Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

linduska_
19. aug 2013

Jaaaj,aj vy sa už dnes po dvojmesačnej pauze tak tešíte na pokračko?? Ja veeeeeľmi 😎 😀

mamartinka
19. aug 2013

@gubcikova
@monika15 nova Patova frajerka Romana

januarova
19. aug 2013

pozerate baby? 😝 nechapem preco Silvinka vyka Bajzovi.... 😲

eva7780
19. aug 2013

na mňa tam je príliš veľa nových osôb naraz ☹ sa mi zdá,že Fedor rozpráva dako viac východniarsky 😀

monika15
19. aug 2013

@januarova len tak... oni uz spolu aj spali hehehehe

monika15
19. aug 2013

@mamartinka no ako ??

kto je ten Tibike ? s Maslakom?? pri mori?

lenka3007
20. aug 2013

jako zeny, ja som sa straaaasne smiala na Danici ked nabehla k Hofe do bytu 😀

sari24
20. aug 2013

Mne Tibike príde strašne odveci a úchylný, neviem si pomôcť 😀

Kočeny opäť pobavili a inak ozaj veľa nových postáv zrazu len tak..ma udivuje koľko zmien sa v jednom paneláku dokáže udiať za jeden mesiac a pol 😀

mamartinka
20. aug 2013

@monika15 ano presne v Turecku z Maslakom to bol Tibike.Vydim ze ste pozerali.Pacil sa vam zaciatok?Na Kvetku Romanu co hovorite?

mamartinka
20. aug 2013

Pondelok 02.09( Jakub má depresie ) Jakub je na dne, veď prerobil skoro tri štvrtiny firemných peňazí. Ivana ho zvozila a Egon mu neberie telefón. Egon však dokáže zázraky a Jakuba môže zachrániť práve vďaka kšeftu, na ktorom ich firma prerobila. Vrchná sestra Ajuška má nové informácie o svojej dcére, ktorú musela dať na adopciu. Kontaktovala jej otca, ktorý bol v čase, keď ju splodili, ženatý a vrchná kvôli tomu musela odísť z Oravského Veselého. Bývalý jej povedal, že si ju pred 23 rokmi adoptoval nejaký pár z Bratislavy. Masláka rozhodí, keď sa dozvie, že Kristína odišla z nemocnice k rodičom a jeho deťom dala iné mená, ako sa dohodli. Volajú sa Michaela a Karolína Bezákové, po Kristíne za slobodna. Romana sa snaží upratať opitého Dudka a sprchuje ho studenou vodou. Ten si však na ňu dovoľuje, a tak dostane po hube. Baša nevie, ako má Miške vysvetliť, prečo sa doktor Fábry tak často stretáva s Ivanou. Pani Janka sa zrútila, keď sa jej pred reprízou milovanej telenovely pokazil televízor a nik jej nedokáže pomôcť. Fedor zrušil školský koncert kapely Foursome, pretože mal byť zadarmo, a Maxo dnes vyzerá ako blbec. Škole by venoval aj honorár, len aby mohol hrať. Naopak, Fedorova akcia za skvelé prachy dopadla katastrofálne, Stanovi príde zle a padá na zem. Stano sa už druhýkrát zrútil z Fedorových výčinov! Za Maslákom príde kuriér a doručí mu darček, ktorý dal Kristíne po pôrode. Utorok 03.09(Žiadosť o ruku) Koho požiada Maslák z trucu o ruku? Kristína mu napísala, že mať s ním deti bola najväčšia chyba jej života a viac ho nechce vidieť. Maslák zúri a rozhodne sa požiadať o ruku niekoho iného. Kvôli neschopnému Fedorovi sa Stano stále vnútorne zožiera, až znova skolabuje - tentoraz už naozaj. Egon zachráni firmu a získa späť skoro všetky prachy, ktoré Jakub nalial do nevydareného kšeftu. Chce ho však potrestať a navrhne, že zrušia firmu a podelia si ju, Egonovi zostane Božský dúšok a pastilky, Jakubovi stavebná firma a vitamíny. Hoffa s Ivanou orodujú za Jakuba a prosia Egona, aby mu odpustil a netrestal ho. Panika nastane, keď sa Jakub stratí, pretože všetkým je známe, že Jakub v depresii máva samovražedné sklony. Renčin manžel sa od nej odsťahoval a zobral so sebou aj syna Felixa. Inči má obavy, aby sa Renči nenasťahovala k nim, lebo sama dom neutiahne. Vrchná sestra Ajuška je na návšteve u Michala a kecajú o novotách na klinike. Keď vrchná po prvýkrát uvidí Bašku, obe sa na seba akosi čudne pozerajú. Streda 04.09(Jakub sa zbláznil) Strateného Jakuba našli na lešení, ako v montérkach pomáha robotníkom. Manuálne maká na stavbe s Imrem a Gejzom, ba dokonca ich durí do šialeného pracovného tempa. Hoffa mu nerozumie a ponúka mu pomoc známeho psychiatra. Zrejme je to následok traumy, že vďaka svojej nešikovnosti finančne takmer zruinoval spoločnú firmu s Egonom. Maslák požiada o ruku šokovanú Nataly. Tá súhlasí a hneď večer s jej rodičmi dohodnú termín svadby na piatok 20. septembra. Nataly sa v bare pochváli sobášom s Maslákom a na oplátku jej Angie prezradí, že Kristína mu práve porodila dvojčatá, čo jej Maslák zatajil. Nataly je v šoku.Jakub v montérkach na lešení sputí kolotoč bláznivých dohadov, čo sa mu asi stalo a aké to bude ma strašné dôsledky na ďalšie osudy obyvateľov Paneláka. Ak ho Hoffa vyhodila z bytu, Karol s Danicou a rodina Slusných môžu byť v ohrození, lebo prídu o prenajaté byty! Ivanin dlho plánovaný romantický večer s Fábrym prekazí zvonček a Michal stojaci vo dverách. Monča zistí, že Dušan spával so Stanovou dcérou a je hotová z toho, aká sodoma-gomora sa v paneláku odohráva za jej chrbtom. Imro dostane šikovný nápad. Každý hosť sa môže sťažovať barmanovi na svoj život, ale za každých desať minút vypočutých nárekov mu musí zaplatiť jeden drink. Stvrtok 05.09(Ďalšie skazené rande) Ivanin dlho plánovaný romantický večer s Fábrym prekazí Michal zvoniaci pri dverách. Zrejme mu nie je jedno, že Ivana začala randiť s Fábrym a prišiel vyzvedať. Vlastný záujem však zbabelo schováva za Miškine zvedavé otázky. Ivane a Fábrymu tak nevyjde ani ďalší pokus o zblíženie. Angie je poriadne nahnevaná, že po tom, ako odmietla Masláka, ho odmietla aj Kristína a on si chce teraz z trucu zobrať za ženu Nataly. Angie je Nataly ľúto a Maslákovi čistí žalúdok, ako môže byť na ňu taký krutý. Po lešení sa potuluje duch! Dudko ho chytí a zistí, že je to Edo, ktorý potajme fotí Romanu a Dušana. Dudko sa mu snaži chlapsky vysvetliť, že tým, čo robí, si veru Romanu späť nezíska. Imre s Gejzom zúria, že Jakub im zvyšuje tempo práce na zatepľovaní, lebo takto budú raz-dva hotoví a zostanú bez roboty. Janka chce Emilovu cestovnú chorobu z posunu časového pásma riešiť pomocu ľudového liečiteľa Horského. Zúfalá Danica hľadá prácu, no nikto jej nechce pomôcť. Dokonca ani Angie nepotrebuje Danicu ako opatrovateľku k Lukáškovi. Cinege sa vyberie chlapsky vyriešiť Renčine problémy s jej manželom Richardom a dostane od neho po papuli. Hoffa má už plné zuby popleteného Jakuba, vracia mu snubný prsteň a odchádza od neho. Vráti sa, keď si dá Jakub život zase do poriadku. Piatok 06.09(Angie ešte nie je rozvedená) Karolovi sa nepáči, že Angie s Kordiakom ešte nie sú rozvedení a Milan je stále nevlastný otec jeho syna Lukáška. Všetci tlačia na Angie, aby sa rozviedla čím skôr, ale problém je, že všetok ich majetok je zaťažený Kordiakovými dlhmi. Hoffa vracia Jakubovi snubný prsteň a odchádza od neho. Najprv sa chlapec musí dať psychicky do poriadku, až potom je ochotná sa k nemu vrátiť. Maslák sa zoznamuje s rodičmi Nataly a jej otec je veľmi zvedavý, čo jeho budúci zať robí, čím sa živí a akú má prácu. Ajuška s Jogim chcú 11. septembra oslavovať 25-te narodeniny jej stratenej dcéry, ktorú nepozná, lebo ju dala po pôrode na adopciu. Jogi už aj vybavil tortu na oslavu. Jankin pokus vyliečiť Emila z cestovnej choroby presunu časovými pásmami pomocou Horského je zmarený, ale aj tak si ľudový liečiteľ vyúčtuje 15 eur. Ivana sa chystá na stretnutie s mamou Maťka, spolužiaka, ktorého Terezka v škole zmlátila, keď ju ťahal za cop. Problém je, že použila hmaty, ktoré ju naučila Romana. Maxo by sa chcel s kapelou Foursome prihlásiť do aktuálneho ročníka súťaže Česko Slovensko Má Talent. Romanka sa konečne odhodlá zavolať Paťovi do Nórska a povedať mu, že býva u jeho rodičov, ale vtom vbehne do izby Dudko, že Sonička rodí.

mamartinka
20. aug 2013

Inak baby ste si vsimli Petrusku.Ja najprv ze co za cernosku to tam dali novu.A ona to Petruska.Cierna ze som ju nespoznala.Teraz to tiez akurat pozeram na joj plus.

monika15
20. aug 2013

@mamartinka no vyvoleny u mna skoncili :((((( aboslutne o nicom :(((((( cele to zmenili a copirovali Farmu :((((((((((

monika15
20. aug 2013

@mamartinka ta Basa bude Rysavej dcera na 100%

lenka3007
20. aug 2013

inak vsimli ste si, ze Sonicka povedala, ze je v tej nemocnici uz tyzden, za ten tyzden si stihol Pato nasackovat domov frajerku a zoznamit ju s otcom, s ktorym si ona tyká a bavi sa s nim jak s 15 rocnym (romana s Dudkom)

monika15
20. aug 2013

@lenka3007 🙂 hej hej...

labelo
20. aug 2013

@monika15 ja sa chystam kukat na Prime tam budu normalne zavrety vo vile, tam tusim nejdu stavat dom 😀

monika15
20. aug 2013

@labelo o nic om je... to vobec neni na ten styl co predtym je to ako farma si musia vsetko vybudovat :((( o nic om fakt

labelo
20. aug 2013

@monika15
sak kukaj tu Primu,ale neviem či ti to pojde u Vas

monika15
20. aug 2013

@labelo ja mam onlinetv 🙂 priame prenosy archiv 🙂 som videla... uz 🙂)))) akurat kukam Burlive heheh

lenka3007
20. aug 2013

@labelo mne sa zda ze aj tam stavaju, bo minule som na prime pozerala volaco a tam boli rozdeleny na skupiny,a poslali dvoch kupit dlazbu a ostatnym sa nepacila a vadili sa, tak tipujem ze to boli vyvoleny 😀 😀 Ale mate pravdu, ozaj to vyzera ako farma, akurat oni jest, pit a cigarety dostanu...

labelo
20. aug 2013

@lenka3007
myslim,že zam to pojde po starom ako predtým
http://www.iprima.cz/vyvoleni/vila

lenka3007
20. aug 2013

@labelo tak potom neviem co to davali, no ale ano, o tom mali byt vyvoleny, zavret ich do domu a sedovat, tato slovenska verzia je fakt ako farma...

labelo
20. aug 2013

@lenka3007
vieš čo včera som chvilukukala,ale byt tam s tou silnou tusim martinou tak ju asi zabijem 😀 hrozna ženská ešte sa dnes pozriem ako sa tam pobiju tie dve 😀 a prechadzam na Primu

lenka3007
20. aug 2013

@labelo no ta je teda, sak to je tupe jak sekera... inak rozmyslam podla coho sa tam vyberali ludia, lebo ten kadernik, on uz sa objavil ako pomocnik v Nakupnych maniackach, pomahal tej, co ju mal vo videovizitke, tu tmavovlasku napichanu...

labelo
20. aug 2013

@lenka3007
no videla som to,šak pozhanali samu chabrad vieš že nikto normalny by tam nešiel 🙂

mamartinka
20. aug 2013

@monika15 ano Baska Mizu Au pair je Rysavej dcera.