Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

dadka212
20. máj 2011

určite to bol Maslák 😉 Milan tam má hrať naďalej a má sa dostať do svojej pôvodnej dejovej línie, v ktorej bol na začiatku seriálu...

@zuzkat1 ono je aj vidno, že máš menšie dieťa...tiež som také nemala rada 😅 ale ako som písala podobného nezbedu mám doma takže mne príde ako úplne bežné dieťa 😀

vejinka
20. máj 2011

ja si to pustim este raz archiv..
hej je to maslak..podla svalov a tej hrude zalepenej

vejinka
20. máj 2011

no tak ze vraj neumrie....len potrebuju tam dostat co najviac lidi aby sledovanost stupla...prezije to..mozme byt pokojne 😉 ale uputavka na pondelok sa im vydarila ..skoro som si cvrkla od strachu 😀

zuzkat1
20. máj 2011

@dadka212 neverim ze mas take dieta..nezbedne deti mi nevadia..ale rozmaznane ano a velmi... ja sa len modlim aby sa moja vedela spravat slusne ..lebo miska to nevie... je drza... ja moju tiez rozmaznavam,v ramci normy si myslim,ale ak by mala byt takato tak asi prvykrat v zivote dostane na zadocek ....

dadka212
20. máj 2011

@zuzkat1 rozmaznaný nie je možno trošička, predsa bol jediné dieťa v rodine z oboch strán, ale je poriadny jedoš...ja to myslím aj tak, že chodíme na ihrisko, stretávame kopu deti a teda Miška je ešte normálna, čo vidím ako sa správajú iné 😝

mňa celkovo nejako neberú detské postavy v seriáloch...niekto si na to potrpí no keby bolo na mne tak sú tam všetky páry bezdetné 😀 alebo už s nejakými násť-ročnými...

majina.b
20. máj 2011

@zuzkat1 @dadka212
Mala Miška je veľmi zlata, ma svoj vek je veľmi prirodzená, mňa strašne rozčuľovala mala Lucka, chvala bohu , že už nehra

zuzkat1
20. máj 2011

@majina.b aj ta ma rozculovala ale podstatne menej...
@dadka212 jej tak toto su moje slova😀 plne suhlasim...uz sa parkrat stalo ze tu baby pisali ze kde su deti,ze ich davno neukazovali..atd... a co ma ako byt ze ich davno neukazovali?presne ako pises mne tam tie deti nechybaju🙂 aj moja je jedovita a velmi... velmi skoro to u nej zacalo ale ona je od narodenia hyperaktivne dieta... vsade jej je plno a je trucovita... ale inak je to mile spokojna dieta... ked jej odputam pozornost od dovodu jedovania tak sa do minuty usmieva zas...

dadka212
20. máj 2011

@zuzkat1 presne 🙂

mamartinka
20. máj 2011

Baby to bol Maslak.Maslakovi dobilo srdce.A uz tam asi nacas hrat nema v panelaku.Inak neviem potom co Dominika.Bude v byte byvat sama?Pozrite co bude v pondelok 23.05(Vrazda) Robo Opatovský odpadol pri pôrode. Oxana chce čmajznúť peniaze z trezora. S Maslákom to vyzera zle, prestalo mu biť srdce. Jana s Emilom vypovedali na polícii. Ivana si myslí, že idú po Michalovi. Takze dnes to bol Maslak co mu prestalo bit srdce 😉

mamartinka
20. máj 2011

Inak sa mi strasne pacil dnes Dudko ako vyprevadzal Moniku s Fedorom.Uz si nepametam co to povedal ked buchol Moniku po zadku 😀 Cosi mali medzi sebou.A potom bol dobry v kostole.Co vydel na tom strope.Ja ze tam zaspal 😀 😀

dajna11
21. máj 2011

@mamartinka ale ved robo papp odpadol pri porode,opatovksý nemal vraj čas. a inak dominika mala hroné šaty,ako sukna ušla,ale ten mašličkový vrch::::????ako luxus? 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lydia22
21. máj 2011

Ja si nemyslim ze to bol maslak,ten muz co mu dobilo srdce bol zarasteny a to ani kordiak moc nie je,mozno to narocky ukazali nejakeho pacienta aby ludia dalej ostali v napati.no ktovie ale nemyslim ze daju zomriet jedneho alebo druheho.

nicky655
21. máj 2011

tie dominikine saty by mozno neboli az take otrasne,keby tam tie dve mega masle nemala: 🙂 take saty ak ponukaju niekde v salone,tak by som chcela vidiet toho,kto si ich vyberie. to nie ze luxusne vyzeralo,ale skor gycovito 🙂

lussy23
21. máj 2011

@mamartinka - Povedal že ukáž jazýček 🙂 😖 A v kostole som si tiež myslela že zaspal 😀
Inak ten pôrod neprebiehal nejako zvláštne? Povedal jej že zatlačte a už bolo počuť bábo

lucia78lucia
21. máj 2011

Zase sa hlásim, čítam vás pravidelne, ale nechce sa mi prispievať 🙂 stále to tu žije ako v Paneláku 🙂 a som zvedavá ako to všetko dopadne, scenáristi to tam teraz všetko poriadne rozprúdili 🙂

mamartinka
21. máj 2011

Obsah na tyzden.Pondelok 23.05(Vrazda) Robo Pap odpadol pri pôrode. Oxana chce čmajznúť peniaze z trezora. S Maslákom to vyzera zle, prestalo mu biť srdce. Jana s Emilom vypovedali na polícii. Ivana si myslí, že idú po Michalovi. Utorok 24.05(Policajny Vysluch) Emila odvádzajú na policajnú stanicu. Miška žaluje na Oxanu, že ju zbila. Egon sa teší z Maslákovho neštastia. Ivana je neštastná z Jakubovej nezodpovednosti. Streda 25.05(Balik Penazi) Dudkovi sa črtá pekný balík peňazí, ale Soňa je skeptická. Michal sa háda s Jakubom ohľadom Mišky. Kordiak si "užíva" posledný deň pred operáciou. Hádka medzi Michalom a Jakubom sa im vymkne z rúk.
Stvrtok 26.05(Stahovanie) Sestrička Klárika oznámi doktorovi Fábrymu, že sa k nemu chce nasťahovať. Denisa rýpe do Angie, či ide pozrieť Milana. Jana chce, aby Amy odišla. Piatok 27.05(Navsteva v Nemocnici) Alica sa prizná vrchnej sestre, že sa lieči na rakovinu. Angie so rozhodla navštíviť Kordiaka v nemocnici. Svetlana zapíja žiaľ zo zbabraných štátnic. Michal nemá chuť riešiť rodinnú dovolenku.

januarova
23. máj 2011

dnes som pozerala reprizu casti z piatka. teda ta Angie je inak dobra trubka, ide sa bez problremov pred Karolom olizovat s Maslakom, potom je na svadbe smutna 😠 podla mna smuti za Maslakovymi prachmi 😎

atinka22
23. máj 2011

No, podľa záveru tej svadby, už nemusí smútiť, veď Maslák už asi dodýchal. 😢

mamartinka
23. máj 2011

Na dnes ale v ukazke ako pride za Maslakom Dominika tak on bol prebraty uz.Ved spolu budu hovorit o svadobnej ceste.

vejula
23. máj 2011

@mamartinka myslim že kolenik odchadza do markizy tak ho museli zabiť.. možno sa to dominike len snivalo alebo čo 😕 alebo ešte chvilku požije a umrie o par dni, no ved uvidime...

mamartinka
23. máj 2011

Uz viem co ten Dudko povedal ked Monika s Fedom odchadzali.Kde by byl doma byl 😀 😀 Fu ty tu nechali smrad.Ako tu vyvetram.Idem spravit prievan 😀 😀 😀 😀 Ten Dudus nema chybu.Bez neho by to nemalo grady.Super herec je.

lussy23
23. máj 2011

@mamartinka 😀 😀 😀 😀 😀 A Imro je tiež super