Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

minkak
21. máj 2008

monika -no teda jarko aky odbornik 😀

dannynka
21. máj 2008

ahojte babulky,tak dnes to bolo veru zaujimave 😲 😲 😲

monkula
21. máj 2008

Ako sme sa smiali, keď vysvetľoval pôrod, tu má maminka dierku, myslel na pupku 😀 , až bude Chiarka veľká, tak ujo doktor zoberie kľúčik, odomkne, tu sa Ti spravia dvierka, Chiarku vyberú, potom bruško zamknú... 😀 😀 😀

minkak
21. máj 2008

😀 😀 😀 😀 😀
no nemam slov -musi byt bohovy 😀

minkak
21. máj 2008

uz sa tesim aj na take hlody 😀

monkula
21. máj 2008

A ako zanietene to hovorí..
minule som išla n záchod a on sedel pred TV a pozeral, ako v nejakom seriály niekoho operujú, myslím, že to bolo CSI, ani nedýchla, ako ho to zaujalo... 😀 😀

minkak
21. máj 2008

no chudacik ,take drastaky ho nechas pozerat 😀

janka1874
21. máj 2008

no dnes to bolo zaujímave ja mam dosť s tych Blichárovcov no a Jakubko to nemá chybu my sa tu stále rehoceme z neho

zuzitka
21. máj 2008

co myslel marek, ked hovoril ze zuzana sa divne chovala pokym bol michal prec?? 😨

zuzitka
21. máj 2008

panelacky 😨 spite uz?

janka1874
22. máj 2008

asi myslel tie navstevy Milosa ale to len dedukujem

vesi
22. máj 2008

aj ja si myslím, vošiel do izby akurát ked sa po nej miloš váľal 😠 ona sa síce bránila, ale z marekovho pohľadu to mohlo vyzerať ináč...

otrivinkajanka
22. máj 2008

inak sa mi pacili blicharovci ako volali o pomoc v tom lese a to boli kusok od hotela 😀 a ivana aka nervacka je ked nema cigaretu sa tesim na dnesnu cast co zasa bude

vesi
22. máj 2008

to zablúdenie nemalo chybu 😀 😀
a švehlovú tak trochu chápem, ja som síce nikdy nefajčila, ale nemohla som ani cítiť kávu, ktorú milujem, to boli absťáky 😝 😀

otrivinkajanka
22. máj 2008

inak ten karol je nechutny keby moj frajer mal takto zrat s plnymi ustami a este aj k tomu rozpravat tak ho poslem do ritkaroviec a u tych rodicoch angie to nemalo chybu

simka9122008
22. máj 2008

Tak čo baby už to o chvíľu začne. 😉

mamartinka
22. máj 2008

tak zdravim.panelacky gde ste dnes?zasa ty blicharovci fakt dobry.pan emil chcel romanticku noc.no povedzte nato nieco.ale potom po reklame ich neukazali uz.a ta ivanka.

janka1874
22. máj 2008

ivanklu uplne chapem lebo tiez som bola fajciarka a vždy keď som chcela prestať som bola presne taký nervák ako ona ale počas tehotenstva vôbec nikdy som to nechápala a ani teraz a to veľmi neťahá len občas ale zatiaľ odolávam

to volanie o pomoc Blichárovcov bolo neskutočné ešte teraz máme z toho zábavu
Karola ja nemôžem vôbec
no a ten Agatin otec keby so mnou zaobchadzal otec takto keď som mala 26 tak by ma asi porazilo ako s takou zasranou 🙂

otrivinkajanka
23. máj 2008

no mne keby sa moj foter takto staral do zivota poslem ho,,,,,, ale pan blichar bol super v jeho veku este vyvadzat s manzelkou je super 😀 a som zvedava na bazovu chce ist robit telefonistku na eroticke linky ha ha ha

janka1874
23. máj 2008

no to bude sranda ale vraj musi koli peniazom co ma vratit Kordiakovi 🙂

zuzitka
23. máj 2008

jak sa zjavil ten maser gregor, tak blicharova si hned sadla, aj zabudla ze je seknuta 😀 😀 😝

a imro to trochu posr... jak spomenul to znasilnenie 😖

otrivinkajanka
23. máj 2008

no som ja zvedava ako to karol zoberie,ze ju znasilnil capaty a kordiakovi sa cudujem,ze tu danielu nepreplieska

mamartinka
23. máj 2008

baby endzi je tehotna?teraz v ukazke povedala v bare karolovi ze hadam nevyhodi otca buduceho vnuka alebo vnucky?ale ved to by malo byt capateho dieta.ten ju znasilnil ci nie?

otrivinkajanka
23. máj 2008

ona predtym spala s karolom a capaty ju znasilnil az potom inak ta dnesna cast je super normalne sa smejem

vesi
23. máj 2008

aj ja som sa dobre bavila 😀

otrivinkajanka
23. máj 2008

ako tam bajzova vzdychala a davala dokopy ponozky to bolo uplne super 😀

vesi
23. máj 2008

to nemalo chybu, aj švehla ako kričal na blichára ty starý ďábel 😀 😀

minkak
23. máj 2008

no dnes som sa nasmiala aj ja a aj na tej oslave-nemali chybu 🙂

otrivinkajanka
23. máj 2008

este teraz sa usmievam aspom,ze mi ten serial zdvihol naladu

bibianna
23. máj 2008

Dnes som nevidela