Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
1. apr 2010

🙂 🙂 Mychaela - aha. A to aj vysvetľuje, prečo ich tak často neukazujú.

Huráááááááá konečne sme videli Dávidka 😀 😀 😀 Zlatý bol.
Čo sa vlastne včera udialo? Videla som len koniec, lebo som musela zastaviť natáčanie.... V archíve mi to toži seká.

lussy23
1. apr 2010

Inak súhlasi, je tam dosť chýb a nedostatkov. V piatokovej časti napríklad Emil telefonoval s tým Kočandrlôém a hneď mal na linke Mikloška 🙂 A Terezka musí mať niekedy veľmi krásne sny, keď ju nezobudil ani ohňostroj ani alicin smiech.....
To s tými zažnutými lampam je myslím normálne. Môj braček má rok a pokojne spí, aj keď majú rodičia zasvietené lampičky.

egyptanka
1. apr 2010

Inac akosi som sa zamyslela, tak vlastne oni nepriamo ukazuju a podporuju ciernu pracu ... mi povedzte ci taka Martina alebo Deniasa na tych par dni ma uzvaretu pracovnu zmluvu ... asi nie.
A keby Janca nacapala SOIjka, ze je za barom tak zbohom rodina ... 😉

mamartinka
1. apr 2010

Inak vcera bol Janco dobry ked sa z Alicou bavili.Ako jej povedal ze by si vedel sex predstavit s takou Morovou alebo Svarinskou. 😅 To je Svehlova a Nika nie?Inak baby v panelaku sa chysta pohreb.Bude to tento diel 14.4. Streda(Pohreb)U Barci,Zdeni a Niky doslo k nestastiu.Angie z Milanom rozmyslaju,koho pozvu na svadbu.Ich nazory sa lisia. Mam taky dojem ci tam tie tri niekoho nezrazia,ked u nich pride k nejakemu nestastiu.Inak neviem o koho by mohlo ist pohreb. 😕

mamartinka
1. apr 2010

No dalsi sok.Kordiak sa ma ozenit s Martinkou?A kam este Mojsejovu nepichnu.Citajte http://panelak.blogspot.com/2010/04/necakane-mo...

mamartinka
1. apr 2010

Tak a mame to.Mamicka bude tehotna.A Mojsejka v Panelaku.Babyyyyy este nas caka prijemne.A Angie bude chciet spachat samovrazdu.No sa uz na vsetko tesim teraz.

egyptanka
1. apr 2010

martinka, hehehe ... Prvy april 🙂

egyptanka
1. apr 2010

dobre som sa pobavila 😀 😀

mgandrea
1. apr 2010

Mamartinka, ale tam aj napísali, že je to žart na 1.apríla.

mamartinka
1. apr 2010

egyptanka myslis?Mne sa to akosi nezda.No nechame sa prekvapit.

maryah
1. apr 2010

baby, to čo je??? to je snáď 1. aprílový žart 😀 😀 😀 ... jaj, ale som sa pobavila alebo sa to vážne stane??? 🤐 🤐 🤐

egyptanka
1. apr 2010

martinka, nemyslim ... viem. Tehotna Jarmilka ... to uz by bolo sci fi ... a nie rodinny serial. 😉

maryah
1. apr 2010

to nie je možné... Fodrás povedal, že ohladne tej svadby, že načo... že ženích má 50 rokov a nevesta ešte viac... tak pochybujem, že by boli scenáristi takí blbí a dali by ako tehotnú Jarmilku... 😀

janette4
1. apr 2010

ahojte.baby aj podľa ma je to len 1.aprílový žartík,veď tam je aj na konci napísané......nezabudnite,aký je dnes deň.... 😀 😀 😀 😀

ja som zo začiatku pozerávala pravidelne každú časť,ale v poslednej dobe ma to nebaví,stále o tom istom,keď 3dni nevidím,o nič neprichádzam. 😒

mirela
1. apr 2010

jasne ze to je len zart, neni o com diskutovat 😝

maryah
1. apr 2010

jaaaj, tú poznámku o tom dni som prehliadla 😀 😀 😀 no jasné, že ide o žart a dostali nás 😀 😀 😀

mamartinka
1. apr 2010

Je to blud.Nachytali nas.

lenka3007
1. apr 2010

no ale baby ja by som do toho bytu ozaj nastahovala tu mojsejovu nech si to skusi, ako jej bude v krypte... heeh

jazminn
1. apr 2010

Ahojte, môžem sa pridať, ja som čítala, že tehotná bude Mária, pretože tá herečka je v skutočnosti tehotná a to bude prekvapenie, pretože ona povedala, že je panna a zrazu tehotná.

maryah
1. apr 2010

áno, písalo sa, že tehotná bude Mária a ako to tak vyzerá tak otec bude asi doktor Malý... aký bol romantický včera 🙂

mamartinka
1. apr 2010

Sa mi vcera pacil Boris z Luciou.A mala Lucka ako ich sledovala ako sa bozkavali.Pekny boli.Lucia aka hotova s toho ostala. 🙂

maryah
1. apr 2010

mamartinka, aj mne sa páčili a malá Lucka sa mi páčila ako sa začala smiať ked Boris odišiel a Lucia sa zvalila na gauč 😀 😀 😀 . dúfam, že sa dajú do kopy a ostanú spolu, veľmi im to pristane 😵

dadulka19
1. apr 2010

jazminn,veď to neva,že je panna 😉 ..stačí jedna noc s Malým a je v tom 😀 😀 😀

lucia78lucia
1. apr 2010

Tak ten článok, čo ste sem pridali, tak to nemá chybu 😀 a tá fotka s Mojsejovou to zaklincovala 😀

mamartinka
1. apr 2010

Mozete mi niektora napisat co bolo dnes v panelaku?Dakujem.Kde bola ta mamicka s Terezkou.Alicka bola zasa u Duska?

eva7780
1. apr 2010

Alica aký bordel v byte 😀 😀 Jančo by už aj policajtov volal 😝
Fodraz mi straaaaaašne lezie na nervy,ja by som ho už dávno vyhodila 😠

maryah
1. apr 2010

😀 😀 😀 aj mne sa to páčilo keď povedal Jančo, že vykradli ťa.... 😀 😀 😀
mamartinka, videla som len koniec a tak teraz pozerám archív 🙂

maryah
1. apr 2010

čoooo??? Miezga bol spevákom skupiny Para??? Fúha, tak to som nevedala 😲