Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

atinka22
28. mar 2011

mamartinka - vďaka, ale žiaľ sa teraz k tv nedostanem.

zuzanocka
29. mar 2011

@majina.b Bajzová??? tá čo zomrela v lietadle?? veď ju pochovali 😕 😕 😕 😝
tá ušatá je ozaj trapka 😝 😝 no môže byť niekto ozaj taký........??? 😀 😀 😀

ešte sa vrátim k tomu Dudkovemu zubu... stál tam pri tých dverách ako truhlík... to akože ozaj nevedel, čo Imro chce spraviť? to si môžu s Imrom ruky podať 😝

mne to pripadá, že už scenárista nevie, o čo má písať... každý s každým a pomaly sci-fi je už z toho seriálu 🤐

majina.b
29. mar 2011

@zuzanocka pochovali prázdnu truhlu, aspoň o tom takto hovoril Bajza, telo zhorelo

ušata v BA prečo nie 😀 , ked zo zvyšku SVK urobili tupakov a la Imro

zuzanocka
29. mar 2011

@majina.b ahaa, to mi uniklo... tuto poslednu seriu uz ani poriadne nepozeram, iba pocuvam, aj to len na jedno ucho 😉 😝 dakujem za vysvetlenie. no aspon sa bude mat kto starat o misku, lebo teraz mi to pripada, akoby michalovi a ivane len zavadzala a mali "zbytocne" starosti s tymi detmi
a ano, mas pravdu...nic nie je nemozne v BA 😝

lussy23
29. mar 2011

Miška - ,,Ľúbim ťa. idem cikať" to čo jej dali za blbý text?

mamartinka
29. mar 2011

Inak aj Ritka Pichlova je Sonicka.Tej dudko negratuloval? 😀 Imrisko bol dobry ako rospraval o tom vylete ze sa po 😀 😀 Dudko a koblizka tiez dobre.Sonicke ved snad je jedno z coho ti ritka a kufor narastie 😀

lussy23
29. mar 2011

Hej, to s tým Imrom bolo dobré 😀 😀 😀 Pre mňa rozhodne najlepšia postava. Inak už dávno neukázali Angeliku, Lukáška a Dávidka.

mamartinka
29. mar 2011

@lussy23 a za Imriskom davno svokra neprisla do baru 😀

lussy23
29. mar 2011

@mamartinka - na tú som zabudla

bubbles
29. mar 2011

ozaj, ivana teraz riesi maly byt.. nebol kedysi prave s tym problem, ked chcela vyhodit kubovu mamicku, aby mala detsku izbu pre dieta, nechcela otehotniet? preco teraz, ked matka tam nie je, sa tlacia s 2 detmi v spalni?? ci matka spavala v obyvacke???

zuzkat1
29. mar 2011

@bubbles ale ved ivanina mala ma len 2 roky... tak je jasne ze spava v spalni .. a miska pribudla len teraz a ked vyhadzovala staru tak chcela jedno dieta co je v pohode do toho bytu ale 4 deti trochu moc

atinka22
30. mar 2011

Michal sa mi včera nepáčil, mala som pocit, keď sa rozprával s Ivankou o chlapcoch, že by ho to poriadne otravovalo, keby prišli k nim bývať. To čo je za otca preboha?! Že sa ne neho hnevajú, lebo ho načapali s Ivanou, ale keď som raz rodič, tak sa snažím k nim nájsť cestu - a nie len mávnem rukou, nech si bývajú u Alešových rodičoch. Trochu nereálne, či? 😒
A chcem sa opýtať, nejak mi to uniklo - otcom Klárikinho dieťaťa je Fábry? Mala som dojem, že Klárika neprezradila totožnosť otca, alebo áno?
Pani Janka - že kožuch z diviaka! 😀

jasminet
30. mar 2011

@bubbles @zuzkat1 to iste som sa aj ja nedavno pytala a nikto mi neodpovedal 😀 vsak ked tam mamicka byvala tak nikto nespaval v obyvacke, tak preco sa teraz aj s poschodovou postelou tlacia v jednej spalni??? a riesia ci ked pridu dvojicky, ze budu spavat v obyvacke...??
ja teda neviem, ale zas take jasne nie je, ze 2 rocne dieta spava v spalni s rodicmi. aspon pre mna nie, kedze nasa od narodenia spi vo vlastnej izbe 😉

zuzkat1
30. mar 2011

@jasminet tak ja si absolutne neviem predstavit zeby som malu dala samu do izby od narodenia...ma 14 mesiacov kojim aj v noci a podla mna je na samotu v izbe este mala... a do 3 rokov bude iste s nami 😉 a my mame 2izbovy byt a 4 deti by som tu teda nechcela...najma nie 2 dievcata a 2 chlapcov a uz vobec nie takych zlych... ako inak mne tam ti chalani vobec nechybali 😅 na 6 ludi maju naozaj maly byt... a tu "mamicku" by som ja odtial chcela vyhodit aj keby som bola bezdetna... predstava ze byvam zo svokrou=rozvod 🙄

didiana333
30. mar 2011

@atinka22 presne aj mna toto štvalo minule...na Michalovi... 😠 že od pohrebu si ani nespomenul že ich má a oni u cudzích ludí v prahe.... 😠 aj mne to pripadá celé také nereálne,že až hruuuza... 😠

inak,ja si myslím,že Aleš bude tie ich deti chcieť,aby akože nebol sám...to tak asi vyriešie,lebo si neviem predstaviť,že by sa tie nemožné dvojičky tam vrátili... 😝 a zjavne ani tvorcovia nejak nevedia,že ako ich odpratať odtial...tak myslím,že Aleš ich bude chcieť...kedže Michala nenávidia.... 😝 (sa im ani nedivím.... 😅 )

nicky655
30. mar 2011

uz asi vseobecne nevedia co vymysliet. asi cim nerealnejsie ,tak tym asi lepsie 😒
a okrem toho, ze michal nema na vacsi byt. a co spravili s tym domom po rozvode? sem-tam sa mi zda ze sa aj scenaristi asi pozabudnu,co bolo v predchadzajucich dieloch 😉

majina.b
30. mar 2011

@nicky655 michal si kupil ??? byt kde byva teraz Mária, včera ak som dobre počula tak zaraba 5000e mesačne

mamartinka
30. mar 2011

Emil bude radit Imrovi kde sa ma zamestnat.Co bude bar koncit?

nicky655
30. mar 2011

@majina.b
no ved mali nasjkor byt- ten predali jancovcom. Potom kupili so zuzanou dom - no a stym co sa stalo? michal zaraba 5000e mesacne? to som prepocula.hmm,tak to potom fakt nenasetri na novy byt 😀

mamartinka
30. mar 2011

Baby nezda sa vam ze to Klarika v tej perinke mala panenku.No mne teda ano.Ved to sa ani nehybalo,nezaplakalo a ani to male neukazali.Urcite tam nastrazili len babiku.Podla mna.

majina.b
30. mar 2011

dieťa nemalo by a ani nemôže do 6 t. života byť obsadzované, a kvôli 30 sekundám na obraz aj babika to zahraje. chcelo by to trocha realneho usudku

tých 5000e som dobre počula 😕

jasminet
30. mar 2011

@mamartinka jasne ze to bola babika, ved nebudu tam zhanat novorodenca kvoli jednej minute 😅 je to len serial... 😉

mamartinka
30. mar 2011

Ici sa stretol z Morovou 😀 Dudkovi chutila bomboniera 😀 😀