Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

anelehka
4. nov 2010

ahojky,ludia ta Nika je ale spina,ten blby Kubo jej furt veri,je to pako,keby mu chcela ukradnut celu tu jeho firmu a divim sa,ze Egon ju neprekukol,on je taky mazany obchodnik... 😀 a Lucii ; ten bar musi dobre vynasat,ked si moze dovolit tolko casnikov a barmanov 😉

zuzkat1
4. nov 2010

no baby ja mam ivanu od zaciatku rada ale vcera to prehnala s tym mariom a reedukackou... chudak chalan
a lucia? no nadej ze pojde pred ta chuderka angie je definitivne prec☹

majina.b
4. nov 2010

dnes je karola a zajtra Imra
Ivana a Mário - len povedala pravdu
Zajtra vraj ukončia postavu Kordiaka, pomaly ale isto....mne bude chýbať
Oxana včera zabodovala o Agáte a jej 150 cm 😀

ešte, mi ušlo mi čo urobila Angie s € za predaj bytu, neostalo jej ani na garzonku 😒, i keď 50% sumy??

danka275
4. nov 2010

aj mne to uslo naco angie minula tie prachy? A niku kedy vyplatila svehlova, vsak jej povedala ze jej to zaplati az ked bude ukonceny audit nie?

atinka22
4. nov 2010

Scénaristi sa sekli, kto pozná Ivanu, vie, že by Nike nikdy nezaplatila také prachy - že na dva týždne nejaká pekná dovolenôčka v teplých krajoch. Veď ako odbila Horského, keď vyliečil mamičku, tuším mu dala len nejaké drobné. Pochybujem, že by si Niku cenila na viac. Včera sa mi páčilo akí boli Egon a Kubo "prikakaní" z tej auditorky. Ako tam stáli v pozore. 😀

zuzkat1
4. nov 2010

@atinka22 sice mi uslo ze jej nieco vyplatila,ale ked porovnam vyliecenie svokry a cenne info o firme...tak asi by som si aj ja viac cenila to druhe🙂 a ako pozname ivanu viac osohu ma z info o firme ako z toho ze svokra ju bude este par rokov otravovat.....

@danka275 mam pocit ze nie potom ako skonci audit ale potom ako si pozrie info co jej doniesla

@majina.b no nemyslim si ze urobila dobre, ten chalan nevyzera na to ze by jej chcel byt vykradnut... a ked si ho chce udrzat (ale asi nechce) tak mohla iny dovod povedat... na jeho mieste by som ju uz fakt nechcela vidiet
a angie podla mna skreckuje tie prachy na nic to neminula, len to by uz nemohla hrat chuderku ktoru musi kazdy lutovat keby si kupila byt

monaart
4. nov 2010

Ivana a Mario..nechutnééé.
este aby sa nesekla sekera Švehlová....
a kde je to zazracne dieta menom Terezka 🙂
ta Ivana ma teda poslusne dieta... 😵

jankamamka
4. nov 2010

aj ja sa cudujem z akych trzieb dokaze Lucia platit 3 casnicky a este aj Imriska.Ved tam nikdy nikto nie je a ked tam niekto je tak pije na sekeru 😀 😀
Mne sa volakedy Terezka velmi nepacila,neviem preco ,ale rysave deti ma nejako neoslovuju,aj ked za to nemozu ,ale teraz by som tu Terezku zjedla,taka je krasna 😵

duska1122
4. nov 2010

lucia je predsa bohata. tak s tooho ich platii.

mamartinka
4. nov 2010

Dobry bol rozhovor Duska a Pani Janky 😀 😀

mamartinka
4. nov 2010

Katka a kavomat.Ale bol Dusinko prekvapeny.

atinka22
4. nov 2010

Babušenky, niečo mi asi ušlo, keď čítam, čo tu píšete. Práve, keď sa rozprávala Ivanka s Ružovičom alias Pastelkou, tak ma pre čosi zahovoril manžel. 😢 O čo tam šlo?

mamartinka
4. nov 2010

@atinka22 Mario chcel od Ivaninho bytu kluc.Ze nez pride z prace tak jej moze pripravit romantiku a tak.A ona mu povedala ze Mario prepac ale ty si moj milenec a ja si neviem predstavit dat kluc niekomu kto vyrastal v readukacnom centre.On sa urazil a Ivana mu ze pot dame si kolacik alebo nabuduce.On ze ziadne nabuduce nebude Pani Svehlova.A odisiel.A dole nanho narazila Pani Janka.

mamartinka
4. nov 2010

Cinege dobry.Co som jaaaaaaaaaaaaaaaaa?

lussy23
4. nov 2010

@mamartinka 😀 😀 aký mal dôvod niečo takéto pvoedať?

A máte pravdu, čo som naposledy videla, Mária trafila do koša. len neviem, v ktorej časti to už bolo.

lussy23
4. nov 2010

Fu, podľa toho, čo ste popísali sa za tie dva dni udiali v Paneláku veci. Cingeger bude otcom? A to sa mu ako podarilo? Kordiak končí???

lussy23
4. nov 2010

@majina.b - takmer sa aj trafila

honey023
4. nov 2010

Kordiak určite nekončí, vyjadreniu Bártu a Krausa: http://panelak.blogspot.com/2010/11/kordiak-v-n... - vzhľadom k tomu, že sa tam vyjadril priamo Kraus, tak je to uveriteľné a nie je to bulvár.

majulcek
4. nov 2010

baby a Fabry nevravel volakedy ze Maria je jeho neter? 😕 a teraz ze dcera...a ja ze to je jeho neter 😅
a mozno kordiak potrebuje volno tak ho zase do konca roka odpracu 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
atinka22
5. nov 2010

Sofinkina mama - pekná mrcha. 😒 Nechať si platiť za dieťa. Na Norovom mieste by som ju nahrala potajomky ako mi to navrhuje a mala by som dôkaz ako bič. Ale to by prešlo len v Amerike asi. A ten Kubo - o čo mu ide s tou Katkou. Oxanu síce nemusím ale nepáči sa mi ako ju vodí za nos. 😠
Alica v ryšavej parochni 😀 😀 😀

janette4
5. nov 2010

@majulcek no ja som ostala minule tiež zaskočená,keď sa Mária rozprávala s Fábrym a on jej povedal:som tvoj otec,tak ti pomôžem,alebo niečo v tom zmysle,ale celkom určite povedal otec.doteraz som si myslela,že je jej strýko a nie otec

zuzkat1
5. nov 2010

@janette4 on je aj stryko... neviem presne tie vztyhy ale proste on a jeho zena su rodina s rodicmi marie (neviem kto je ci brat alebo sestra) ale proste on podviedol svoju zenu s mariinou matkou... a tak vznikla maria...

janette4
5. nov 2010

@zuzkat1 a kedy to vysvitlo?akosi som to nepostrehla 😒

zuzkat1
5. nov 2010

@janette4 to hned na zaciatku ako sa objavili tie dve postavy... neviem uz akym stylom ..ale od zaciatku sa to vie

janette4
5. nov 2010

@zuzkat1 ďakujem za objasnenie.nepozerám každú časť,lebo malý mi chodí dosť neskoro spávať,tak som to nepostrehla,že už neni strýkom,ale otcom 😝

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majulcek
5. nov 2010

@janette4 no sme dve co to nepostrehli..a to akoze druhi nevedia ked pre vsetkych v nemocke to bol vztah netere a stryka?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz