Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzul1310
6. okt 2010

@suzik77 už vidím pani Janku chodiť po paneláku s petíciou a presviedčať Ivanu a Milana aby podpísali, že je to za dobrú vec a nech sa pridajú veď musia myslieť na budúce generácie a je to ich občianska povinnosť. Ona sa im do toho nechce miešať, ona to myslí dobre, ale musia tam ísť inak pôjdu do pekla 😀 😀 😀

suzik77
6. okt 2010

@zuzul1310 tak toto bola bomba!!! 😀 😀 😀 juj baby, ja zase pojdem spat o polnoci 😅

zuzul1310
6. okt 2010

mne sa začína ozývať synátor , takže asi budem musieť končiť ak sa rozhodne že chce buvať s maminkou. ale neboj, zajtra to tu už nebude...aspoň nebudú kočky zajtra nadávať koľko sme toho popísali 😀 😀

vejula
6. okt 2010

@zuzul1310 😀 😀 😀 jasneee a karol s norom zahulia travu a pojdu do partie s Jankou, ved prča musi byť

suzik77
6. okt 2010

@zuzul1310 hahaha, co nas ides bonznut? 😀 😀 😀 a dobru nocku prajem, pojdem hadam uz aj ja...

zuzul1310
6. okt 2010

@vejula 😀 😀 😀 😀 😀 pôjde aj Dušky, veď ako takmer Dedko Dudko sa musí o tieto veci zaujímať 😀

suzik77
6. okt 2010

@vejula a janka sa nam zamiluje. bude sendvic! 😀

zuzul1310
6. okt 2010

@suzik77 si ma odhalila 😖 😖 😀 😀 😀 😀 😀

zuzul1310
6. okt 2010

@suzik77 jasné na spôsob telenovely každý s každým

zuzul1310
6. okt 2010

brú noc kočeny, pekne sa vyspite, zajtra zasa pokecáme, ale až poobede keď mi malý pôjde čičí.

suzik77
6. okt 2010

@zuzul1310 dobru noc, idem aj ja do hajan, a prosim ta, nebonzuj, ved konecne to tu ma nejake grady, ked sa my hrame na scenaristky 😀 😀 😀

vejula
6. okt 2010

@suzik77 😀 😀 😀 aaaa tak to je ina predstava, ty kokoooos, sa smejem, asi som si aj cvrkla, ešteže nemam tie vystrihnute nohavičky 😀 😀 😀

suzik77
6. okt 2010

@vejula keby si mala tie dierkovane, tak by to slo ako cez sitko 😀 😀 😀

vejula
6. okt 2010

@zuzul1310
@suzik77 bru noc , zajtra hadam pokračujemje 😉

suzik77
6. okt 2010

@vejula jasnacka, cau! dobru! 😉

vejula
6. okt 2010

@suzik77 😀 😀 😀 ale možno pani janka take ma, nech sa karol s norom troška pohaluzia kym pridu na system... Ale už som nechutna, fuj, veja choj už spať, lebo to zas prepiskneš 😅 😉

mihouk
6. okt 2010

@suzik77 no aky dobry rozhovor, este ze som stihla docitat pred tym ak oto stihli vymazat. Inak ma to dost nastvalo, ze to vcera mazali, podla mna to bola zabava a ked niekto nie je zainteresovany tak nemoze pochopit, no skoda. Dobru nocku sovicky/sonicky 🙂

honey023
6. okt 2010

Inak, kde máme Bajzu, už tam nebol aspoň týždeň... naposledy oslavoval v kancelárií so sestričkami. Čo nestíha natáčať?

beru30
7. okt 2010

Ahojte žienky,
včera ste ponocovali a teraz ešte hajáte 😀 😀 Inak by som fakt od vas privitala radu ako to zvladate cely den a este po pol noci na nete 😉 Ja si pozriem Panelak a oci urobia klip klip a nohy ze rovno a doprava do kupelne a som hotova 😒 Na com ficite? co ste objavili niekde ten Tibikeho ruksak? 😀
Noro vcera fakt slapal, ze ake romanticke poziadanie o ruku, ale som cakala ze pripecenej Agatke to bude jedno a povie ano 😉 noo ale nie je asi taka blba, ci?
A ten Maslak je riadny pako, tak s Angie tutu mutu, s Dominikou ide do Viedne a na velkou mlakou frajerka Martina.....ja by som takych to chlapov zavesila do prievanu, je mi z toho na grc 😠
Neviem preco, ale aj ti novi susedia sa mi zdaju trosku jednoduchsi, ale Dusky im dobre povedal, ze mali ostat v Las Vegas kde sa aj brali 🙂

beru30
7. okt 2010

@mihouk no to mas pravdu s tym barom, niekedy by som to aj prijala 🙂 ale byvam na dedine, krcma je daleko a taky monitor este nevymysleli 😉 Nastastie mam okolo seba asi troch susedov, ktori pozeraju Panelak a v pripade vypadku si mozem vybrat, ale moje oblubene sampanske mi este nikto z nich neponukol, neviem preco 🙂

zuzkat1
7. okt 2010

inak baby mne agata nevadi,,ale co nema doma zachod zeby to splachla ked sa toho chcela zbavit?? to ako co ju napadlo ze vyhadzovat z auta?? nepochopila som to...

zuzkat1
7. okt 2010

co sa maslaka tyka...mal by si najst nejaku normalnu babu a vsetky tieto tri kozy poslat niekam... martina je hroznaaaa angie je blba a dominika by sa viac hodila do klastora ako k nemu...

claudica
7. okt 2010

@zuzkat1 presne tak. Mňa vrcholne dráždilo, keď bol Maslák s Martinou, večne ho bozkávala, cupkalo to, mľaskalo, no mne to prišlo nechutné. Dúfam, že to pokračovať nebude.... 😠 Tie ksichty čo hádže Angie, to tiež nemusím.... no jak keby ich jedna mater mala...... 😀

jasminet
7. okt 2010

@zuzkat1 zachod nie, raz vraveli, ze toho mali tusim 20kg (v tom ruksaciku?? 😕 ), tak by som to pekne pobalila do tesco tasiek a supla do prveho kontajnera (alebo rozlozila do viacerych), nie to vysmarit z auta na sidlisku!!! to uz je aka brzda ta agatka? 😀

jankamamka
7. okt 2010

😀 ja som sa vcera pobavila na Duskovi,aky zostal zhrozeny,ze Ivana spala so "svojim muzom" 😀 😀 😀
a Agatka to nemala vyhadzovat z auta. 😀 😀 Mala si pustit film:" zahulime,uvidime" popritom si zahulit 🙂 a potom by uvidela ,ako dalej 😝

monaart
7. okt 2010

ahojte
Trosku sa pozastavujem nad Duškom...Sonička by mu mala trošku prikúriť za tie jeho nevery a drzé spravanie k nej,,,stale ju len zhadzuje ako chuderu a popritom su rovnako vzdelaní a navyše ona vcelku dobre vyzerá ...on len vkuse rýpe... 😒 a myslí si aký je dóležitý...vlastnu ženu že nie...ale cudzie mu chutia hned ako sa podarí...eee.
taký akurát teraz už nebyva s nami takže Soničky mi je trochu ĺuto lebo mi to pripada akoby som seba videla...a to "my" mame len 30rokov...a zial takých "Duškov" je na svete kopec. 😒
Švehlová je typický príklad zeny v nohaviciach...a Jakub chlap v sukni...ale celkom s nim citim.blbo to je ked sa chce vratit aj napriek kopancom a Ivana sa sprava akoby on bol na chybe...a ako ho drzo vyhodila z ICH bytu...no comment. 😨

beru30
7. okt 2010

@jankamamka 😀 😀 ona tak rada vari, mala radsej z toho urobit nejaky kolacik

didiana333
7. okt 2010

Mna vie prekvapiť,ked Agáta zapotí norovi že:"Ty si taký debil..." chcela by som vidieť chlapa,ktorého by to nevytočilo. 😠

zuzul1310
7. okt 2010

Čaute transparenty pripravené? Dunčo už čaká pri dverách a Imro zvolal všetky žienky zo Sološnice na víkendovú action...víkend sa blíži....
Poobede mi synáčik spal asi 3/4 hodinu, takže som happy, budeme mať dlhééééé poobedie 😒
Vidíte v zhrnutí som zabudla na trápne Norove požiadanie Agáty o ruku, ešte že povedala nie, a fakt je debil ako povedala.

beru30
7. okt 2010

Su to fakt dvaja traposkovia, tak najprv hovoril niekomu ze s Agatou nic vazne, ze je s nou sranda a je dobra v posteli a teraz si ju chce vziat a este k tomu tak romanticky, no debil je to ako povedala Agata uz viackrat 😝