Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
4. aug 2011

@00vladka00 Pozeram,pozeram farmu aj len teraz neviem co prv.Tolko toho ze az.Teraz este panelak no neviem co budem pozerat prv. 😒

00vladka00
4. aug 2011

@mamartinka co vsetko pozeras?

mamartinka
4. aug 2011

@00vladka00 Slzy Bosporu na Doma,Seherezadu a medzi tym aj farmu.Od pondelka mi zacina panelak no neviem co skor.

00vladka00
5. aug 2011

slzy a seherezadu nepozeram farmu ano aj panelak budem

mamartinka
6. aug 2011

Obsah na tyzden 08.08 Pondelok zaciname 20.15(Romanticka Vecera) Angie potrebuje postrážiť Lukáška, ale musí dodržať postupnosť pri oslovovaní aupairov. Karol dostáva dôležitú úlohu od Masláka. Mária provokuje Filipa pre kariérny postup. Dominika si myslí, že nemôže otehotnieť pre stres. Paťova teta Iveta sa rozviedla a chce prísť za rodinou do paneláka. Ivana ide na večeru s Jakubom. Utorok 09.08(Nova Frajerka) Ivana je šokovaná z Jakubovho návrhu. Polícia vyšetruje Emila. Paťo chce predstaviť rodičom svoju novú priateľku. Karol má zase „prúser“. Teta Iveta príde v stredu. Streda 10.08(Mys) Do Emilovej pasce sa chytila malá myška. Kláriku mama tlačí do svadby. Paťo sa dozvie pravdu o tom, ako to bolo s mamou a Ivetou. Michal Bajza začína chápať, čo sa deje s jeho dcérkou Miškou. Milan Kordiak a Angie zase riešia svoj vzťah. Stvrtok 11.08(Teta Iveta) Prišla teta Iveta! Maslák chce mať jasno o tehotenstve Dominiky. Angie vysvetlí, prečo neponúkla Milanovi Kordiakovi nocľah. Jana sa hnevá pre nadsadené ceny za služby deratizéra. Soňa chce ostať s Ivetou sama. Ivana radí Michalovi Bajzovi, ako má pôsobiť na svoju dcéru Mišku, aby jej ešte väčšmi neuškodil. Panelak pojde len do stvrtka.

mamartinka
6. aug 2011

Obsah na tyzden Pondelok 15.08(Chcem Syna) Dominka sa dozvie pravdu o svojej gravidite. Malá Miška je stále dosť zmätená. Iveta vysvetľuje svoje emócie. Mária vynadá Filipovi, že si na víkend vymenil službu. Maslák chce syna. Utorok 16.08(Cysta) Oxana potrebuje pomoc. Líška vysvetľuje Mii, o čo ide. Dominika má cystu, Michal Bajza ju upokojuje. Kordiak zasa neprišiel. Soňa dostala dobrú ponuku, ale musela by na niekoľko dní odísť. Ivana rieši chod agentúry a verí, že sa biznis rozbehne. Angie váha, či má zazvoniť u Milana Kordiaka. Streda 17.08(Agentura) Dušan má čo robiť, aby nevybuchol. Ivana bráni agentúru. Michal Bajza debatuje s Kubom. Dušan sa spamätá v poslednej chvíli. Emil sa prvýkrát stretne s Ivetou. Stvrtok 18.08(Filipov karierny koniec) Líška sa Márii vysmeje. Iveta obviní Dušana, že je zbabelec. Príde Karol, no Denisa ho nechce pustiť hore za Angie. Mária stráca argumenty, zničila Filipovi pozíciu. Domča sa prizná Maslákovi, že už kúpila nejaké veci pre bábätko.

mamartinka
7. aug 2011

Wow krasne to tam bude.Uz sa tesim na zajtra.Baby piste sem aj niektora druha uz.To sa nikto netesi na zajtra na panelak?Prosiiiiiiiiiim napiste sem aj niekto druhy uz. http://www.pluska.sk/soubiznis/zo-sveta-zabavy/...

eva7780
7. aug 2011

@mamartinka ja sa teším,konečne niečo pozeratelné v telke 😉aspon pre mna 😅

sofinka18
7. aug 2011

aj ja sa tesiim 🙂

mamartinka
7. aug 2011

Inak ten prerobeny Kordiakov byt sa mi paci.Super to prerobily.

mamartinka
8. aug 2011

Dnes ma prebehnut u Sonicky a Dudka umele oplodnenie.Som zvedava a nedockava uz co bude. http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/uz-dnes-s...

januarova
8. aug 2011

ooo, uz sa tesim na dnes vecer 🙂

anelehka
8. aug 2011

ahojky,uz sa tesim na panelak 🙂 🙂 🙂

nicolettka2126
8. aug 2011

juuuuj,dnes bol panelak uuuplne super!!!!A mala Miška co povedala:ze keby umrela tak by mohla byt so svojou mamkou.. a este k tomu pustili tu smutnu piesen od Whitney Houston...no uplne som sa rozplakala....chuda malicke...

nicky655
8. aug 2011

no,tak bez taj reklamy by im to mohlo aj dlhsie vydrzat 🙂 inak,ako nakoniec doriesili katku s dusim?

mamartinka
8. aug 2011

@nicky655 Katka z Dusim ak myslis Polakovcou tak tam hrat uz nebudu.A inak ako som sa nemohla dockat tak nic moc.Som myslela ze to aj lepsie bude.Inak Karol trulko nemam slov.A Lukaska ako zmenily.Dobry herec nie ten co bol stale urevany.Teraz sa len usmieva a aj co to povie.Mileny je a paci sa mi teraz jeho postava.Som zvedava co Ivana na Jakuba.Pekny darcek ci ho aj prijme.Inak nic moc. 😒 A este Dudko stary dobry humorista a dvojicky nechce.Som zvedava ci s toho nieco bude.Inak Dominika bola v ukazkach s testom a dnes nie.Ci to v inych castiach bude robit test?

nicky655
8. aug 2011

@mamartinka tak akoze polakovci ani mne nechybaju.to bol strasny ksicht ten dusi. a ten jakub je teda riadny kubo 😀 a e oslavovat vyrocie svadby,ked su rozvedeni 🙂 to skor vyrocie rozvodu by mali oslavovat 🙂

eva7780
9. aug 2011

joj,ja som nevidela cele,vypadol nám signal 😠 😠 ,odkedy má Angie byt v paneláku?

mamartinka
9. aug 2011

http://www.pluska.sk/soubiznis/spravy-klebety/n... A dnes to na joj plus o 15.00 opakuju.Vlastne kazdy den to budu opakovat.