Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

jerryjanka
9. máj 2008

baby môžte si to kuknuť aj na nete na joj.sk archiv len si musite stiahnut ten ich player a kuknuť ked mate čas 😉

viete že planuju 193 častí? 😲

otrivinkajanka
9. máj 2008

no keby ich aj bolo 300 bolo by to super ved ten serial je svetovy

liliandax
9. máj 2008

a je to pravda, ze Agata by mala koncit?? 😕

leva
9. máj 2008

ano,uz to tu niekto hore spomenul,tiez som to nevedela.

jerryjanka
9. máj 2008

no uvidime... len ona je tam brana ako ustredna postava tak neviem asi maju to podchytene nejakou zmluvou
možno dotočia tych 193 a potom pojde do dalšieho serialu

vesi
9. máj 2008

a možno ju pustia preč, ked sa ľudom nepáči...ale som zvedavá ako to dajú do deja...

otrivinkajanka
9. máj 2008

to fakt maju dat agatu prec?a z akeho dovodu neviete?sice mi moc nesedi do tohto serialu ale bude tam urcite chybat,ze vraj zacne s krausom natacat serial kutyl s.r.o tak mozno koli tomu

minkak
9. máj 2008

ahojte kocky ,pozerate?vyzera to napinavo......

zuzkaprofant
9. máj 2008

ta sadla co poviete( myslim ta facka 😀 )

minkak
9. máj 2008

no to ano,uvidime dosledky po reklame... 🙂

zuzkaprofant
9. máj 2008

No to uvidime az nabuduce takze v pondelok ☹

minkak
9. máj 2008

ach jaaaj no pekne....

nellie_
9. máj 2008

No dobre to zamotali....este chudak Imriško pojde kôli čapatému do basy.... 😠

minkak
9. máj 2008

otrivikajanka,ano kvoli tomu,agata by tam mala byt uz coraz menej a potom uz uplne,mozno aj teraz ked uz odisla domov tak tam moc nebude,ved uvidime.... 🙂

nellie_
9. máj 2008

No mne by tam veru vobec nechybala keby ju odlifruju niekam... 😉 🙂
A už by sa mohli vrátiť aj Michal aj Rišo...

otrivinkajanka
9. máj 2008

no baby pekny bordel narobili agate v salone a hned zutekala k rodicom ako som videla v uputavkach ved je ako male decko mali si to s milanom vysvetlit a co poviete na toho americana to som nepochopila s tou sestrickou

minkak
9. máj 2008

ani ja tomu nerozumiem....
a agata isla asi preto to tak vymysleli ,aby tam uz bola co najmenej

otrivinkajanka
9. máj 2008

no agata ma nezaujima je tam herecky najslabsia jedna dlhsia veta jej robi problemy ale ako to myslel ten american s tou setrickou nech uz je pondelok chcem vediet co bude dalej

vilki
9. máj 2008

ja teda panelak nemusim, ale ordinaciu v ruzovej zahrade si nenecham nikdy ujst... 🙂

otrivinkajanka
9. máj 2008

sto ludi sto chuti ale ordinacia je podla mna brak oproti panelaku je to len moj nazor

minkak
9. máj 2008

vilki a ja pozeram ordinaciu-tu nasu,tieto 2 serialy ja mozem..... 🙂

vilki
9. máj 2008

je to pravda, kazdemu sa paci ine, zato je tolko serialov, teraz tu vidim kolko ludi pozerava panelak, no a ja som si myslela ze to je taka blbost ze to nemoze pozerat nikto... 😀

otrivinkajanka
9. máj 2008

vilky ved chod na panelak .sk tam im pise plno ludi minule som niekde citala,ze panelak ma najvacsiu sledovanost

vilki
9. máj 2008

moze byt....ale ja by som to nepozerala ani za nic...to si radsej pustim nejake dvd, no ale nic proti tym co to pozeraju, ale ja mam radsej tu ordinaciu, na tu nedam dopustit

otrivinkajanka
9. máj 2008

no ved som ti pisala kazdemu sa paci nieco ine ja zasa neznasam ordinaciu

irenkat
9. máj 2008

ja som tiez zavislacka na panelaku aj na ordinacii. nehrozi ze by mi usla co i len jedina cast 😀

otrivinkajanka
9. máj 2008

irenka takych zavislaciek je tu dost

janka1874
9. máj 2008

ahojte panelacky tak ako po dnesnej casti zaciatok mi usiel neviete preco Agata opustila Milana? neviem ci si myslim spravne koli tomu rozbytemu salonu?

otrivinkajanka
9. máj 2008

janka spravne koli salonu lebo ho nasla rozbity

janka1874
9. máj 2008

aha uz chapem aj ked neviem preco ale nevadi mala sa skor s nim porozpravat