Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
18. máj 2010

večer???

janette4
18. máj 2010

kurnik,škoda že som to priznanie nevidela,muž kuká hokej 😝 aj som si myslela,že mu to asi povie,keĎ ho včera stretol pri tých Fabryho dverách a povedal mu:"ser na to,bude lepšie,keď ti to poviem ja".

janette4
18. máj 2010

ako sa mu priznal?

majina.b
18. máj 2010

rano je repríza

ba80
18. máj 2010

majina.b... terezka ma predsa ukazkovy spanok, tak ju asi nechavaju samu... 😉 😅

majina.b
18. máj 2010

ba80 😀 😀 samostatné dieťa od narodenia 😀 😀

ivka144
18. máj 2010

Nechapem, preco by "ci?" malo byt modou na soc.sietach, mozno ano, ale myslim, ze ako niektora pisala, je to pomerne bezne na strednom slovensku, napr. moja svagryna to pouziva od nepamati a myslim, ze "zamladi" byvala v Ruzomberku a Kubine. Tak neviem.
Inak konecne trosku "dramy", s tym priznanim, uz ma to aj nebavilo, ake "eazy" vsetko bolo, podvadzacka vpohode, okradacka vpohode, a kazda pozdvizeni take nerealne a kratkodobe alebo supernezmyslene ako to vie napr. Agata...

Inak viete co? Uslo mi daco, alebo to zas dajaky scenaristicky chaos, ved Ivana presla k Fabrymu aj s kartou, ked sa ju zrusil Michal a ked sa predsalen dali milenecky opat dokopy, uz sa to neriesilo, ale terajsi stav je, ze je Michalova pacientka stale, nie? Ale no tak ozaj mnoho veci takych chaotickych, akokeby pozliepali dve cesty dvoch scenarov..., no nic...

siouxsie
19. máj 2010

majina.b - dobre sukromne jasle maju prevadzku aj vecer a aj v noci - v pripade, ze rodic o to ma zaujem a tuto sluzbu si zaplati.

lenka3007
19. máj 2010

Ale ved Ivanka prišla k michalovi ráno, veď hovoril, že sa práve zobudil, tak terezka bola v jasliach...

dadka212
19. máj 2010

Tiež sa mi zdá že bolo ráno veď Ivana išla potomdo prace...

jazminn
19. máj 2010

Bolo ráno, 🙂 veď aj Jakub povedal Michalovi, že celú noc nad tým premyšľal ☹ keď ho ukázali na tej hojdačke...

murinka
19. máj 2010

tak pani janka s tym vazenim cukru bola super 😀 a konecne svehlova dostala to co si zasluzila 😠 😠 😠 😠

lenka3007
19. máj 2010

No podla všetkého, jak je písane v novinách, že sa budu Švehlovci pokúšať o druhe bábo, si myslim že Ivanke to zas prejde jak horúci nôž maslom... Je to trápne, lebo ja fakt nepoznam chlapa, ktorý by si už tolko nechal skákať po hlave...A tá Angie e už akosi veľmi namyslená, jaké chúďatko sa robila a teraz s môže dovoliť platiť dva byty?

dadka212
19. máj 2010

Lenka ja takého chlapa poznám a je ešte horší ťulpas ako Jakub

maryah
19. máj 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, som sa zasmiala ked Janka pytala od Emilka cislo na doktora Bajzu, ze potrebuje ist na kontrolu a Emilko zhrozene povie, ze preboha Janka, my sme si nadali pozor??? 😀 😀 😀

mamartinka
19. máj 2010

maryah to bolo dobre.Tiez som sa smiala na tom.Inak ma stve teraz Imro.Preco kazdemu hovori inak a Fodrasz povedal ze to ma ten prst len zosity.Inak bol dobry Fodrasz ako to Agate rozpraval o tom Imrovi. 😀 A aky je on sikovny.Tak a Kubka uz si mamicka aj opierkovala.Uz je po prude Mizo do Prudu.Inak Bajza ma akesi strasne vlasy.By sa mohol ostrihat.A ten Polak co prisiel za Sonickou aky nechutny. 😝 Sa mi pozdava ze Maslak sa chce dat tusim zasa z Angie dokopy.

lussy23
19. máj 2010

Tak mne bolo Kubka ľúto. Ale aj tak je na Ivanu príliš mäkký. Aj mu to bude vytýkať.
Ivana šla k Michalovi ráno, takže Terezka bola v jasliach. Ja ale nechápem iné veci. Ako sa dostala mamička do bytu? A bola tak zaujatá tou svadbou , že si nevšimla, že je jej synček smutný? ☹
A Alica a Julka na druhý deň už o tom vedeli.

perla200
19. máj 2010

no ja si myslím že to priznanie urobili scenáristi preto aby sme zabudli na kordiaka....proste aby sa o tom už nehovorilo a aby bola ivana zase number one....ale dobre to urobili...hoci nič sa nezmení, jakub odpustí a po čase začnú s michalom zase.....

mamartinka
19. máj 2010

V pondelkovej casti 24.05 to bude Ivana vycitat Jakubovi ze je na nu prilis makky.

zuzitka
19. máj 2010

chudák jakub ...

a kordiak sa vráti do deja, či nie?

salma22
19. máj 2010

normalne mi zvieralo zaludok ☹ ked som pozerala cast kde sa Jakub dozvedel pravdu(konecne) 😀 ten Emil je pasak 😀 (mi sme si nedali pozor) xi xi xia a co sa stalo s Imrom nechapem preco si vymisla pribehy 🙄 ani nevie ktora je pravdiva a som si myslela ze Noro je rozvedeny 😒 hm

monkula
19. máj 2010

čo stresujete... Ona povie, teda bývalá.. hihihi 😀

mamartinka
19. máj 2010

zuzitka Kordiak sa vrati do deja az po lete.Do 6 serie 😉 Ale dnes bude volat Angie.

zuzitka
19. máj 2010

prečo až v 6.sérii?
medzitým čo bude angie robiť? bude s maslakom ... či? 😀

mamartinka
19. máj 2010

Tak to neviem.Dozvieme sa snad.Skratka az po prazdninach ma v panelaku Kordiak hrat.Od septembra nakolko cez prazdniny panelak nechodi 😉

dadka212
19. máj 2010

Vraj nebude hrať lebo poprosil scenáristov nech ho odpracú lebo má nejaké úlohy v divadle...

babonr
19. máj 2010

Nacvicuje Fausta v divadle a nestiha 🙂

iwa1
19. máj 2010

zuzit je tehu, lebo predala panenstvo a ked otehotnela, tak jej vybavil ten manik , ze jej spravili v Rakusku panensku blanu, lebo na potrat nechce ist 😀 😀 😀

inak ahojte babule 😉