robil ten drink. 😉

asitka
25. sep 2009

teda tá Martinka dnes...noo...téééda....vyzerala jak samá cnosť...a jaká potvora....a blichárovci sú najlepší...tí ma celkom bavia...a ináč...tak som dúfala, že tá eva už zmizne z obrazu...a ona sa zas vrátila...a neviem, či sa to len mne zdá...ale ten torta nanuková...tuším aj napriek všetkým intrigám agátinej sestry by ju chcel zbaliť... 😅

hasleerka
25. sep 2009

som prepásla kto je dominika a veronika??? teda martinka ma veru zaskočila ... a zuzana asi urobila veľkú chybu ked išla na chalupu, dáko nestíhajú